Panáček v reality show

Vítejte v novém těle online video

Americká hubnoucí reality show Vítejte v novém těle (Extreme Makeover: Weight Loss Edition (Obese)) zachycuje ve své 1. sérii osm odvážných dobrovolníků, trpících těžkou obezitou, kteří si pod vedením zkušeného trenéra dali za cíl bezpečně zhubnout polovinu své tělesné hmotnosti během jednoho roku, aby získali zpátky svůj život.

Vítejte v novém těle je unikátním projektem, jaký dosud v české televizi nebyl uváděn. Zachycuje 365 dní dlouhou cestu a kroky, které musí podniknout morbidně obézní člověk na hranici totálního fyzického selhání organismu, aby pod vedením experta ztratil polovinu své tělesné váhy. Muži ve Vítejte v novém těle váží přes 200 kilogramů, ženy přes 140 kilogramů. I ty nejobyčejnější fyzické úkony jsou pro ně problém. Natáhnout si pár ponožek trvá věčnost, vyjít patro je leckdy nemožné a hra s dětmi pouhý sen. Úžasná přeměna, které budeme v každé epizodě Vítejte v novém těle svědky, nejen změní jejich fyzický vzhled, ale i pohled na život.

Fáze hubnutí v rámci Vítejte v novém těle

Hubnutí v rámci pořadu Vítejte v novém těle je rozděleno do čtyř tříměsíčních fází. Na začátku proběhne týden podrobných laboratorních rozborů a testování fyzické způsobilosti. Dojde na nezbytné poučení o správné výživě. Zkušený trenér Chris Powell osobně vede každého z osmi účastníků. Navštěvuje je v jejich domovech a zajistí, aby měli přiměřenou výživu a cvičili. Dává jim lekce, jak bezpečně hubnout a lépe žít. Na startu každé další fáze stanoví účastníkům váhový cíl. Pokud ho splní, čeká je odměna. Ke konci podstoupí chirurgické odstranění přebytečné kůže, která už nemusí překrývat jejich obrovská těla. V úplném cíli divákům odhalí, jaká osoba se po celou dobu uvnitř skrývala a toužila se dostat ven.

Chris Powell, trenér ve Vítejte v novém těle

Od roku 2003 pracuje s extrémně obézními lidmi a pomáhá jim radikálně změnit život. Dal si za cíl šířit znalosti a nacházet nástroje, jak zvrátit trend přílišného tloustnutí. Soustřeďuje se na lidi, kteří mají BMI (Body mass index) přes 50 a nadváhu nejméně 90 kilogramů. Pokud dokážou zhubnout oni, dokáže to každý. Navíc ostatní inspirují. Davidu Smithovi pomohl zhubnout o 181 kilogramů za 26 měsíců, což je největší a nejrychlejší zdokumentovaný přirozený úbytek váhy.

Vítejte v novém těle video archiv

Vítejte v novém těle (30.5.) Staci, 205 kg

30. Květen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4007 w=420]
V již 7. díle Vítejte v novém těle bude hlavní aktérkou hubnutí třicetiletá Staci. Ta má manžela, kterého nedlouho po jejich seznámení stihla mrtvice. Nyní má ochrnutou levou polovinu těla. Mají holčičku a vychovávají i další dívenku, kterou měla Staci s jiným partnerem. Mladá žena – od útlého mládí silně obézní – na sebe nemá čas a všechny trampoty a deprese léčí jídlem. Proto se rozhodla napsat Chrisi Powellovi, který na její žádost o pomoc odpověděl kladně. Pusťme se do hubnutí.

Vítejte v novém těle (18.4.): Rachel, 21 let, váha 167 kg

18. Duben 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4138 w=420]
Dnes se na Prima Love dočkáme ve 20:45 prvního dílu americké hubnoucí reality show Vítejte v novém těle (Extreme Makeover: Weight Loss Edition (Obese)). Odvážní dobrovolníci s těžkou obezitou (ale fakt těžkou, žádných pár kilíček) si pod vedením zkušeného trenéra dají za cíl bezpečně zhubnout o polovinu své tělesné hmotnosti během 1 roku. První, kdo se na tuto novou životní cestu vydá bude 21 letá Rachel.

Vítejte v novém těle! od 18. 4. na Prima Love, nová hubnoucí reality show (video)

5. Duben 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4007 w=420]
Na Prima Love se 18. dubna ve 20:45 bude vysílat americká hubnoucí show Vítej v novém těle. Věříme, že si najde mnoho diváků mezi čtenáři Panáčka v reality show, stejně tak mezi diváky českého Jste to, co jíte. Není totiž od věci porovnat, jak se hubnoucí reality show dělají u nás v českém rybníčku a jak za oceánem či ještě dále.