Panáček v reality show

Farmář hledá ženu - Návraty

pátek 20:15 Prima Family

Jiří (52 let)

[singlepic id=8341 w=615]

Dvaapadesátiletý Jiří žije na Jindřichohradecku, je už deset let rozvedený, má plnoletého syna, který za ním pravidelně jezdí – mají spolu hezký vztah. Ke své bývalé ženě se určitě nevrátí, minulost má vyřešenou. Hledá ženu, která má ráda přírodu a bavil by ji život na vesnici. Spojit by je mohla i láska k tanci, ale není to podmínkou, jen jakési body navíc. Další taneční sezonu by rád absolvoval se svou novou přítelkyní. Do hospody nechodí, pivo nepije. Jeho nová láska by měla být v kondici, stejně jako je on.

K Jiřímu se hodí partnerka, která bude upřímná a pravdomluvná. Měla by vědět, co v životě chce a za tím si jít. Neměla by se dlouho rozhodovat a neměla by se bát překonávat překážky. Také by měla být optimisticky naladěná a věřit, že každá překážka se dá překonat a životní úkol zdárně dokončit.

Než našel tuhle úžasnou farmu na absolutní samotě, žil u rodičů. Studoval filozofii, lesnické inženýrství, chov koní a jezdectví. Po neúspěchu v podnikání se rozhodl, že od základů změní svůj život, a protože ho bavilo jezdit na koni, pořídil si jezdecký areál. Podle starých technologií si vybudoval velkorysý dům, momentálně upravuje okolí stájí a jízdárnu. Má dvanáct koní, z toho tři patří klientům a tři pronajal. Kromě ustájení koní bude nabízet cvičení koní, jezdecké kurzy a další služby spojené s jezdectvím. Vedle své farmy se stará o lesy jiných majitelů, práce v lese ho baví a naplňuje.

Ideální žena pro Jiřího

Především by měla mít ráda život na vesnici a měla by vědět, že to není pohádka, ale docela tvrdá realita. Měla by být klidnější. Věk mezi 40–50 lety. Může být i boubelka. „Nejdřív se podívám na oči a na výraz. Tam vznikne to první propojení. Rád bych, aby ji bavila příroda, zvířata, květiny a abych ji bavil já. Já mohu nabídnout oporu, život ve zdravém prostředí, zázemí, lásku. Když by uměla tancovat, bylo by to jen dobře. Pokud bude tancovat špatně, tak ji to naučím,“ říká Jiří. Partnerka Jiřího by měla být pracovitá, měla by mít ráda zahrádku, květinky, přírodu a zvířata, a hlavně také jeho. Jiří nabízí své partnerce oporu, život ve zdravím prostředí, v klidu. A nabízí jí také lásku.

Přidat komentář

Diskuze k Jiří (52)

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář