Panáček v reality show

MasterChef Česko online video

Fenomenální kuchařská show MasterChef je zpět. Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef.

Historie formátu MasterChef

Více než třicet zemí světa, na dvě stě milionů nadšených diváků a rekordy ve sledovanosti jsou hlavními znaky, kterými je charakteristická kuchařská show MasterChef. Od doby, kdy se tento formát poprvé objevil na britské televizní obrazovce, uplynuly více než dvě desítky let. V mnoha zemích světa – například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii – se stal jedničkou ve sledovanosti a v Austrálii nebo Izraeli byl nejsledovanějším pořadem všech dob. Více než sto kuchařů-amatérů se stalo po účasti v MasterChef úspěšnými profesionály v oblasti gastronomie.

Co nás v MasterChef čeká

Historicky největší bitva kuchařů-amatérů povede přes velké množství náročných zkoušek. Soutěžící budou muset dokázat odborné porotě, která je sestavena ze tří uznávaných osobností oblasti gastronomie, že si jejich talent poradí se záludnostmi mnoha světových kuchyní. Spolu s kuchaři nahlédnou televizní diváci Masterchef do receptů ze všech koutů světa. Zvládnout ale budou muset adepti na vítěze například i dezerty nebo zdravou stravu.

Nejen pro soutěžící bude MasterChef zkušeností k nezaplacení, obohatí také televizní diváky. Budete mít možnost poznat, jak lze ozvláštnit a zpestřit sice ověřené a zaběhnuté, ale mnohdy stereotypní domácí recepty. Může být svíčková sexy? MasterChef přinese zcela nový pohled na vaření a dodá vám odvahu opustit konzervativní českou kuchyni.

MasterChef může změnit život všem, kteří našli odvahu předvést svůj kuchařský talent před českým národem. Vítězem se stane ale pouze ten nejlepší. Jako výhru získá titul MasterChef, uznání gastronomických expertů, ale také peněžní odměnu půl milionu korun a vlastní menu v restauraci jednoho z porotců.

MasterChef Česko video archiv

MasterChef 2020 (36): Sympatie vs. nenávist (finále)

2. Listopad 2020 | napsal(a): Lukša

mch36 duo

Pavlína Lubojatzky vs. Roman Staša. Nenáviděná vs. milovaný. Tlačenka vs. talent. Učebnice vs. risk. Dlaždič vs. šprýmař. Finále mnoha protikladů. A konec jedné nepěkné éry. Vítěz bere vše!

MasterChef 2020 (35): Semifinálové klání gigantů

26. Říjen 2020 | napsal(a): Lukša

mch35

Dlouhá, předlouhá řada soutěže MasterChef se pomalu chýlí ke konci. Ze zástupů soutěžících zbyli pouzí tři, kteří v semifinálovém kole budou potit krev, aby se dostali do vysněného finále. Jeden z trojice Pavlína, Pavel a Roman takové štěstí mít nebude.

MasterChef 2020 (34): Boj o semifinále s navrátilci

20. Říjen 2020 | napsal(a): Lukša

mch34

Nebojte, dnes se nestane to, co zhruba s polovině pořadu, kdy vypadnuvší soutěžící dostali šanci na návrat. Několik těchto soutěžících ale bude znovu vařit, a to pod taktovkou trojice, která bojuje o TOP 3. Komu pomohou? Nebo naopak někoho potopí?

MasterChef 2020 (33): Trojité prověřování 1. semifinalisty

13. Říjen 2020 | napsal(a): Lukša

mch33

Čtyři soutěžící, čtyři poslední epizody, tři náročné výzvy, tři porotci, dvě kuchařky a dva kuchaři, jedno místo v semifinále. Připravte se na další pořádnou dávku vaření, protože tentokrát se mezi reklamami bude vařit o sto šest.

MasterChef 2020 (32): Vaření s Kristínou

6. Říjen 2020 | napsal(a): Lukša

mch32

Z TOP 5 se stala TOP 4. O osudu pětice ale nerozhodovali pouze tři porotci, ale také loňská vítězka Kristína Nemčková. Opět jsme byli svědky dvou výzev, v první získal vítěz zajímavou výhodu, druhá nejhoršího odsoudila do temných hlubin.

MasterChef 2020 (31): Jedno čokozelí, prosím!

29. Září 2020 | napsal(a): Lukša

mch31

Dnes si soutěžící zkusí vaření se surovinami, které k sobě příliš neladí. Všichni dostanou čokoládu, místo čokodortíku se ale bude připravovat čokocibule, čokořepa nebo čokomaso. Jak si poslední šestice kuchařů s úkolem poradí a kdo zamíří na balkón? A který z méně úspěšných po druhé výzvě soutěž opustí?

MasterChef 2020 (30): U Matěje. Nebo u Honzy?

22. Září 2020 | napsal(a): Lukša

mch30

Šestice amatérských kuchařů v šesté venkovní výzvě nezamíří ven doslova, jen se přesune z kuchyně do kuchyně. Dnes se totiž bude vařit U Matěje, známé restauraci Jana Punčocháře. Do té přijde pořádná skupinka hladových osobností, která nenechá soutěžící ani chvilku vydechnout.

MasterChef 2020 (29): Epizoda plná slz

15. Září 2020 | napsal(a): Lukša

mch29

Ani v letošní řadě show MasterChef nemůže chybět rodinný speciál. Po bok zbývající šestice se postaví jejich rodiče, sourozenci, partneři či děti, kteří jim budou při vaření pomáhat. Ti jim dokonce vybrali suroviny dle svého uvážení. Připravte se na příděl úterní dávky emocí.

MasterChef 2020 (28): Sedm smrtelných hříchů

8. Září 2020 | napsal(a): Lukša

mch28

Na všech sedm nejlepších amatérských kuchařů tentokrát čekají dvě výzvy. První prověří kreativitu a představivost, druhá určí, kdo se dnes večer bude muset se soutěží rozloučit.

MasterChef 2020 (27): Sporák je v háji

1. Září 2020 | napsal(a): Lukša

mch28

V úterý nás čeká další díl kulinářské show MasterChef Česko. O setrvání v soutěži zabojuje čtveřice neúspěšných z minulé epizody. A boj to, jak jinak, bude náročný. Všichni totiž přijdou o jednoho z nejdůležitějších kuchyňských pomocníků.

1. stránka z celkem 11123...10...Poslední »