Panáček v reality show

O serveru online video

O serveru video archiv

Veselé a zdravé: 50% sleva na respirátory GOOD MASK pouze dnes

15. Prosinec 2020 | napsal(a): SUNíčko

GOOD MASK respirátor k Vánocům

Děkuji za těch skutečně pár autorů Panáčka v RS, kteří sem i po těch letech ještě pravidelně píší a zároveň i vám, čtenářům, že nás stále i nadále čtete a slušně v komentářích diskutujete. Do nadcházejícího roku nelze popřát nic jiného než zdraví. Po tom odcházejícím roce, který nejednou díky naši vládě působil jako hodně špatně napsaná reality show, není lepšího přání, než ať to i nadále všichni zvládneme ve zdraví. A aby se to lépe zvládalo, zůstat zdráv, máme pro vás …

Výpadky webu Panáčka v RS při víkendových špičkách

2. Listopad 2015 | napsal(a): SUNíčko

Chceme jen informovat a zároveň se vám, našim čtenářům omluvit za výpadky webu během víkendových špiček zvaných StarDance a Superstar. Nebojte, o problémech víme a snažíme se je řešit jak na straně redakčního systému WordPress, na kterém Panáček v RS běží, tak na straně stroje, na kterém jede webhosting.

Děkujeme za pochopení a vaši trpělivost, snad se nam to brzy podaří vyladit tak, aby se Panáček o víkendu tak rychle nezadýchal.

Vše nejlepší do roku 2015 přeje Panáček

31. Prosinec 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=10838 w=615]

Za celý tým autorů Panáčka v reality show přeji našim čtenářům úspěšný dojezd roku 2014 a ještě lepší jízdu v roce 2015. A samozřejmě, co nejvíce kvalitních reality show v TV, českých i zahraničních. Ať je se na co koukat a o čem psát.

Pěkného Silvestra přejí autoři Panáčka v RS

31. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8219 w=615]
V prosinci se už stalo skoro tradicí, že se potká tu větší, tu menší hrstka autorů Panáčka v reality show. Stalo se tak i letos v pražské restauraci Hloupý Honza (o tom ještě napíši, protože to nebyla příjemná zkušenost :) a tak vám stejně tradičně můžeme ukázat fotku autorů, kteří se na srazu sešli. Ano, trochu jsme se za ten rok změnili, jen co je pravda :)

P.S.: ano, i letos můžete hádat, kdo je kdo, ač je fotka v podstatě plná, starých, známých tváří autorů Panáčka v reality show :)

Šťastné a veselé a vše nej do nového roku

24. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8217 w=615]
Tak tu máme po roce zase Štědrý den, ke kterému všem našim čtenářům přejeme to nejlepší a hlavně nejklidnější prožití svátků vánočních a v podobném duchu i vstup do nového roku.

Jako dárek jsme si dovolili vám nadělit nový vzhled Panáčka v reality show, který již snad nebude stažen. Ještě se bude v následujích týdnech vylaďovat k dokonalosti např. dle vašich tipů a poznatků. A že na vás dáme :) Někteří z vás si tak jistě všimnou, že např. v této vánoční verzi už není stránkování komentářů, po jehož zrušení jste volali.

Tak ještě jednou šťastné a veselé za celý autorský tým Panáčka v RS.

Nová kuchyně Panáčka v RS zavřena, ale jen dočasně

20. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7522 w=615]
Jak si řada z vás všimla, od včerejší 23 hodiny večerní probíhala na Panáčkovi v reality show řada změn, které byly postupným spouštěním zcela nového vzhledu i řady nových funkcí. Během neděle Panáček sem tam běžel, ale mnohem častěji ležel na zemi. Lenoch jeden.

Panáčkův velký den je tady, dnes ve 23 hodin převlékáme

19. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7492 w=615]
Ano, je to tak. Po několika letech jsme se rozhoupali (čtěte dokopali) k tomu, že Panáček v reality show dnes v noci změní svůj vzhled. Potřetí za dobu své existence. Do této parády se pustíme kolem 23 hodiny sobotního večera a tak se předem omlouváme, pokud sem tam něco nebude fungovat, nedej bože, celý Panáček spadne. I to se může stát.

Panáček v RS to zkouší na Facebooku

8. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=6986 w=420]

Tak nějak jsme se rozhodli, že není od věci, zkusit využít potenciál facebook stránky i pro potřeby Panáčka v reality show. Co na něm naleznete? Především odkazy a krátké zprávičky z oblasti reality show, které se nevyplatí rozepisovat do podoby blogpostu sem na web.

Comments Off on Panáček v RS to zkouší na Facebooku

Panáček v RS má svůj YouTube kanál

25. Srpen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=6801 w=420]
Se spuštěním české verze reality show VyVolení 2013 jsme se rozhodli obnovit náš Youtube kanál za který patří díky RadstaRovi. Budeme se tam snažit postovat zajímavá videa z českých i slovenských reality show. Tak pokud máte Google účet, nezapomeňte nás sledovat :)

P.S.: snad ho zase nebudeme muset kvůli nějaké televizi smazat :)

Klidný Štědrý den a úspěšný nový rok, hlavně to zdraví

24. Prosinec 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5755 w=420]
To vám přeji za celý tým autorů Panáčka v reality show, který tu pro vás po celý rok píší novinky z oblasti televizní zábavy, včetně neskutečně detailních rekapů. Budeme se těšit na vás i v roce 2013, který věříme, bude ještě zdařilejší než rok odcházející. A nyní trochu toho bilancování roku 2012.

1. stránka z celkem 6123...Poslední »