Panáček v reality show

Pekelná výzva online video

Pekelná výzva video archiv

Pekelná výzva (7.3.) dnes budou létat střepy, přinesou štěstí?

7. Březen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5891 w=420]
Nový pořad Pekelná výzva, který dnes půjde již počtvrté na Prima COOL si díl od dílu získává další diváky. A co hlavně, i nadále přichází s novými způsoby sebetrýznění. Po elektrice, pastičkách na myš se dnes v jedné z hlavních rolí představí skleněné láhve. Ano, soutěžící si je budou muset rozbít o svoji hlavu.

Pekelná výzva (28.2.) pastičky na myši, lidové léčivo a jiné piškuntálie

27. Únor 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5829 w=420]
Sledovanost odvysílaných 2 dílů Pekelné výzvy jsem nikde nedohledal, ale budu předpokládat, že tento pořad na Prima COOL pár asi hlavně teenagerů sleduje (cílovku to dle mě bude mít podobnou jako Partička). Pojďme se podívat, co nás čeká ve třetím díle tento čtvrtek 28.2. O jistý druh zábavy bude opět postaráno.

Pekelná výzva (14.2.) najde si své diváky?

15. Únor 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5810 w=420]

SLEDOVANOST: První díl Pekelné výzvy sledovalo 126 diváků, což stačilo na 3,08 % sharu. Musí se přiznat, že část cílovky sledovala na ČT4 a Fandovi boj českých týmů o evropskou trofej.

Včera večer byl na Prima COOL odvysílán první díl nové zábavní show Pekelná výzva. Musím říci, že tento mix Faktoru strachu a Nejslabší máte padáka zaujal, ale …

Pekelná výzva od 14. února na Prima COOL (video)

30. Leden 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5786 w=420]
Prima COOL připravila pro diváky vlastní pořad PEKELNÁ VÝZVA, z upoutávky vypadá reality show zajímavě a pro COOL je show jako stvořená. Pět odvážných soutěžících přijalo pekelnou výzvu o výhru 100 000 Kč. Odpovědi na triviální otázky jim však komplikují netradiční překážky. Vyhrát může jen jeden. Reality show uvádí Iva Pazderková. Pekelná výzva startuje 14. února o 20:15 na Prima COOL. Uvnitř článku najdete malou ochutnávku – upoutávku.

Farmář bude i letos hledat svoji prima ženu, ale i muže

30. Leden 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3382 w=420]
Dnes proběhla tisková konference Prima Family a jejích přidružených televizí Prima COOL a Love. Zde pár postřehů, které by mohly zajímat v jarní nabídce čtenáře Panáčka v reality show.

Pekelná výzva, česká variace na Faktor strachu?

2. Leden 2013 | napsal(a): SUNíčko

Prima Family, potažmo její odnož pro mladé Prima COOL hledá v těchto dnech komunikativní a akční lidi, kteří jsou zároveň exhibicionisty a mají rádi výzvy. Proč? Do nové reality show Pekelná výzva, kdy se bude bojovat až o 100 000 Kč.

V rámci jakého zahraničního formátu bude Pekelná výzva vyráběna zatím není známo a ani z dosud dostupných indicií nelze nic moc vyvodit.