Panáček v reality show

MasterChef 2021 (5|6): Finální výběr je u konce

14. Září 2021 | napsal(a): | reality show: MasterChef Česko

mch top10 balkon

Dva porotci již ze svých deseti kuchtíků poslali po pěti na balkón. V úterý stejný proces čeká ještě na desítku od Přemka. Nakonec se o poslední 16. místo utkají 3 soutěžící, kteří dostali druhou šanci.
Ve středečním dílu se podíváme na to, kdo dokáže připravit jedinečnou svíčkovou.

Seznam šestnácti nejlepších naleznete zde.

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

MasterChef Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
bobina
Reagovat

Letos jsou „amatérští“ kuchaři o dost lepší než vloni. Hodně mě baví porotci, nejen jejich hodnocení ( zatím ), ale i to kamarádské jiskření mezi nimi.

2
Lady XL
Reagovat

I mě to přijde, že jsou „živější“ a baví mne to jiskření. Ta poslední trojka soutěžících si zasloužila postoupit celá. Jídla vypadala famózně! A každé bylo jiné. Ale ta, co postoupila, měla k tomu fakt super naservírovaný talíř!

3
Pattrick
Reagovat

Letos je to hodně zajímavá směsice lidí.. mrzí mě, že se nedostala do 16 moje kámoška, kterou vyštípala produkce, protože ji řekli, že musí uvařit tohle a tohle (místo toho, co chtěla vařit).. a bum, samozřejmě nazdárek.

Nehledě na to, že vím o dalších produkčních krocích, které prostě hru ovlivňují.. ale co už, vypadá to na fajn jízdu.

4
Lady XL
Reagovat

@Pattrick: To je zajímavé, že jim „doporučují“ i jídla na castingu. Hmm, to bych nečekala. Možná že to tam vařilo víc lidí…., kdo ví. Zkus někdy ještě k tomu něco napsat. To víš, že by nás – fandy – zajímaly podrobnosti ze zákulisí. Já se pokusím sehnat případně něco ze Souboje na talíři. Ale bude to až časem a spíš už po odvysílání…, jak se zadaří odchytit někoho ze štábu.
Jo směsice lidí je fakt docela zajímavá a přijde mi, že někteří fakt dost umí – tedy aspoň pokud mohu soudit podle způsobu presentace. Chutě nevidíme :-D.

5
libena
Reagovat

masterchef je zpět, hurá
úroveň soutěžících je vysoká, ale o míli přede všemi je maroš, a navíc je to sympoš :-)

Přidat komentář