Panáček v reality show

Super Dance online video

Super Dance video archiv

Panáček doporučuje: Letní nášup reality show (1) – Talenty všeho druhu a Velký britský bratr!

27. Květen 2014 | napsal(a): VojtaP

[singlepic id=9207 w=615]
Mrzí vás konec jarní sezóny a s ním spojená letní přestávka vašich oblíbených seriálů a pořadů? Máme pro vás pár tipů, jak si ukrátit dlouhé letní večery u kvalitní zábavy. Zahraniční televize totiž nelení a i přes inzertně slabou letní sezónu chystají atraktivní program, zejména pro milovníky různých reality show. Které velké show se chystají vystartovat v nejbližších dvou týdnech? To a další info se dozvíte v článku.

Panáčkovo videobraní: So You Think You Can Dance

24. Květen 2008 | napsal(a): TK

Protože u nás se taneční soutěže Super Dance asi hned tak nedočkáme, co takhle se podívat, jak to vypadá na castinzích do americké So You Think You Can Dance, která na televizních obrazovkách odstartovala ve čtvrtek. Některé předvedené výkony by se klidně hodily i do America’s Got Talent, jako například následující tři ukázky freestylu a poppingu:

Upoutávky na So You Think You Can Dance

21. Květen 2008 | napsal(a): TK

Ihned po dnešním velkém finále American Idol 7 začíná zítra večer na televizní stanici FOX další oblíbená talentová reality show. Narozdíl od nejlepších zpěváků se v So You Think You Can Dance hledá ten nejlepší tanečník. Jinak mají oba pořady hodně podobnou strukturu, začíná se záběry z castingů, na kterých poznáme nejen budoucí finalisty, ale i naprosté neumětely, kteří patří spíš do Hvězdné pěchoty.

TV Nova chystá Super Dance

19. Červen 2007 | napsal(a): StarDancer

Super Dance TV Nova ještě ani nestačila spočítat finanční zisky a divácký propad v pořadu Bailando a už chystá další „taneční pecku“, která je určena především pro mladé. Po vzoru Superstar přichází pořad s názvem Super Dance, na jehož konci má být vyhlášen „nejlepší tanečník/tanečnice Česka“. Castingy budou probíhat o prázdninách v Ostravě, Brně, Praze a překvapivě i v Bratislavě.