Panáček v reality show

O serveru online video

O serveru video archiv

Výpadky webu Panáčka v RS při víkendových špičkách

2. Listopad 2015 | napsal(a): SUNíčko

Chceme jen informovat a zároveň se vám, našim čtenářům omluvit za výpadky webu během víkendových špiček zvaných StarDance a Superstar. Nebojte, o problémech víme a snažíme se je řešit jak na straně redakčního systému WordPress, na kterém Panáček v RS běží, tak na straně stroje, na kterém jede webhosting.

Děkujeme za pochopení a vaši trpělivost, snad se nam to brzy podaří vyladit tak, aby se Panáček o víkendu tak rychle nezadýchal.

Vše nejlepší do roku 2015 přeje Panáček

31. Prosinec 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=10838 w=615]

Za celý tým autorů Panáčka v reality show přeji našim čtenářům úspěšný dojezd roku 2014 a ještě lepší jízdu v roce 2015. A samozřejmě, co nejvíce kvalitních reality show v TV, českých i zahraničních. Ať je se na co koukat a o čem psát.

Pěkného Silvestra přejí autoři Panáčka v RS

31. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8219 w=615]
V prosinci se už stalo skoro tradicí, že se potká tu větší, tu menší hrstka autorů Panáčka v reality show. Stalo se tak i letos v pražské restauraci Hloupý Honza (o tom ještě napíši, protože to nebyla příjemná zkušenost :) a tak vám stejně tradičně můžeme ukázat fotku autorů, kteří se na srazu sešli. Ano, trochu jsme se za ten rok změnili, jen co je pravda :)

P.S.: ano, i letos můžete hádat, kdo je kdo, ač je fotka v podstatě plná, starých, známých tváří autorů Panáčka v reality show :)

Šťastné a veselé a vše nej do nového roku

24. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8217 w=615]
Tak tu máme po roce zase Štědrý den, ke kterému všem našim čtenářům přejeme to nejlepší a hlavně nejklidnější prožití svátků vánočních a v podobném duchu i vstup do nového roku.

Jako dárek jsme si dovolili vám nadělit nový vzhled Panáčka v reality show, který již snad nebude stažen. Ještě se bude v následujích týdnech vylaďovat k dokonalosti např. dle vašich tipů a poznatků. A že na vás dáme :) Někteří z vás si tak jistě všimnou, že např. v této vánoční verzi už není stránkování komentářů, po jehož zrušení jste volali.

Tak ještě jednou šťastné a veselé za celý autorský tým Panáčka v RS.

Nová kuchyně Panáčka v RS zavřena, ale jen dočasně

20. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7522 w=615]
Jak si řada z vás všimla, od včerejší 23 hodiny večerní probíhala na Panáčkovi v reality show řada změn, které byly postupným spouštěním zcela nového vzhledu i řady nových funkcí. Během neděle Panáček sem tam běžel, ale mnohem častěji ležel na zemi. Lenoch jeden.

Panáčkův velký den je tady, dnes ve 23 hodin převlékáme

19. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7492 w=615]
Ano, je to tak. Po několika letech jsme se rozhoupali (čtěte dokopali) k tomu, že Panáček v reality show dnes v noci změní svůj vzhled. Potřetí za dobu své existence. Do této parády se pustíme kolem 23 hodiny sobotního večera a tak se předem omlouváme, pokud sem tam něco nebude fungovat, nedej bože, celý Panáček spadne. I to se může stát.

Panáček v RS to zkouší na Facebooku

8. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=6986 w=420]

Tak nějak jsme se rozhodli, že není od věci, zkusit využít potenciál facebook stránky i pro potřeby Panáčka v reality show. Co na něm naleznete? Především odkazy a krátké zprávičky z oblasti reality show, které se nevyplatí rozepisovat do podoby blogpostu sem na web.

Comments Off on Panáček v RS to zkouší na Facebooku

Panáček v RS má svůj YouTube kanál

25. Srpen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=6801 w=420]
Se spuštěním české verze reality show VyVolení 2013 jsme se rozhodli obnovit náš Youtube kanál za který patří díky RadstaRovi. Budeme se tam snažit postovat zajímavá videa z českých i slovenských reality show. Tak pokud máte Google účet, nezapomeňte nás sledovat :)

P.S.: snad ho zase nebudeme muset kvůli nějaké televizi smazat :)

Klidný Štědrý den a úspěšný nový rok, hlavně to zdraví

24. Prosinec 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5755 w=420]
To vám přeji za celý tým autorů Panáčka v reality show, který tu pro vás po celý rok píší novinky z oblasti televizní zábavy, včetně neskutečně detailních rekapů. Budeme se těšit na vás i v roce 2013, který věříme, bude ještě zdařilejší než rok odcházející. A nyní trochu toho bilancování roku 2012.

Panáčci Panáčkům aneb PF 2012

31. Prosinec 2011 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=3169 w=420]
Vážení a milí panáčci a panáčkyně, přejeme Vám šťastný nový rok a spoustu dobré zábavy na stránkách, jejichž duší je tento mladý pán.

1. stránka z celkem 6123...Poslední »