Panáček v reality show

MasterChef Česko (7.9.) svatební hostina pro 13 osob (video)

7. Září 2016 | napsal(a): | reality show: MasterChef 2016 Česko

masterchef-2016-svatebni-hostina
Máme tu středu a tak nás čeká další porce vaření zvířátek na čas zvaná MasterChef Česko 2016. Dnes půjde opět o souboj týmů, tj. týmovou výzvu. A jaká bude výzva? Svatební hostina pro 13 osob. Pro koho skončí fiaskem a kdo se zraní? Kdo bude řešit spory v týmu? Uvidíte dnes ve 20:20 na TV Nova.

Video ukázka MasterChef Česko – svatební hostina

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

MasterChef 2016 Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 9
1
martin
Reagovat

Pokud vím neříká se , že bych přidal trochu sole!! Ale snad přidám trochu soli.Ach ta čeština!!!!

2
Lady XL
Reagovat

Čekala jsem, zda nedají poraženému žlutou kartu a nenechají ho tam. Vařit totiž umí a teď to fakt byla velká smůla…

3
Ipsylonka
Reagovat

Tak snad i v této řadě bude návrat

4
ales winner emma
Reagovat

ipsylonka ano má být návrat vrátí se LUCIA A ROMAN

5
peto
Reagovat

opravdu nechapu proc ceska verze ale i slovenska ktera skoncila naprostim propadakem ,-neumoznuje soutezicim jezdit ven za zdi kuchyne marsterchef jak to bylo obvykle ve fedaralni verzi kde je vozili na na svatbu varili obed hasicom a zahranarum v krasne lokalite hor na stadione eden apod ,-jsu zavrani za zdmi zadne zakulsii nezname nejake septani a pak rozhodnuti proste smesne a k placi.

6
Michal V.
Reagovat

@peto: odpoved je vlastne pomerne jednoducha a da se shrnout jednim slovem „penize“… proste na tom setrej kde se da a to i vcetne poctu lidi pro ktery se vari (jestli nekdo koukate US MC nebo canada MC vite o cem mluvim)

tohle je proste takovej poor man’s masterchef…

7
Kunc Antonín
Reagovat

Vážená poroto.
Dívám se rád na tento pořad protože sám rád vařím hlavně peču. Je mi 78 let.
Na vašem seriálu je ale jedna věc co by jste neměli přehlédnout a to je ta nepříjemná Lucie s dlouhýma neupravenýma vlasy,které jí sahají při vaření až do jídla. I v obchodech mají vlasy upravené tak aby nezasahovaly do potravin.Již dlouho jsem Vám chtěl napsat ale čekal jsem jestli jí to sami řeknete.Jináč budu koukat dál snad jí to řeknete. Přeji hodně zdaru do další pořadů.S pozdravem Váš stálí divák. Kunc Antonín Libušin 149 PSČ 27306.

8
Tomášek Jan
Reagovat

Dobrý den,
sleduji Váš pořad pravidelně a při každém pořadu lituji navařeného jídla které porotci rozvrtají a odloží.CHci se informovat co se děje s navařeným dobrým jídlem.Mám pocit,že dobré jídlo skončí v odpadcích.Tento pořad ukazuje posluchačům jak se má s dobrým jídlem plýtvat,vážíte si vůbec jídla? Pořad dobrý,ale je mi z plýtvání s jídlem nedobře. Děkuji.

Reagovat

@Tomášek Jan: To není „náš“ pořad, jen jsme jeho fanoušci. Co se stane s jídlem? Myslím, že se nevyhodí nic, štáb je věčně hladový :-)

Přidat komentář

Přidat komentář