Panáček v reality show

MasterChef 2016 Česko online video

Fenomenální kuchařská show MasterChef poprvé, díky TV Nova a Markíza, vstupuje do Česka a na Slovensko! Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých a slovenských amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef.

Historie formátu MasterChef

Více než třicet zemí světa, na dvě stě milionů nadšených diváků a rekordy ve sledovanosti jsou hlavními znaky, kterými je charakteristická kuchařská show MasterChef. Od doby, kdy se tento formát poprvé objevil na britské televizní obrazovce, uplynuly více než dvě desítky let. V mnoha zemích světa – například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii – se stal jedničkou ve sledovanosti a v Austrálii nebo Izraeli byl nejsledovanějším pořadem všech dob. Více než sto kuchařů-amatérů se stalo po účasti v MasterChef úspěšnými profesionály v oblasti gastronomie.

Co nás v MasterChef čeká

Historicky největší bitva kuchařů-amatérů povede přes velké množství náročných zkoušek. Soutěžící budou muset dokázat odborné porotě, která je sestavena ze tří uznávaných osobností oblasti gastronomie, že si jejich talent poradí se záludnostmi mnoha světových kuchyní. Spolu s kuchaři nahlédnou televizní diváci Masterchef do receptů ze všech koutů světa. Zvládnout ale budou muset adepti na vítěze například i dezerty nebo zdravou stravu.

Nejen pro soutěžící bude MasterChef zkušeností k nezaplacení, obohatí také televizní diváky. Budete mít možnost poznat, jak lze ozvláštnit a zpestřit sice ověřené a zaběhnuté, ale mnohdy stereotypní domácí recepty. Může být svíčková sexy? MasterChef přinese zcela nový pohled na vaření a dodá vám odvahu opustit konzervativní českou kuchyni.

MasterChef může změnit život všem, kteří našli odvahu předvést svůj kuchařský talent před oběma národy. Vítězem se stane ale pouze ten nejlepší. Jako výhru získá titul MasterChef, uznání gastronomických expertů, ale také peněžní odměnu více než milion korun (50 000 eur) a vydá prestižní kuchařku se svými recepty.

MasterChef 2016 Česko video archiv

Finále MasterChef Česko 2016: vyhraje Jirka nebo Lucka?

23. Listopad 2016 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-2016-finale

Vítězem MasterChef Česko 2016 se stal Jiří Halamka.

A je to tady. Finále druhé řady MasterChef Česko se odehraje právě dnes večer od 21:40 na obrazovce TV Nova. Z 16 finalistů zbyli po dlouhých a urputných kuchařských soubojích pouze dva nejlepší kuchaři: Lucka a Jirka. Co je dnes čeká za finálovou výzvu? V kuchyni MasterChef Česko bude muset Jirka a Lucka za podpory své rodiny a blízkých připravit tříchodové menu pro každého porotce.

MasterChef Česko (12.9.) porcování prasečí hlavy

12. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-cesko-praseci-hlava
Další týden s MasterChef Česko a tedy pondělí věnované tajemným boxům. Tedy tajemným, už od upoutávky z minulého týdne je jasné, co tentokrát soutěžící v tajemném boxu najdou. Lahůdka to tedy není. Soutěžící si tentokrát budou muset poradit s porcováním prasečí hlavy. Vyřezávat jazyk a další části. Nic pro slabé žaludky.

MasterChef Česko (7.9.) svatební hostina pro 13 osob (video)

7. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-2016-svatebni-hostina
Máme tu středu a tak nás čeká další porce vaření zvířátek na čas zvaná MasterChef Česko 2016. Dnes půjde opět o souboj týmů, tj. týmovou výzvu. A jaká bude výzva? Svatební hostina pro 13 osob. Pro koho skončí fiaskem a kdo se zraní? Kdo bude řešit spory v týmu? Uvidíte dnes ve 20:20 na TV Nova.

MasterChef Česko (5.9.) tajemné boxy porotců a makronky

5. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-2016-makronky
Druhá řada MasterChef Česko je již v plném proudu, takže dnes ve 20:20 na TV Nova čeká zbývající soutěžící oříšek v podobě tajemného boxu. Tentokrát však nebudou boxy před jednotlivými soutěžícími, ale přímo před porotci MasterChefa. Soutěžící se budou muset rozhodnout, před kterého z porotců box postaví a kdo z nich odhalí tajemství, které se ukrývá uvnitř. A ti co zápolení s tajemným boxem nezvládnou?

Titul MasterChef Česko 2015 získává … Roman

16. Prosinec 2015 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-cesko-vitez-2015
Dnes večer se rozhodne několika měsíční profesionální zápolení amatérských kuchařů zvané MasterChef Česko 2015. Tak komu patří ruce s trofejí, kdo je vítězem? Je to Roman, který oproti Jirkovi získal i více sympatií u diváků na sociálních sítích.

MasterChef Česko (9.12.) kdo postoupí do finále?

9. Prosinec 2015 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-cesko-semifinale

Na třetím, bronzovém místě zůstala Lucka. Finále MasterChef Česko tak bude ryze mužská záležitost Jirka vs Roman.

MasterChef Česko 2015 zvolnilo tento týden své tempo a už již nejde 2x týdně, ale pouze ve středu. Dnes večer na TV Nova proběhne semifinálový večer, jehož se zúčastní poslední trojice soutěžících: Lucka, Jirka a Roman. Dnes jeden z nich vypadne a zbývající dvojice se utká v dalším, již finálovém díle o titul MasterChef Česko 2015. Co dnes budou vařit?

MasterChef Česko 30.11. – Komu droby nadrobily? (rekap)

2. Prosinec 2015 | napsal(a): Scalex

masterchef-cesko-vnitrnosti

Soutěž MasterChef, v níž více než na kulinářském umění záleží na tom, který soutěžící je dostatečně drzý na to, aby ve skladu MasteChefa předběhl ostatní u společné mísy s mletým masem, se posouvá do fáze poslední pětice. Zatímco minule se kuchtilo se surovinou drahou a exkluzivní, tentokrát musejí amatérští kuchtíci předvést kvalitní kulinařinu ze surovin levných a snadno dostupných.

MasterChef Česko (2. 12.) i dnes se vaří

2. Prosinec 2015 | napsal(a): SUNíčko

Mezi poslední 3 v MasterChef Česko 2015 se nedostala Zdena, která dnes vypadla a získala tak bramborovou medaili.

Ale co, to nikdo neví. Na Facebooku MasterChef Česko nic, na oficiálním webu taky nic. Je opravdu s podivem, že pořad, který ovládne nejeden pondělní či středeční večer v rámci českých televizích, má tak bídnou informační podporu ze strany tvůrců. Že ani dnes nikde nenaleznete, kdo vlastně soutěží či soutěžil, asi už nikoho nepřekvapí. Takže sledujte dnes večer a komentujte. Užijte si to, stejně jako poslední 4 kuchtíci a kuchtičky.

MasterChef Česko (25.11.) restaurace plná hráčů s šiškou

25. Listopad 2015 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-cesko-hraci-americkeho-fotbalu

Z MasterChef Česko vypadla podruhé a naposledy Lucia.

Jde poznat, že MasterChef Česko je předtočená záležitost. Jinak by se nemohlo po MS v ragby, které zaujalo nejednoho Čecha, stát, že se pozvou do restaurace MasterChef hráči obdobného sportu, hráči amerického fotbalu. Tak co pro tyto sportovce červený a modrý tým uvaří a kdo dnes z MasterChefa vypadne? Sledujte od 20:20 na TV Nova.

MasterChef Česko (23.11.) dnes se vaří humr

23. Listopad 2015 | napsal(a): SUNíčko

masterchef-cesko-humr
V pondělním díle MasterChef Česko je opět v hlavní roli tajemný box. Tentokrát již nebude obsahovat konzervy, ale živé zvířátko. Zvířátko, které asi většina Čechů nejedla. Soutěžící v MasterChefovi budou vařit humra, aby si někteří následně ještě více zkazili den bojem s něčím, tak „triviálním“, jako je steak.

1. stránka z celkem 7123...Poslední »