Panáček v reality show

Tlouštíci online video

Tlouštíci video archiv

Tlouštíci (9.4.): Hubne, aby chodila

9. Duben 2020 | napsal(a): Ajda

g1

Ve třetím díle RS Tlouštíci poznáme Gabrielu (43), maminku dvou dětí, která bojuje s nadváhou už od puberty. Váhové přírůstky se jí nedaří brzdit, naštěstí má milující rodinu, která ji nahnala do pořadu. Věčná dietářka má za sebou desítky diet, žádný trvalý výsledek nevidíme. S každým těhotenstvím přibývaly kilogramy, stres a problémy zajídala a váha vesele rostla. Do pořadu Tlouštíci nastoupila s váhou 144,7 kilogramů, s podlomeným zdravím i psychikou a sebeúctou na nule.

Tlouštíci (2.4.): Extrémně žravý autobusák Ota

2. Duben 2020 | napsal(a): Ajda

ota1

Ota (33), tlouštík z nové RS a řidič autobusu v jednom, překonává svojí bezednou žravostí i pověstného Otesánka. „Jsem takhle tlustej, protože nadměrně jim,“ nezastírá na začátku natáčení pravdu. „Když se nacpu jídlem, tak se cejtim moc spokojeně,“ hlásil. Dokáže spořádat na posezení neskutečné množství jídla a je doslova závislý na sladkých limonádách. Coly vypije klidně 40 litrů týdně a má ji i v noci u postele.

Hubnoucí show Tlouštíci odstartuje přejídající se maminka Markéta

26. Březen 2020 | napsal(a): Ajda

titl.

Oblíbený pořad Jste to, co jíte, se vysílal několik let, proto zřejmě Prima vsadila na další „hubnoucí“ show Tlouštíci. Osm obézních účastníků, osm měsíců a každý z nich má svůj silný příběh. Pořad slibuje zdravou změnu životního stylu. Po odvysílání dílu vždy přímo navazuje pořad Tlouštíci extra, ve kterém se budou diváci seznamovat s trendy ve zdravém životním stylu, dostanou přesné návody na dlouhodobé snižování váhy, ale také získají rady, kterým mýtům by rozhodně pozornost věnovat neměli. Nezapomenou se probrat i hlavní problémy aktéra aktuálního dílu. Vypadá to na zajímavou novinku.