Panáček v reality show

Extrémne rodiny 4: ide sa do finále!

18. Červen 2012 | napsal(a): | reality show: Extrémne rodiny

[singlepic id=4734 w=420]
Extrémne rodiny sa dnes rozlúčia, ale televízia JOJ, sľubuje prekvapenie (o týždeň v programe je aj piata epizóda). Tonkova rodinka sa rozlúči videoklipom. Rodina gayov karnevalom a Dodo navarí mamičke neuveriteľný puding. Štvrtú epizódu Extrémnych rodín uvidíme dnes o 21:30 na Jojke.
Jojka na svojom webe promuje, že k Dodovcom zavíta aj polícia. Gayovia budú riešiť aj krádež zubov. Tonko navštívi personálnu agentúru a celá rodinka Tonkových si užije relax vďaka čokoládovému zábalu a zahrajú si „ponožkovo-bábkové“ divadlo a záverečný videoklip bude čerešničkou na torte.

Televízia JOJ však na záver dodáva: „Extrémne rodiny dnes budú naozaj extrémne a prekvapia aj svojim záverom. Táto šou totižto ani rozlúčkou s tromi rodinami nekončí, práve naopak. To, čo vás bude čakať nabudúce, bude opäť stáť za to! Sledujte Extrémne rodiny dnes o 21:30 na Jojke!“

Elko

Reality show = pre niekoho odpad, pre niekoho zábava. Panáček patrí medzi najlepšie portály, ktoré informujú o reality show. Vďaka Panáčkovi som spoznal mnohých ľudí, s ktorými som zostal v kontakte doteraz... a aj preto mám rád Panáčka ;-)

Extrémne rodiny

Diskuze k článku

Počet komentářů: 22
1
koc
Reagovat

ze by to bylo pristi tyden jeste o dost extra ? :o .. to uz snad ani nejde

2
Elko
Reagovat

1: koc, niečo už naznačil bulvár a bude to hustééé… peoplemetre asi explodujú :-)

3
koc
Reagovat

2 – co naznacil bulvar? povidej prehanej

4
Elko
Reagovat

2: :) nechaj sa prekvapiť, v závere by si to mali prezradiť…

5
koc
Reagovat

4 – uvidim az zitra ze zaznamu asi dam dneska prednost Hp .. tak dobre ty tajnustkati ;-)

6
Elko
Reagovat

Extremne rodiny 21:30, HP 22:30 to máš v pohode, ne?

7
Elko
Reagovat

Ja ti to sem večer napíšem OK, ak dnes nebudeš pozerať, lebo ani ja sám neviem či je to pravda.

8
koc
Reagovat

7 – ok .. mas malinke plus ;-) ..diky moc pane

Reagovat

Jsem zvědavá, co bude :-))

10
Petra
Reagovat

Tento program, tuto „RS“ som sice nepozerala, ale podla toho mala, co som videla, to povazujem za najubohejsi tah v dejinach JOJky. Vysmievat sa z jednoduchych ludi, jednoduchych nielen zivotnym stylom, ale aj intelektom, tak to uz patri, ako hovoria Nemci, „unter der Gürtellinie“, resp. za hranice vkusu. Hnus, TV HNOJ.

11
Elko
Reagovat

10: áno, je to lacná zábava, ale ľudia to pozerajú a preto to televízie vysielajú… televízie sa riadia chutiam divákov a prvoradý je pre komerčnú televíziu zisk, takže sa nečudujem…

Koc: k Tonkovcom príde rodina Kleopatry z Turca :D

Reagovat

Elko (11) ono je otázkou, kdyby to bylo zákonem povolené, tak by ti v TV klidně pustili i popravu a věř tomu, že lidi, neb jsou stvoření zvědavá, by se na to dívali. Otázka je, skutečně něco takového patří do televize?

13
LadyXL
Reagovat

Včera jsem kousek prvně viděla. A zírala…. Taky bych polemizovala, zda tohle točit a vysílat jako RS. Bylo mi těch lidí svým způsobem líto. Tonkova rodina žije ve vlastním světě,jsou svým způsobem šťastní a ani jim nedochází, jak se vydali sami na pospas okolí tímto natáčením. (naši známou cukrářku jsem bohužel zažila až při jejím odchodě). Je to zahrávání s jejich city, osudem. Sledovat matku s tím spratkem bylo rovněž trýznivé a čišela z toho beznaděj. Jen tady si za to fakt může z velké části ona sama. Jejich „příběh“ byl jak dokumentární film, ale bez konce. Gaye jsem už nesledovala…
p.s. že by to dala Cleo s Tonkem dohromady?? Oj joj…

14
kareliaslims
Reagovat

Sakriš, tak já to propásla a nemůžu to nikde najít :-(

15
kareliaslims
Reagovat

Tak už jsem našla ..Teda můžu říct že ten syn je tedy něco. Jasně, děti se nemusí vydařit, ale jistě na tom máme nějakou zásluhu, takže co si vychovala to má. Já bych ho už asi zabila.

16
koc
Reagovat

Kleo family :o .. tak to je opravdu extra extrem

17
Kapi
Reagovat

Kleopatra a jeji rodina- naprosto nevericne jsem koukala a nemohla se vynadivat na dalsi verzi jejich genu v sestře (?). Opravdu fotogenická stvoření!

18
koc
Reagovat

17 – ja myslel ze je to bud teta a nebo krasna kamoska ;-)

19
CarculkaC
Reagovat

Ahoj. Já jsem na tuto RS narazila náhodou až tento pátek. To je fakt síla. Tonkovi přeji, aby kápl na tu pravou, určitě musí být někde nějaká k němu vhodná. A třeba mu tento pořad pomůže. Kleo to ale určitě není, i tak se na ni moc těším.
Gayrodina, co na to říct? Jeden se snaží, ostatní se vezou. Dobrá byla hláška, že rómové jsou šikovnější než bílí (nebo tak něco). Fakt jsem čekala, jaký příklady uvede.
A matka se synem? Vyhodit z domu, snad se ještě vzchopí, ikdyž si myslím že ne. Ten už se veze směrem ke dnu.

Kdy bude další díl?

20
koc
Reagovat

19 – mel by byt zitra

21
CarculkaC
Reagovat

20 – Díky, nerada bych přišla o Kleo.

Přidat komentář