Panáček v reality show

Tvoje tvář má známý hlas online video

Tvoje tvář má známý hlas video archiv

Tvoje tvář 7: Polovina za námi (nekorektně)

10. Říjen 2020 | napsal(a): Lukša

ttmzh6
Z Tváře máme polovinu za sebou. Ročník, už tak plný změn, se promění v následujících týdnech ještě víc. Moderátoři, porota, soutěžící a nově taky BLM.

Zlatá maska Má známý hlas 2020 (1)

5. Září 2020 | napsal(a): Lukša

Zlata-maska

Začíná podzim, začínají víkendové premiérové show. Následující soboty budou patřit 7. řadě Tváře, neděle poté naprosté novince Zlatá maska. Na koho a na co se těšit?

The Best of Tvoja tvár znie povedome 2019 (+ video)

8. Prosinec 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Tvoja tvár znie povedome 2019

Čeští náckové tohle neuslyší rádi, ale je až překvapivé, v čem všem nás Slováci válcují. Nemají jen vyšší hory, hezčí holky, progresivnější pop music a reprezentativnější hlavu státu, ale i na poli talentových soutěží mají jednoznačně navrch, alespoň co se zpracování týče. Už v dobách, kdy SuperStar byla ještě samostatná, slovenská verze převyšovala tu českou rozdílem Gran Canyonu, zejména proto, že zatímco česká verze připomínala levnou nováckou estrádu, ve slovenské se člověk cítil jako na velkém koncertě. Vyrovnanější je to u tanečních soutěží, tam spíš záleží na osobním vkusu, ovšem je fakt, že oproti usedlé české StarDance je slovenská Let’s Dance modernější. U Tváří je pro běžného diváka rozdíl těžko postřehnutelný, avšak v jemných nuancích má rovněž navrch slovenská verze, především ve větší zábavnosti a menší křečovitosti, V předchozích řadách měly obě verze alespoň plus mínus vyrovnané soutěžící, v té letošní však slovenští soutěžící ty české zcela rozdrtili. Pojďme si proto připomenout desítku nejlepších čísel z již páté řady slovenské Tváře podle názoru DJ Vlada.

Tvoje tvář (finále V. řady): A vítězem se stává…

18. Listopad 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh12

Finále 5. řady show Tvoje tvář má známý hlas je konečně za námi.  Do finálové čtyřky se probojovala Eva Burešová, Michaela Badinová a Tereza Mašková, jediným mužským elementem byl Patrik Děrgel. Kdo zvítězil v tomto ročníku? A jak zhodnotit celou pátou řadu? Čtěte dále a diskutujte.

Tvoja tvár: Katastrofální slovenské finále

13. Listopad 2018 | napsal(a): Lukša

ttzp10

Slovenská Tvář v tomto týdnu zakončila již svou 4. řadu, bohužel ale kvalita posledního dílu srazila celkové hodnocení o několik stupňů níže, než by si show za předcházejících 9 týdnů zasloužila. Pěvecké výkony i maskéři totiž většinou předčily české kolegy.

Tvoje tvář CZ / SK: Bizarní česká přehlídka a slovenské semifinále

6. Listopad 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh10

Česká Tvář zdárně zakončila desátý týden, zatímco na Slovensku je již rozhodnuto o finálové čtveřici. V tomto článku naleznete obě dvě, tak si proklikejte zajímavá videa. A pokud se vám jich všech 16 nechce sledovat, můžete se řídit malým návodem. Máte-li zájem o bizarnosti, doporučuji Jitku Schneiderovou, Jana Révaie a Boba Jaškówa. Pokud preferujete kvalitu, zkuste Evu Burešovou nebo Terezu Maškovou. Návod ke slovenským číslům rád poskytne DJ Vlado.

Tvoje tvář, 7. díl: Vivat StarDance!

16. Říjen 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh7

Tvář mortus, vivat StarDance. Souboj sobotního večera vyhrává taneční soutěž, kterou sledovalo přes 1,25 milionu lidí. I tak si ale Tvář nenechalo ujít 830 tisíc lidí. Pokud jste díl neviděli, využijte přiložených videí a prohlédněte si jednotlivá vystoupení rychle a bez reklam.

Tvoje tvář, 6. díl: 6 epizod, 6 vítězů

9. Říjen 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh6

Show Tvoje tvář má známý hlas se dostává do poloviny. Zároveň se ale připravuje na klíčový souboj sezony. Příští týden půjde totiž proti silnému soupeři – StarDance. Jak ale dopadl tento díl? Kdo se ukázal, kdo zklamal a kdo nepřekvapil?

Tvoje tvář, 5. díl: Přesycenost nebo prostá nuda?

2. Říjen 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh5

Jak hodnotit pěvecká vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas, když jsou dle poroty všechna perfektní a bezchybná? K zhodnocení posledního dílu jsem přizval odborníky z Youtube, kteří tuto práci tentokrát odedřou za mě. Možná nemáme na všechna čísla stejný názor, ale některé závěry jsou opravdu povedené.

Tvoje tvář, 4. díl: Každý musí někdy vyhrát

25. Září 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh4

Minulý týden oslavila show Tvoje tvář má známý hlas 50. díl. Inu, oslava to byla bujará, ovšem s lehce hořkým koncem. Závěr potvrdil to, co už dobře známe z předešlých sérií, i ten nejslabší musí jednou vyhrát. Ale nejprve si prohlédněme jednotlivá vystoupení.

1. stránka z celkem 212