Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Porota Hlasu ČeskoSlovenska 2014

[singlepic id=8584 w=615]

Dara Rolins

Známá slovenská zpěvačka, na výsluní jí v jejich dvanácti letech vynesl duet s Karlem Gottem Zvonky štěstí. Pěvecky se dá zařadit mezi zpěvačky zabývajíc se popem, hip-hopem a R&B. Při své pěvecké kariéře vydala již 6 alb a účinkovala také v několika filmech. Z porotcovského hlediska se nejedná o žádného nováčka. Dara má za sebou účinkování v pěvecké soutěži Slovensko hledá Superstar z roku 2007, o dva roky později porotcovala ve federální Československé Superstar a v roku 2012 zasedla po boku svého přílete, rappera Rytmuse, do poroty pěvecké show Hlas Česko Slovenska. K této roli se vrací i nyní, po dvouleté pauze. Dara spolupracovala při výše zmíněných soutěžích s televizí Markíza a TV Nova.

Marta Jandová

Česká pop-rocková a muzikálová zpěvačka, působící především v německé hudební kapele Die Happy. Je dcerou frontmana české skupiny Olympic, Petra Jandy. Účinkovala v muzikálech jako jsou např. Kat Mydlář, Mona Lisa, Hamlet či Bídníci. Zahrála si také např. v seriálu TV Nova Gympl, s.r.o. Co se týče porotcování, ani Marta není žádným nováčkem. Zasedla v porotě první Československé Superstar z r. 2009, následně také v německé mutaci pěvecké soutěže Pop Idol a letos aktuálně zasedne v 2. řadě Hlasu Česko Slovenska.

Michal David

Známý český hitmaker, zpěvák a skladatel, mnohými milován, druhými nenáviděn. M. David patří k nejznámějším českým popovým zpěvákům již desítky let. V České republice snad není nikdo, kdo by neznal nějaký jeho hit, ať už např. Děti ráje, Pár přátel, Céčka, Nonstop, Discopříběh apod. On sám začínal ve skupině Kroky Františka Janečka. Stojí také za mnohými českými muzikály (např. Angelika, Kat Mydlář, Kleopatra, Tři mušketýři, Děti ráje…) či poskytl svou hudbu do mnoha českých filmů. M. David vydal za dobu svého působení v hudební branži přes 16 alb, je držitelem několika slavíků, cen TýTý. Jeho účinkování v porotě Hlasu Česko Slovenska je jeho porotcovskou premiérou. V letošním roce si svou roli po 2 letech zopakuje v aktuální řadě show.

Josef Vojtek

Frontman české skupiny Kabát, rockový a muzikálový zpěvák. Účinkoval v několika filmech, muzikálech, a se skupinou Kabát má na kontě 10 alb. Prodali přes 1.000.000 kusů disků a jsou držiteli několika zlatých slavíků v kategorii hudební skupina. Sám J. Vojtek si, stejně jako M. David, odbyl svou porotcovskou premiéru v r. 2012 v 1. řadě Hlasu Česko Slovenska, a také si letos svou roli zopakuje.

Majk Spirit

Dá se označit za porotcovského nováčka, zatím neúčinkoval v žádné z velkých pěveckých televizních show. Majk je je slovenský rapper a hip-hopper a člen skupiny H16. Sám vydal zatím jedno sólové album a v roce 2012 se stal vítězem ocenění MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act. V rámci své hudební kariéry spolupracoval např. s Rytmusem či Celeste Buckingham.