Panáček v reality show

Survivor Česko & Slovensko online video

Survivor Česko & Slovensko video archiv

Chráněno: Survivor CZSK 2: Vítězem se stává … (heslo: 1)

18. Květen 2023 | napsal(a): Lukša

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Survivor CZSK 2: Zbývá už jen polovina

31. Březen 2023 | napsal(a): Lukša

image-316-1024x486

Skončil 20. díl reality show Survivor Česko & Slovensko, ve kterém soutěž opustil 12. soutěžící. Stejný počet trosečníků stále přežívá a pokud můžeme věřit prohlášení jednoho z nich, zbývá vyloučit poslední dva a přijde sloučení.

Genderová vyváženost aneb Jak (zase) zabít Survivor

10. Březen 2023 | napsal(a): Lukša

survivor s2e14Až do 13. dílu to vlastně byl až na pár výjimek asi nejlepší Survivor, jaký na území Česka a Slovenska zatím vznikl. 14. epizoda ale vše dobré zabila. Jeden z kmenů totiž šel na kmenovou radu s tím, že dostal příkázáno vyhodit některého ze zbývajících mužů, aby náhodou zase neodešla nějaká žena a aby hra nebyla genderově nevyvážená. Tak zásadní nabourání už beztak pokrouceného konceptu Survivoru jeden ze soutěžících nehodlal akceptovat a rozhodl se v něčem takovém dále nepokračovat.

Survivor CZSK 2 (1–2): Ne, nepoučili se

26. Leden 2023 | napsal(a): Lukša

survivor 2 1
Drsnější, náročnější, lepší? Ne. Nový Survivor je prostě pořád stejný. Možná se změnilo obsazení, turecké nesmysly ale zůstávají.

Survivor CZSK 2: Známe kompletní sestavu

17. Leden 2023 | napsal(a): Lukša

survivor 2023 intro

O čtyři soutěžící méně, ale zato náročnější podmínky, které mají připomínat skutečné přežití na pustém ostrově. Podívejte se, kdo bude letos bojovat o 2,5 milionu korun a jak byli soutěžící rozděleni do kmenů. Survivor poběží od 1. února každou středu a čtvrtek od 21:35, vždy o týden dříve také na Voyo.

Survivor CZSK 2: Spekulace o soutěžících

3. Leden 2023 | napsal(a): Lukša

survivor czsk 2023 2

Bulvár rozjel spekulace naplno a Expres přišel se „zaručenými“ účastníky nového Survivoru Česko & Slovensko. Špatná zpráva je, že celebrit se ani ve druhé řadě nezbavíme. Na ostrov se má údajně vypravit vítězka MasterChefa, tvář SuperStar, modelka, zápasnice, miss, účastníci Like Housu, fotbalista, herec, fitness trenér nebo pokerová hráčka. A možná i vítěz Farmy nebo někdo z Love islandu.

Chráněno: Survivor CZSK (finále): Veve, nebo Vladimír? (heslo: 111)

4. Květen 2022 | napsal(a): Lukša

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Survivor CZSK (10): Pravidla se mění

26. Duben 2022 | napsal(a): Lukša

survivor czsk top5

Do TOP5 se dostali Chili, Johy, Veve, Braňo a Vladimír. A i tentokrát se bude v každém dílu vypadávat. Proběhnou ještě dva standardní duely, než se hra zásadním způsobem změní.

Survivor CZSK (9): Zaostřeno na trojalianci

15. Duben 2022 | napsal(a): Lukša

survivor czsk 9

Dvakrát byla vyslána do duelu, dvakrát se vrátila. Možná právě to byla poslední kapka, díky které se Xénie i celý zbytek kmene probudil a zjistil, že je mezi nimi trojka, která se nezradí a která otevřeně říká, že se dostane společně až na konec. Jestli nejste s nimi, máte problém, který je potřeba řešit…

Survivor CZSK (8): Nejvíc nejgigantičtější nejvýhra

2. Duben 2022 | napsal(a): Lukša

survivor-8

Survivor se pomalými krůčky blíží ke konci, jak jsou ale aktuálně silné aliance, kdo hraje nejlépe a kdo má terč na zádech? To není důležité, podstatné je, co si kdo dá k večeři od sponzora, jak moc úžasná bude masáž, kdo si dá pleťovou masku a jak si kdo užije karaoke. Pokračují soutěže o odměnu i individuální imunitu, duelu se ale stále nezbavíme.

1. stránka z celkem 212