Panáček v reality show

Robin Hood – Cesta ke slávě online video

Robin Hood – Cesta ke slávě video archiv

Chráněno: Top 10 singlů CZ&SK zpěvaček za poslední dekádu (Bonus 1) (heslo: 1)

22. Květen 2023 | napsal(a): DJ Vlado

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Eurovize 2017: Česko bude v Kyjevě reprezentovat Martina Bárta s písní My Turn!

8. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

Natáčení klipu My Turn pro Eurovision Song Contest 2017 s Martinou Bárta ve studiu č.5 České Televize 21. a 22. února 2017

AKTUALIZOVÁNO: Byl zveřejněn oficiální videoklip

Česká republika se i letos účastní Eurovision Song Contest, naším želízkem v ohni bude 28 letá jazzová zpěvačka Martina Bárta, mimo jiné vítězka castingové pěvecké show Robin Hood – Cesta ke slávě (2010). O nominaci rozhodla, stejně jako v posledních letech, odborná porota. Kromě jiných byli osloveni také zpěvák Mikolas Josef nebo zpěvačka Lenny, která však účast nakonec odmítla. Byť Martina převážně působí v Německu se skupinou 4 To The Bar, účast nakonec potvrdila. Soutěžní píseň My Turn natočila v Londýně v kompletní britské produkci. Martina bude v pořadí 6. zástupcem České republiky na Eurovizi, přebere tak otěže po Gabriele Gunčíkové, která se v loňském ročníku probojovala do Grandfinále. Již 62. ročník Eurovize odstartuje své 1. semifinále 9. května. Český soutěžní příspěvek si můžete pustit uvnitř článku.

Krásná Andrea Gabrišová září jako křehká Julie (+ foto a video)

30. Září 2015 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=11247 w=615]
Vzpomínáte si ještě na mladou a krásnou Slovenku, která v soutěži Robin Hood – Cesta ke slávě bojovala s těžkou trémou a hned třikrát se dostala do závěrečného rozstřelu? Tak ta stejná dívka nyní na prknech Fóra Karlín ztvárňuje hlavní roli Julie v muzikálu Gérarda Presgurvica Romeo a Julie, který svou premiéru absolvoval minulý týden v pátek. Já jsem se sice neúčastnil přímo premiéry, ale veřejné generálky, ovšem jelikož i zde se jako Julie představila právě Andrea Gabrišová, rozhodl jsem se, že svou recenzi zaměřím především na ni (podobně jako jsem před čtyřmi lety v recenzi muzikálu Osmý světadíl zaměřil svou pozornost na Míšu Doubravovou), jelikož pokrok, který za pět let od své účasti v Robinu Hoodovi absolvovala, je skutečně markantní.

Comments Off on Krásná Andrea Gabrišová září jako křehká Julie (+ foto a video)

David Weingärtner – nekrolog (+ video)

31. Srpen 2015 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=849 w=420]
V sobotu 29.8.2015 došlo k tragické události, jelikož nás navždy opustil zpěvák David Weingärtner, kterého si můžeme pamatovat hned ze dvou talentových soutěží, Robina Hooda – Cesty ke slávě a z první řady Hlasu ČeskoSlovenska. Jeho tělo bylo nalezeno v chomutovské říčce Chomutovka a okolnosti smrti zůstávají dosud nevyjasněny. Davidovi fanoušci, přátelé, kolegové z branže a samozřejmě i rodina jsou odchodem tohoto mimořádně talentovaného a charismatického zpěváka neskutečně zdrceni. Já se mezi hluboce zasažené řadím rovněž a to nejen proto, že David odešel v den mých narozenin, ale především proto, že jsem měl tu čest Davida poznat osobně (dokonce jsem s ním udělal i rozhovor) a byl to skutečně velký sympaťák. Pojďme si teď proto připomenout jeho životní i uměleckou dráhu.

Jan Kříž a Tomáš Löbl na Létě plném hvězd 2015

31. Červenec 2015 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=11042 w=615]
Jubilejní dvacátý ročník benefiční výstavy ručně vyráběných hraček (které nejsou plyšové, jak jsem chybně uvedl v minulém článku, ale jsou z čistě přírodních materiálů jako bavlna či režné plátno) Léto plné hvězd, který podporuje umělce s Aspergerovým syndromem, je v plném proudu. Po tradičním abonentovi Petru Ševčíkovi nás svým vystoupením poctil další velmi talentovaný zpěvák a muzikálový herec Jan Kříž, který před pěti lety zvítězil v talentové show Robin Hood – Cesta ke slávě a získal tak hlavní roli ve stejnojmenném muzikálu o tomto neohroženém zbojníkovi. Od té doby uplynulo hodně vody v řece a Honza odehrál celou řadu dalších muzikálových rolí nejen na prknech divadla Kalich. Původně s ním měla vystoupit i jeho přítelkyně Marie Blahynková, ale ta musela z důvodu nemoci způsobené vyčerpáním ze zkoušení muzikálu Atlantida svou účast na poslední chvíli odříct. Honza si však vybral náhradníka, kterým byl jeho muzikálový kolega Tomáš Löbl, kterého si pozorní diváci můžou rovněž pamatovat ze SuperStar (konkrétně ze druhé řady, kde skončil ve semifinále, kde zpíval píseň You´ll Be In My Heart od Phila Collinse). Jaké tedy bylo vystoupení těchto dvou dnes již ostřílených muzikálových matadorů?

Comments Off on Jan Kříž a Tomáš Löbl na Létě plném hvězd 2015

Mlsání s hvězdami s Janem Křížem a Marií Blahynkovou

19. Říjen 2013 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=7480 w=615]
Při posledním letošním Létě plném hvězd jsem vám slíbil, že vás budu informovat i o sesterské akci, kterou Olga Černohorská a její tým pořádá v době, když zrovna neprobíhá letní výstava, pokud účinkujícími budou účastníci našich talentových soutěží. Z Dražického náměstí jsme se přesunuli do cukrárny La Fantasia na Václavském náměstí a místo krásných hraček si můžeme vychutnávat sladké zákusky, ale především hudební program, který obstarávají hvězdní hosté. Prvními, s kým jsme si letos mohli zamlsat, byl páreček muzikálových herců, které s i pamatujeme ze show Robin Hood – Cesta ke slávě, konkrétně vítěz Jan Kříž a první vyřazená finalistka Marie Blahynková. Jak se nám při jejich zpěvu mlsalo, to si přečtěte níže.

Comments Off on Mlsání s hvězdami s Janem Křížem a Marií Blahynkovou

Pomáda v Kalichu je plná hvězd

16. Říjen 2012 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=5513 w=420]
Muzikálová klasika, kterou myslím není třeba představovat, se letos vrátila i na česká divadelní prkna, konkrétně na ta kališničká. Režijní taktovky se stejně jako před čtrnácti lety chopil Ján Ďurovčík, který už v Kalichu představil v minulých letech dva úspěšné muzikálové tituly – Robina Hooda a Osmý světadíl. A jelikož i v Pomádě je možno vidět celou řadu účastníků pěveckých soutěží, tak jsem se na představení také vypravil (a dokonce dvakrát, abych těch superstáristů či robinistů pochytal co nejvíc). Jaké známé tváře tedy v Pomádě můžeme vidět, jak se se svými rolemi vypořádali a jaká je obnovená Pomáda jako celek? To všechno si přečtěte v následujících odstavcích.

Muzikál Robin Hood: Nové alternace Robina a Mariany

30. Leden 2012 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=3383 w=420]
Od premiéry muzikálu Robin Hood uběhl už rok a půl, přesto se však na prknech divadla Kalich hraje úspěšně dodnes. Jelikož však představitelce Mariany Lucii Šoralové nastaly mateřské povinnosti a odpadl i jeden z Robinů Ján Jackuliak, bylo třeba je nahradit. A těmi šťastnými jsou dva účastníci pěveckých reality show – finalista první české SuperStar Tomáš Savka, který se dá již dnes považovat za ostříleného muzikálového matadora, a „stříbrná Mariana“ z Cesty ke slávě Míša Doubravová, která v minulém roce zazářila v hlavní roli muzikálu Osmý světadíl. Jak se tito dva mladí a talentovaní zpěváci s touto velkou příležitostí vypořádali, to si přečtěte v následujících odstavcích.

Casting na Hamleta ovládli účastníci všech možných soutěží (+ video)

11. Leden 2012 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=3171]
Včera se v divadle Broadway konal doplňující casting do dnes již legendárního muzikálu Hamlet z dílny Janka Ledeckého. Toto kultovní dílo se v Česku bude hrát již potřetí, historicky poprvé to však nebude na prknech divadla Kalich. A jelikož byl tento casting veřejný i pro novináře, tak jsem se na něj vypravil, protože mě zajímalo, kolik účastníků všech možných soutěží se na casting dostavilo. A věřte, že jich bylo opravdu hodně.

Silvestrovský SPECIÁL: Miss SuperStar a dalších talentových soutěží

31. Prosinec 2011 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=3193 w=420]
Jelikož je Silvestr, tak jsem se rozhodl přijít s nějakým lehce bulvárním článkem. A jak jistě víte, mám slabost pro krásné ženy, tak jsem se rozhodl zmapovat ty nejkrásnější dívky, které se účastnily všech zpěváckých a talentových soutěží. Vybral jsem 10 Češek a 10 Slovenek, které mě (nejen) svým vzhledem okouzlily nejvíc. Jako bonus vyhlásím za oba státy i vítězky kategorie „pro pedofily“ – Miss Junior, tedy holčiček, kterým ještě nebylo 15 let, ale do krásy jednoznačně rostou. ANKETA

1. stránka z celkem 4123...Poslední »