Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek XIII (21.10.): Máma je šéf! (rekap)

21. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

pes1a

Třináctá řada Výměny manželek je ve finále. Zakončí ji asi nejklidnější díl a musím přiznat, že už dlouho mi tam nikdo nebyl tak sympatický, jako maminka Zuzka. Na druhé straně poznáme Hanku, která pracuje v dětském domově a v její rodině mi to připomínalo jeho odloučené pracoviště.

Výměna manželek XIII (14.10.): Vytuněná růžovka v akci (rekap)

14. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

titlvm

Tato Výměna se po delší době bude opět točit kolem úklidu. Labilní růžová blondýna je na úklidu závislá, zřejmě se tím snaží zavděčit partnerovi. Její kolegyně uklízí podle času a potřeby, rozhodně nepotřebuje k životu sterilní prostředí. Jak se jim bude líbit v náhradních rodinách?

Výměna manželek XIII (7.10.): Pivní snídaně šampiónů vs. divadlo na ubytovně (rekap)

7. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

TITULvm

Tato Výměna manželek se mohla na první pohled zdát jako poklidná. Hádek, křiku i uklízení bylo spíše méně, ale i tak se divák nenudil. Shrnuto a podtrženo, je to jedno velké divadelní představení na ubytovně a pivní maraton na straně druhé.

Výměna manželek XIII (30.9.): Rallye smrti a úsměv, který vyděsí (rekap)

30. Září 2020 | napsal(a): Ajda

rellye1 vm

Obě rodiny této Výměny manželek by si měly hlavně udělat pořádek ve svých vztazích. Jedni žijí vedle sebe jako kamarádi, kteří se zrovna dvakrát nemusí. Na vině je nevěra, Andrea se zamilovala do bratra svého partnera. Spolu je drží barák a dvě děti. Druhý pár spolu ani nežije. Otec rodinu navštěvuje tu na jeden den, tam na víc, podle nálady. Jinak má azyl u své matky. Vztah je na mrtvém bodě, spojuje je jen syn. Proč spolu nebydlí, když ta možnost zde je? Tipuji, že hlavní důvod budou sociální dávky.

Výměna manželek XIII (23.9.): Proč čistit koberec, když můžete flek vyříznout. A ještě se u toho profackovat (rekap)

23. Září 2020 | napsal(a): Ajda

posed

Dva páry a ani jeden není dokonalý. Výživný slovník je Věře i Davidovi vlastní, jen Petr ho od manželky Petry zatím nepochytil. Může za to jeho lenost? Zvládne panovačná Petra laxního Davida? A co vulgární Věra, odpočine si v nové rodině?

Výměna manželek XIII (16.9.): Česko-holandská výměna byla záhul. A nejen kvůli marihuaně

16. Září 2020 | napsal(a): Ajda

titul

První mezinárodní Výměna této řady – Plzeň vs. Leiden (Holandsko). Svérázný, dost vulgární otec a prokouřené 1+kk, to čeká maminku Magdu. Martina se proletí a užije si „jiný svět“. Jak to obě zvládnou?

Výměna manželek XIII (9.9.): Absťák matky dvou dětí před štábem i diváky? (rekap)

9. Září 2020 | napsal(a): Ajda

vm3

Reality show Výměna manželek nám opět předvede rodinu, kde vládne křik, žárlivost a oba partneři jsou podle jejich okolí na drogách. Do pořadu šli kvůli penězům a TV Nova jim je ráda dá, protože takové extrémy jsou jejími oblíbenci. Takže se můžeme těšit na další „dramatickou“ výměnu. Nikola bude bojovat se svérázem, který vlastně ani neví, co chce. Tereza se musí přizpůsobit životu na vesnici. Která to zvládne lépe?

Výměna manželek XIII (2.9.): Doma tři děti, ale jedno náhradní nezvládá

2. Září 2020 | napsal(a): Ajda

vm 2dil

Jedna maminka má tři děti. Ta druhá pouze jedno. Čekáte, že pro zasloužilou matku bude pobyt v rodině s batoletem dovolenou? Omyl, péči nezvládá, manžel ji musí naučit, jak navázat vztah s malým Dantem. V druhé rodině děti přiznávají, že jejich matka se víc věnuje hrám na mobilu, než jim.

Výměna manželek XIII (26.8.): Vaří, sedí u televize, sem tam uklidí. A ještě čučí do mobilu, tvrdí devítiletý syn!

27. Srpen 2020 | napsal(a): Ajda

vm ttl

Minulou řadu této reality show jsem po pár dílech vypustila pro minimální zájem. Nový dílům se pokusím dát šanci a uvidíme. Hned na úvod Nova vystřelila docela silný kalibr. Protože jsem díl už viděla, následuje stručný rekap toho nejpodstatnějšího z deseti dní výměnného pobytu.

Výměna manželek (22.1.): Petra vs. Lenka

22. Leden 2020 | napsal(a): Ajda

výmena

V dnešním díle Výměny manželek se bude uklízet, hádat a veřejně prát špinavé prádlo. Lenka doma i ve firmě dělá skoro vše, z rozmaru se rozhodla odskočit si do jiné rodiny. Petra miluje lenocha a chce se přesvědčit, zda jí bude chybět.

1. stránka z celkem 22123...1020...Poslední »