Panáček v reality show

Amerika má Talent online video

Největší americká talentová show, Amerika má Talent, přichází na zaoceánské obrazovky vždy v létě. A stává se pokaždé jedničkou ve sledovanosti v okurkové letní sezóně. V roce 2014 roztáčí svou devátou řadu. Koncept je stejný jako téměř všude v zahraničí. Čtyři porotci a jeden moderátor. Soutěžící nejdříve musí projít casting před obecenstvem, poté se dostanou na bootcamp a následné TOP 48 vzejde z živých kol vítěz, který si odnese jeden milion dolarů.

Amerika má Talent video archiv

Amerika má Talent 2016: 1.casting! Co se dá strčit do nosu? (rekap+video)

7. Červen 2016 | napsal(a): Merťas

Ryan AGT
Minulou sobotu skončilo desáté hledání Talentu v Británii a hned ve středu začalo jedenácté hledání největšího Talentu v Americe na televizi NBC, které nás bude provázet až do září. Už tradiční držák letní televizní okurkové sezony se po roce znovu vrací na obrazovky. Americká show je velkolepá, tlačí hodně na city, na emoce, hodně se tleská, brečí a dojímá, takže slabší povahy, nezvládající cukrkandl, nekoukejte. Podíváme se zase na úplně jinou mentalitu tvorby soutěže.

Amerika má Talent 2014: Kdo se probojoval do velkého finále? (rekap+video)

16. Září 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=10177 w=615]
Předposlední live show. Boj o finále propukl. Dvanáct nejlepších, z aktuálního ročníku show Amerika má Talent, se utkalo o šest míst ve finálové show. Hodně se zpívalo, kouzlilo, akrobatilo a tančilo. Kdo byl nejlepší? Kdo si zasloužil postup do velkého finále?

Amerika má Talent 2014: 2.semifinále: AcroArmy ovládli semifinálovou live show! (rekap+video)

6. Září 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=10072 w=615]
Druhé a poslední semifinále je tu. Bude se kouzlit, zpívat, tancovat, smát, akrobatit a zase kouzlit. Zbývá obsadit šest posledních míst do TOP 12, kteří se poté poperou o postup do finále. Kdo nejvíce uhranul diváky? Kdo si zasloužil postup? A viděli jsme možného vítěze?

Amerika má Talent 2014: 1.semifinále: Zpěváci a kouzelníci! (rekap+video)

31. Srpen 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=10014 w=615]
A máme tu první semifinále a konečně jsem s tímhle článkem o show Amerika má Talent srovnal krok s aktuálním vysíláním v zámoří. První semifinále běželo minulý v úterý a vyřazovalo se o den později. Co je na programu v semifinále? Je tu znovu dvanáct vystupujících, kteří touží postoupit do dalšího kola. V tom jsou tři divoké karty od porotců z řad nepostupujících čtvrtfinalistů. A kolik jich nakonec postoupí dál? Čtyři s nejvíce diváckými hlasy postupují rovnou. Mezi dvěma z pátého a šestého místa rozhodne porota. A ke slovu se ještě dostal hlavní sponzor show, Snapple, který z nepostupujících vybere jedno svého favorita, který projde dál do dalšího kola. Máme toho hodně na odhalování, takže jdeme na to.

Amerika má Talent 2014: 4.čtvrtfinále ovládli (bohužel) zpěváci! (rekap+video)

27. Srpen 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=9984 w=615]
V dnešním rekapu předkládám poslední čtvrtfinále, které se vysílalo minulý týden. Takže se blížíme konečně k tomu, že srovnáme krok se zámořským vysíláním. Aktuálně zabojovalo posledních dvanáct soutěžících, kteří se chtěli prodrat do finále. Hodně se zpívalo, hodně se tancovalo a nepatrně kouzlilo. Kdo urval posledních pět místo do semifinále?

Amerika má Talent 2014: 3.čtvrtfinále: Zatím nejlepší live show letošního ročníku! (rekap+video)

25. Srpen 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=9980 w=615]
Předposlední čtvrtfinále je tu. Poslední dvě nebyla zas tak úplně hvězdná, ale dnešní třetí show nabrala úplně jiné obrátky. Minimálně osm z dvanácti vystoupení stálo za vidění a celkově se tak utvořila silná sestava, která mohla propustit dál jen pět lidí. Kdo se vám nejvíce líbil? A viděli jsme možného vítěze show?

Amerika má Talent 2014: 2.čtvrtfinále: Ovládne letošní ročník kouzelník? (rekap+video)

21. Srpen 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=9956 w=615]
Dnes se koukneme pod pokličku druhého čtvrtfinále show Amerika má Talent. Minulé čtvrtfinále nebylo úplně hvězdné, ale aktuální kolo má v rukách několik velmi zajímavých soutěžících, kteří by mohli být zárukou kvalitních vystoupení. Povedlo se dvanácti soutěžícím naplnit hvězdné předpoklady?

Amerika má Talent 2014: 1.čtvrtfinále: Byla nejlepší salsa? (rekap+video)

20. Srpen 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=9940 w=615]
V aktuálním rekapu se konečně zaměříme na čtvrtfinálová kola show Amerika má Talent. Konkrétně na první kolo. V něm se představí 12 soutěžících. 4 s nejvíce hlasy od diváků postupují do semifinále. Ten, kdo skončí na 5. a 6.místě, si musí získat porotu. Tedy ze čtvrtfinále postoupí vždy pět lidí. V první čtvrtfinále se zpívalo, kouzlilo, tančilo, bouralo a stepovalo. Hvězdné hosty zastupoval Enrique Iglesias a Sean Paul. Kdo postoupil? A kdo zaujal vás?

Amerika má Talent 2014: Kdo postoupil do TOP 48? (rekap+video)

17. Srpen 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=9921 w=615]
V dnešním rekapu se podíváme na Judgment Week čili něco jako Velký Třesk. Dozvíme se, kdo postoupil mezi nejlepších 48. Bylo k vidění i několik zajímavých vystoupení, ale také špatná rozhodnutí nebo ta, se kterými minimálně nesouhlasím. Ale co naplat. Nikdy nikdo s výběrem asi nebude spokojený. Takže, pojďme se podívat, kdo se probojoval do čtvrtfinále.

Amerika má Talent 2014: 6.casting: Poslední díl z divadla! Kdo stihl nakonec ještě přesvědčit porotu? (rekap+video)

16. Srpen 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=9920 w=615]
Poslední castingový díl deváté řady show Amerika má Talent je zde. Produkce má v zásobě ještě mnoho zajímavých lidí. Kouzelníka, kovboje, perverzního dědečka, originální hudební skupinu, zpěvačku, která se výborně popasuje s I Have Nothing, akrobaté, zvířata a prostě je ještě mnoho, co v tomto díle můžeme odhalit. A stále ještě tři porotci nevyužili svůj Golden Buzzer. Kdo vás zaujal na posledním castingu?

1. stránka z celkem 16123...10...Poslední »