Panáček v reality show

Nákupné maniačky 2017 online video

Nákupné maniačky 2017 video archiv

Nákupné maniačky (29.5. – 2.6.): Tričko se vzkazem

29. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

A

Tento týden bude hlavním stylistou v pořadu Nákupné maniačky Michal Sabo. Ten je přesvědčený, že každá žena má ve svém šatníku minimálně jedno bavlněné tričko, na kterém je jakýkoli nápis, vzkaz, určený komukoli, či někomu konkrétnímu. Jeden nápis, jeden příběh, jedna osobnost, tedy zadání tohoto týdne – Tričko se vzkazem! Úkol pro soutěžící znamená, najít tričko s nápisem, který je absolutně vystihuje jako osobu. Další variantou může být vzkaz určený jiné osobě. K danému tričku je potřeba doladit zbytek outfitu. Jedno tričko musí zvládnout vypovědět pořádný životní příběh. Jak se to povede?
Premiéra na TV JOJ okolo 15.40, reprízy další týden na TV JOJ family v cca 18 hodin. K dispozici je i archiv zdarma.

Nákupné maniačky (22.5. – 26.5.): Inspirace známou osobností

29. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

A

Premiérové Nákupné maniačky mají tento týden od Mariana Hornyaka dost neobvyklé, na první pohled docela jednoduché téma – inspirovat se při sestavování outfitu stylem některé známé osoby, nejlépe světové celebrity, prostě někoho, koho mají rády, koho obdivují. Soutěžící nejsou ničím omezené, jen by styl osobnosti měl být aplikovatelný na postavu té které maniačky a její možnosti správně v něm vyniknout. Během nakupování mohou používat fotografie, ověřovat si výběr na různých stránkách internetu, ale ve finále musí být vidět shoda se zvolenou osobou.

Nákupné maniačky (22.5. – 26.5.): Milion odstínů oblíbené barvy

22. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

A

Nákupné maniačky z minulého týdne, momentálně aktuálně vysílané na JOJ family mají téma – Milion odstínů oblíbené barvy. Jedna barva a kombinace nekonečně mnoha jejich odstínů. To je stylistova představa o výsledném outfitu. Podaří se soutěžícím splnit jeho představy?

Nákupné maniačky (15.5. – 19.5.): Malé černé

15. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

A

Stylista Michal Sabo se nám už coby nový kolega Mariana Hornyaka představil, tento týden však bude jeho premiéra v roli samostatného a přísného porotce pořadu Nákupné maniačky.
Alfa omega módy – malé černé šaty, to je jeho zadání pro tento soutěžní týden. Michal nechce vidět klasiku, rád by, aby soutěžící tímto kouskem představily samy sebe, svou osobnost. Jsou divoké, rozpustilé, vážné, či elegantní za všech okolností? V outfitu se musí cítit dobře a uvolněně. Může být sportovní, rozverný, elegantní, fantazii se meze nekladou. Nudné šaty mohou oživit výraznými doplňky, jako jsou boty nebo kabelka.

Nákupné maniačky (6.5. – 12.5.): Naštvi tchýni!

6. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

A

Nákupné maniačky budou tento týden mít příjemné, hlavně hodně variabilní téma – Naštvi tchýni. Outfit může být rebelský, přesně proti vkusu tchýně. Může být i velmi elegantní, aby záviděla. Stylistou týdne je Marián Hornyak a tajná poradkyně Alexandra Orviská.

Nákupné maniačky (1.5. – 5.5.): Aby zima nebyla nudná!

3. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

A

Domovskou stanicí Nákupných maniaček je TV JOJ, kterou nám bohužel vloni odstřihli. Naštěstí máme možnost sledovat premiérové díly nejen v archivu, ale i díky sesterské stanici JOJ family, tam s menším zpožděním. Nákupné maniačky se nám trošku vrátí v čase, mají téma – Aby zima nebyla nudná! V outfitu musí být jeden dominantní kousek s výrazným vzorem, měly by se vyhnout nudným barvám – šedá, černá, tmavě modrá. Tento týden se pořad vysílá denně kolem 11 h, od příštího týdne se čas posouvá na 17.50 na TV JOJ family.

Popelka (24.4. – 28.4.): Svatební host

24. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Tento týden nás v nákupní show Popelka čeká hodně nesourodá čtveřice soutěžících. Věkový rozdíl mezi nejmladší a nejstarší Popelkou je skoro padesát let. Bude zajímavé sledovat, jak si poradí se zadáním pro tento týden – Svatební host. Nic víc, jen obyčejný host na svatbě.

Nákupné maniačky budou tento týden mít také velmi příjemné, hlavně hodně variabilní téma – Naštvi tchýni. Outfit může být rebelský, přesně proti vkusu tchýně. Může být i velmi elegantní, aby záviděla. Stylistou týdne je Marián Hornyak a tajná poradkyně Alexandra Orviská.

Popelka (17.4. – 21.4.): Mikina

17. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Moderní, svěží a hlavně zajímavá musí být mikina, kterou soutěžící zařadí jako hlavní kousek do svého outfitu. Ano, téma týdne zní – MIKINA!

Nákupné maniačky se nám trošku vrátí v čase, mají téma – Aby zima nebyla nudná! V outfitu musí být jeden dominantní kousek s výrazným vzorem, měly by se vyhnout nudným barvám – šedá, černá, tmavě modrá.

Popelka (10.4. – 14.4.): Business look

10. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Nový týden nákupní show Popelka a s ním i nové zadání. Stylista Filip Vaněk touží vidět soutěžící v kancelářském outfitu a téma zní – Business look!
Téma pro Popelky je zdánlivě lehké, to Nákupné maniačky to budou mít podstatně těžší, ale i zajímavější. Musí sestavit outfit inspirovaný širokou paletou odstínů rtěnek – od klasické červené, přes bordó, hnědou, až po růžovou. Extravagantní odstíny mají stopku, stylista Marián Hornyak trvá na klasických odstínech a inspirovat se mohou třeba francouzskou klasickou elegancí.

Nákupné maniačky 2017 (3.4. – 7.4.): Viktoriino tajemství

3. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

A

Po několika měsících se na obrazovku vrací oblíbená show Nákupné maniačky. Hned na začátek horká novinka – tajný porotce Zuzana Plačková. Okomentuje jednotlivé šatníky i průběh nakupování, a protože je to osoba, která si občas nevidí do pusy, máme se prý na co těšit.
Čtveřice soutěžících je zvyklá na odvážnější předvádění, mají co ukázat a podle toho stylista Marián Hornyak zvolil téma – Viktoriino tajemství. Inspiraci našel v módní show známé americké firmy Victoria’s Secret a v jejich populárních kreacích s andělskými křídly. Ano, celý týden se bude točit kolem spodního prádla, korzetů, body atd. Soutěžící by měly najít správnou rovnováhu mezi ženským půvabem a sexy rafinovaností. Outfit bude určený na show, proto se nemusí bát netradičních kombinací, ať v materiálech nebo doplňcích.