Panáček v reality show

Farmář hledá ženu - Návraty

pátek 20:15 Prima Family

Pavel (37 let)

[singlepic id=8340 w=615]

Sedmatřicetiletý Pavel má velké plány, ale ví, že k jejich realizaci potřebuje čas. Na farmě má koníky, ovce, husy, kachny a želvy – ty mu zůstaly z paneláku. Hledá především spřízněnou duši, které nebude vadit jeho láska ke zvířatům. A protože on sám je štíhlý, neměla by být partnerka moc při těle. A věk? Může být i starší než on. Ani děti nejsou překážkou. „Jsem tak hodnej, až jsem blbej,“ říká o sobě. Zároveň je svůj a nenechá se měnit. „Nabízím společné budování hnízda a srdce jednoho z posledních romantiků,“ říká Pavel.

Pavel je ženatý, ale rozvádí se. Je veliký svéráz a potřebuje vedle sebe ženu, která ho pochopí, ocení jeho upřímnost a pochopí jeho občasnou potřebu být sám. Také by měla mít pozitivní pohled na svět a být přátelská. Pavel potřebuje ženu, s kterou se bude často smát a radovat ze života, a která by uměla řešit hlavně ty důležité věci, co život přináší.

Ideální žena pro Pavla

Jeho vysněná panenka by měla mít porozumění pro jeho sen – mít pořádnou farmu. Měla by umět vařit, protože on to neumí. A měla by být štíhlá, protože Pavel sám je hubený, a mít řidičák. Pavel je veliký romantik, je svůj a prý vždy bude – nechce se měnit, třeba vždycky bude kydat v džínách. Podle svých slov je hodný, věci řeší v klidu, máloco ho rozčílí. Pavlova „vysněná panenka“ musí chápat především Pavlův sen – mít pořádnou farmu. Pavel nabízí lásku, je pozorný a nezapomíná ženě nosit květiny. Jeho partnerka dostane srdce jednoho z posledních romantiků.

Přidat komentář

Diskuze k Pavel (37)

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář