Panáček v reality show

Nákupné maniačky 2016 online video

Nákupné maniačky 2016 video archiv

Popelka (20.6. – 24.6.): Návštěva filmového festivalu

20. Červen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1

Karlovarský filmový festival je před námi a zřejmě se jím inspiroval i Osmany Laffita při vymýšlení soutěžního zadání pro tento týden. Téma zní – Návštěva filmového festivalu.
Nákupní show Popelka sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov.

Popelka (6.6. – 10.6.): První rande s panem Božským

6. Červen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1

Tento týden to vypadá na velmi variabilní zadání. Soutěžící Popelky se nepřipravují na ples s princem, ale čeká je podobná akce. Osmany Laffita jim naplánoval první rande s mužem snů. Zaujmou svými outfity nebo to bude propadák?
Sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov.

Popelka (30.5. – 3.6.): Diskotéka 80. léta

30. Květen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1
Asi nejsem jediná, kdo od show Popelka očekával inspiraci, opak je však pravdou. A ani tento týden žádná změna, opět téma, které ani u soutěžících zrovna velké nadšení nevyvolalo – Diskotéka ve stylu 80. let!
Sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov.

Popelka (16.5. – 20.5.): Námořnický styl

16. Květen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1
Folkový koncert, nóbl restaurace, opera, bude zadání v nákupní show Popelka pro tento týden konečně trochu civilnější? Zahajovací party nového jacht clubu, tam tentokrát Osmany vyšle Popelky. Tato akce vyžaduje jachtařský, čili námořnický styl oblečení, ale bodrou námořnici si nepředstavujte, stylista touží po eleganci.
Sledujte denně kolem 16.10 na TV Barrandov.

Popelka (9.5. – 13.5.): Opera

9. Květen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1

Minulý týden by módní guru Osmany Laffita poslal soutěžící v nákupní show Popelka na sraz do luxusní restaurace v džínách, jsem zvědavá, jak si představuje outfity pro téma tohoto týdne – Opera! Zvolit patřičný model bude oříškem pro Popelku. Jak to zvládnou? Sledujte pořad v TV Barrandov denně po 16.10.

Popelka (2.5. – 6.5.): Sraz spolužáků po letech v luxusní restauraci

2. Květen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1
Nákupní show Popelka se opět hlásí s novou čtveřicí nakupujících a starým známým stylistou Osmany Laffitou. Minulý týden se mu téma zrovna nepovedlo, je otázkou, nakolik ho vymýšlí sám, když později přizná, že také nevěděl kdo jsou Nedvědi, podobně jako dvě soutěžící cizinky. Tento týden se ponese ve znamení luxusu. V nóbl restauraci se koná sraz se spolužáky po např. dvaceti letech.
Předepsaný dress code – Smart Casual, tedy lehce neformální, ale elegantní styl.
Sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov, později máte možnost v placeném archívu televize.

Popelka (25.4. – 29.4.): Koncert bratří Nedvědů na Strahově

25. Duben 2016 | napsal(a): Ajda

pop1
Dočkali jsme se nových dílu nákupní show Popelka, ale jejich inovace velké nadšení nevyvolala. Kdo zůstal Popelce věrný už tuší, že Osmanyho uvidíme jen při prezentaci zadání a potom až v pátek, kdy bude hodnotit. Místo něj nás čekají pouze stupidní komentáře. Co čeká Popelky tento týden? Ať se jim to líbí, či nelíbí, musí na Strahov, kde se koná koncert bratří Nedvědů. Popelky z Ukrajiny a ze Slovenska vůbec netuší, kdo to je. Nápověda od Osmanyho – kostkovaná košile, kůže, džíny, camel barvy, batoh a do něj nezapomenout pivo, prostě country styl, ale ne na 100%, požaduje i vlastní nápady.
Sledujte denně kolem 16:15 na TV Barrandov.

Nákupné maniačky (22.2. – 26.2.) – Skandinávský styl

22. Únor 2016 | napsal(a): Ajda

NM1

Nákupné maniačky budou tento týden plnit zadání od Maroše Kočišíka – Skandinávská čistota! Severské země jsou podle stylisty známé svou jednoduchostí a vyváženým poměrem mezi estetikou a funkčností, tak bychom mohli v kostce definovat severský či skandinávský styl. Nakupující by se měly zaměřit na jednoduché kabáty, nejlépe s dvouřadým zapínáním. Měly by ho doplnit jakýmkoli kouskem oblečení s asymetrickým střihem. Ten může být použit i přímo na kabátě. Tentokrát by se neměly vyhýbat ani výrazným barvám, klidně mohou být na co největších plochách. Zakázané nejsou ani vzory a potisky, ale jen v omezené formě, třeba na botách nebo kabelce.
Jsem zvědavá, jak toto severské téma holky zvládnou. Podobné zadání bylo i v naší Popelce a výsledek byl docela katastrofa. Pro některé určitě dobrá zpráva na závěr – od 29. 2. se těšte na premiérové díly Popelky.
NM sledujte denně po 15 h na TV JOJ, nebo z archivu zdarma.

Nákupné maniačky (15.2. – 19.2.): Vysoký pas

17. Únor 2016 | napsal(a): Ajda

NM titl1
Minulý rok show Popelka ve finále převálcovala Nákupné maniačky, jenže nových dílů se zřejmě hned tak nedočkáme, proto jsem se rozhodla opět oprášit staré známé, doufám i pořád oblíbené NM.
Tento týden Maroš Kočišík vymyslel velmi zajímavé zadání – vysoký pas. Zda u sukní, kalhot, to je mu jedno. Rád by viděl svůdnou siluetu přesýpacích hodin. Je důležité volit správné velikosti a důraz klade stylista i na vhodný výběr podprsenky.
Nákupné maniačky sledujte denně po 15 h na TV JOJ, nebo v jejich neplaceném archivu.