Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

The Voice – Hlas ČeskoSlovenska 2019 online – základní informace

Formát The Voice, u nás nazvaný The Voice – Hlas ČeskoSlovenska 2019 vytvořil John de Mol (duchovní otec Big Brothera) v roce 2010 v Nizozemí, kde se setkal s mimořádným úspěchem, a v roce 2011 byly odvysílány jeho lokální verze v USA, v Německu, Finsku či na Ukrajině. V České a Slovenské republice se poprvé Hlas ČeskoSlovenska vysílal na obrazovkách TV Nova a TV Markíza v roce 2012. A to 12. 2. 2012, kdy jej v průměru sledovalo 1,119 milionů divků.

Koncept The Voice ČeskoSlovenska 2019 spočívá ve vyhledávání pěveckých talentů single, ale i pěveckých párů, starších 16 let na veřejných castinzích. Vítěz je později určen na základě diváckého hlasování pomocí SMS zpráv, který získá finanční odměnu a možnost nahrát vlastní album. První ročník Hlasu Česko Slovenska vyhrála Ivanna Bagová.

Úplně prvními kouči byli Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Rytmus. Hlas ČeskoSlovenska moderuje Leoš Mareš a Tina. V druhé řadě, tzv. Hlasu Česko Slovenska 2014 se objeví stejná moderátorská dvojice, na pozici poroty bude nově Marta Jandová a Rytmuse nahradí Majk Spirit.

Třetí řada, tentokrát zvaná The Voice Československo se začala vysílat v únoru 2019 a v porotě zůstala jediná stálice. Josef Vojtek. Nováčci jsou Kali, Vojta Dyk a slovenská zpěvačka Jana Kirschner. Moderátorky jsou dvě ženy zpěvačky a to Slovenka Mária Čírová a Češka Tereza Kerndlová.

The Voice ČeskoSlovensko 2019 online – aktuální články

Chráněno: Top 10 videoklipů slovenských zpěvaček za poslední dekádu (heslo: 1)

29. Říjen 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS, SuperStar 2020, X Factor

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Chráněno: Top 10 singlů CZ&SK zpěvaček za poslední dekádu (Bonus 2) (heslo: 1)

5. Červenec 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS, SuperStar 2020, ČeskoSlovensko má talent

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Comments Off on Chráněno: Top 10 singlů CZ&SK zpěvaček za poslední dekádu (Bonus 2) (heslo: 1)

Chráněno: Ariana Grande: Z deníku popové princezny (heslo: 1)

26. Červen 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Comments Off on Chráněno: Ariana Grande: Z deníku popové princezny (heslo: 1)

Chráněno: Top 10 singlů CZ&SK zpěvaček za poslední dekádu (Bonus 1) (heslo: 1)

22. Květen 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS, Robin Hood - Cesta ke slávě

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Sima přinesla do Roxy show hodnou světových hvězd

24. Březen 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Sima (Masterpiece tour)

Trnavská rodačka Simona Hégerová alias Sima, kterou si můžeme pamatovat z první řady Hlasu ČeskoSlovenska, je v současnosti jednou z nejpopulárnějších slovenských zpěvaček a dost možná vůbec nejúspěšnější hitmakerkou mladé generace v našich zemích. Není proto divu, že se jí již podruhé za sebou podařilo vyprodat jeden z největších pražských klubů – Roxy v Dlouhé ulici. Právě tento věhlasný klub byl předposlední zastávkou jejího letošního turné, na kterém pokřtila své šesté (a čtvrté dlouhohrající) album Masterpiece, podle nějž se celé turné jmenuje Masterpiece tour. Jak celý koncert probíhal, to si přečtěte v následující reportáži.

Top 10 duetů slovenských zpěvaček za poslední dekádu

28. Únor 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS, SuperStar 2020

Top 10 duetů slovenských zpěvaček za poslední dekádu

Po dvou desítkách sólových singlů českých a slovenských zpěvaček za poslední dekádu jsme si před měsícem představil desítku nejlepších duetů, v nichž aspoň jedním z aktérů byla vždy česká zpěvačka. Dnes se opět podíváme do „Země královny Zuzany“, ve které zpěvačky dostávají mnohem větší mediální prostor (zejména v rádiích). I Slovenky se častokrát spojily do duetů s jinými zpěvačkami, zpěváky, rappery i herci.

Top 10 singlů slovenských zpěvaček za poslední dekádu

5. Prosinec 2022 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS, SuperStar 2020

Top 10 singlů slovenských zpěvaček za poslední dekádu

Stejně jako jsem před více než měsícem vybral desítku (podle mě) nejlepších singlů českých mainstreamových zpěvaček, nyní jsem učinil totéž u jejich slovenských protějšků. A opět ve výběrů najdete hned několik soutěžících, porotkyň i moderátorek, tentokrát však nejen ze SuperStar, ale i z Hlasu (Voice).

Natálie Rottrová: „Zvuk cella proniká do mé duše, který rezonuje celým mým bytím“

14. Únor 2021 | napsal(a): Violete | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

foto_Natálie_Rottrová

Tady na Panáčkovi řada z nás Nátalii Rottrové v The Voice Česko Slovensko 2019 fandila a zamrzelo nás její brzké vyřazení ze soutěže. Zpěvačka navíc po svém debutovém albu MY & ONI chystá v Anglii další album, a tak jsem se rozhodla ji vyzpovídat.

The Voice Česko Slovensko 2019, Grandfinále: Bizarní estráda s čokoládovou vítězkou

29. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Annamária D'Almeida

Třetí řada The Voice minulou sobotu dospěla do finále a v tuto chvíli již zná svého vítěze, respektive vítězku, kterou se stala Annamária D’Almedia, Čechoslovenka s africkými kořeny, kterou pamětníci znají již ze třetí české SuperStar. Co všechno jejímu vítězství předcházelo? Jaká sólová vystoupení a duety s kouči nám čtveřice finalistů předvedla? Jak bizarní byl tentokrát playlist? A který náš diskutující se dočkal pocty od samotné vítězky? To všechno se dozvíte v posledním letošním rekapu DJ Vlada a Scalexe, přičemž DJ Vlado navázal na tradici finálových rekapů a jeho část opět skrývá jedno slovo, které se stalo červenou nití rekapu stejně jako Hujerbus, duchna a mutant.

The Voice Česko Slovensko 2019, 2. live show: Finálová Top 4 je na světě

19. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

The Voice Top 8

Bohužel tento týden nevyšel čas ani jednomu z rekapistů k sepsání plnohodnotného rekapu. DJ Vlado byl na školení v Kroměříži a Scalex tradičně prováděl na zámku Loučeň. Proto vám přinášíme aspoň opožděný rychlorekap od DJ Vlada.

1. stránka z celkem 23123...1020...Poslední »