Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Moderátory české Superstar byli v roce 2004 Ondřej Brzobohatý a Laďka Něrgešová, v roce 2005 Petr Holík a Laďka Něrgešová a v roce 2006 Leoš Mareš.

Moderátory slovenské Superstar byli po všechny tři sezóny Adéla Banášová a Martin „Pyco“ Rausch.

1.federální Česko Slovenskou Superstar moderovali v roce 2009 Leoš Mareš a Adéla Banášová. 2. federální řady se v roce 2011 ujali Leoš Mareš a zpěvačka Tina. 3. federální řadu v roce 2013 odmoderovala dvojice Roman Juračko a Zora Kepková.

Aktuální, celkově 4. federální řadu, bude moderovat Martin „Pyco“ Rausch sám.

[singlepic id=11374 w=615]

Martin Pyco Rausch je známý slovenský moderátor a hudební dramaturg, který na sebe poprvé upozornil v hudebně-pěvecké soutěži Slovensko hľadá Superstar, kterou moderoval spolu s Adelou Banášovou. Kromě moderování Superstar se věnoval i dalším projektům jako je Let´s Dance a Česko-Slovenská má talent, kde odmoderoval celé 4 řady.

Martin vystudoval hotelovou akademii a ve věku 15 let začal svoji kariéru jako hudební redaktor v soukromém rádiu. Po nástupu do rádia připravoval především materiály pro moderátory.

Po necelých devíti letech se letos vrací k moderování jeho první velké show, Superstar. Tentokrát však bude moderovat sám, bez kolegyně či kolegy.