Panáček v reality show

Bučkovci: Slnko, seno, slanina online video

Bučkovci: Slnko, seno, slanina video archiv

Bučkovci (11.12.): Veľké finále! Lucia opäť ušla, ostré hádky a veľké odhalenia!

11. Prosinec 2014 | napsal(a): Elko

[singlepic id=10787 w=420]
Podľa najnovších správ zo Sihle je Lucia opäť na úteku! Zakaždým sa však vrátila z rovnakého dôvodu – bola „v tom“. Aj keď čakala dieťa s iným mužom, šľachetný džentlmen ako Janko Bučko, ju prijal s otvorenou náručou. Problémy nastali, keď Lucia odhalila, že je opäť tehotná. Jej sa predstava ďalšieho dieťaťa nepáčila. „Lucia sa zbalila, vzala Aničku a zmizla,“ prezrádza mama Anka. Tá sa okamžite mobilizovala a začala Luciu zháňať. Pravdepodobne sa nachádza u Ankinej kamarátky Jarky. Jarkin syn sa zrejme vyspal nielen s Luciou, ale aj Klárkou! Dopátra sa mama Anka pravdy? Sledujte finále 3. série už dnes o 21:40 na JOJke!

Bučkovci (27.11.): Bučkovci zabíjali, Jano ziapal ako pavián a Klárka zvracala!

27. Listopad 2014 | napsal(a): Elko

[singlepic id=10787 w=420]
BBučkovci budú mať dnes čo robiť – prišiel čas na zabíjačku a to je na sihlianskom statku dosť práce pre každého. A kto je vhodnejší kandidát na riadenie všetkého diania a rozdeľovania roboty, než najstarší syn z rodu Bučkovcov. Klára ako správne mestské dievča so zabíjačkou skúsenosti nemá a čistenie čriev nie je jej šálka kávy. Janko však nie je zvyknutý na odpor. Síce na Kláru nedvihne ruku, ale začne ziapať ako pavián a dožaduje sa poslušnosti. Klára toho má dosť a chce zo Sihly odísť. Sledujte druhú epizódu 3. série už dnes o 21:40 na JOJke!

Poznáme víťaza show Slnko, seno, slanina!

17. Srpen 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6558 w=420]
Kontroverzná reality show, ktorá vzbudila u divákov poriadne emócie definitívne skončila. V poslednej finálovej epizóde sa rozhodlo o víťazovi, kde dôležitú úlohu zohrali schudnuté kilá prepočítané na percentá. Jedna reality show na Jojke skončila a už v pondelok začína ďalšia – Vyvolení.
Víťazkou sa stala…

Slnko, seno, slanina: VIII. týždeň – finále

12. Srpen 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6558 w=420]
O týždeň televízia Joj pomaly nabieha na jesennú vysielaciu štruktúru a tak sa letné formáty končia. Slnko, seno, slanina nie je výnimkou a divákov čaká posledný týždeň s chudnúcimi obyvateľmi Sihly. O víťazovi sa rozhodne percentuálnym výsledkom, tak ako si to mnohí diváci priali a určite je to správne rozhodnutie. Kto zvíťazí sa dozvieme už v piatok. Slnko, seno, slanina dnes o 22:30 na Jojke. Pozrite si upútavku.

TV Joj odsune Slnko, seno, slanina do noci

29. Červenec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=6558 w=420]
Hlavní letní formát TV Joj Slnko, seno, slanina nefunguje v prime-timu podle představ. Tato reality show s Bučkovci se nestřetla s dostatečným diváckým zájmem. Proto od tohoto týdne bude v programové struktuře posun do pozdějšího času, konkrétně až po večerních filmech. Ty jsou od dnešního pondělí vysílány ve 20:30, Slnko, seno, slanina až po nich.

Slnko, seno, slanina: V. týždeň – Anka je na dne! (rekap)

22. Červenec 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6558 w=420]

AKTUALIZÁCIA

Na mamu Anku sa začína všetko sypať. Len pred pár dňami z jej farmy museli odísť piati tučkovia, ktorých nahradili nezvládnuteľní strážni anjeli a dnes pohár trpezlivosti pretečie. Anka sa však nenahnevá, ale v momente sa zosype. Strážni anjeli totiž mali dbať na to, aby ich tučkovia dodržiavali nastavené postupy pri chudnutí, no zatiaľ na Sihle predvádzajú vlastnú šou. Sledujte piaty týždeň chudnutia u Bučkovcov v Slnko, seno, slanina dnes o 20:30 na Jojke!

Slnko, seno, slanina: IV. týždeň – revolúcia na farme, prichádzajú strážni anjeli (rekap)

19. Červenec 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6558 w=420]

AKTUALIZÁCIA: 19.7.2013

Tučkov čaká šok a prekvapenie, dnes sa rozhodne či budú pokračovať v súťaži. Anka rozdelí chudnúcich súťažiacich do dvoch tímov, ten tím ktorý vyhrá zostáva na farme u Bučkovcov. Miesto po piatich vypadnutých finalistoch zaplnia „strážni anjeli“, ktorí majú za úlohu dávať pozor na svojich tučkov a ich kilogrami. Anjelmi sa stanú Danka a Janka z Farmár hľadá ženu, párik homosexuálov Ivan a Peťo z Extrémnych rodín a Vierka z Hotela Paradise a Mama ožeň ma. Sledujte štvrtý týždeň chudnutia u Bučkovcov v Slnko, seno, slanina dnes o 20:20 na Jojke!

Slnko, seno, slanina: III. týždeň – chudnutie je drina (rekap)

12. Červenec 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6558 w=420]

AKTUALIZÁCIA: rekap (13.7.2013)

Dali sa na boj a musia bojovať. Niektorí tučkovia chudnú, niektorí priberajú, niektorí simulujú, niektorí kecajú, no sily pomaly dochádzajú či už fyzické alebo psychické… a to nielen súťažiacim, ale aj Bučkovcom. Sledujte tretí týždeň chudnutia u Bučkovcov v Slnko, seno, slanina dnes o 20:20 na Jojke!

Slnko, seno, slanina: II. týždeň – atmosféra graduje (rekap)

3. Červenec 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6558 w=420]

Aktualizácia: 03.07.2013 (rekap)

Atmosféra na farme graduje. Po veľkom vážení „tučkovia“ zistili, že chudnutie je ťažšie ako zdá. Martinka začne baliť všetkých chlapov na Sihle vrátane tata Jana. Nebudú chýbať hádky, plač, veľké priznania či vyhrážanie. Peter vyskočí na ostatných účastníkov: „Vy ste prije**** tam? To sa nemáte o čom inom baviť? Mám tam vliezť a nakopať vás všetkých do papule?“ Sledujte druhý týždeň chudnutia u Bučkovcov v Slnko, seno, slanina dnes o 20:20 na Jojke!

Slnko, seno, slanina: I. týždeň – príchod kyprotvarých obyvateľov (rekap)

28. Červen 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6558 w=420]

Aktualizácia: 30.06.2013 (štvrtý deň – rekap)

Dnes o 20:30 spustí televízia JOJ letnú reality show o chudnutí, v ktorej hlavnými hviezdami budú nielen Bučkovci, ale hlavne súťažiaci, ktorí chcú konečne schudnúť. Reality show Slnko, seno, slanina bude vysielaná štyrikrát do týždňa (pondelok, utorok, štvrtok, piatok o 20:30).

1. stránka z celkem 212