Panáček v reality show

Farma 12 SK online video

Farma 12 SK video archiv

Farma 12: Vladovi barva dala všechno. Zatím pouze ona

6. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titul

Už druhý týden to na farmě vypadá ne jako na statku, ale v nějaké bláznivé kreativní dílně. Žádná fyzická práce, zábava a výsledkem je kýčovitá výzdoba nejen na zdech, ale i na tělech farmářů.

Farma 12: Prohibice z Východu

30. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

titulka

Týden ztrát na Farmě. Štípání dřeva do padnutí cesta domů nebyla. Ale po pár dnech i tak záda vypověděla službu a Henrik odjíždí sanitkou. Zdravotníci mají plné ruce práce, na řadě je Adamko a jeho ledvinová kolika. Má pocit, že rodí, bolí ho ledviny, drží si žaludek a ještě si stihnul převléci triko. Nevěřila mu ani jejich milovaná Evelyn. Třetí odpadlík je na tom nejhůř. Selátko po narození zřejmě nezvládlo péči farmářů, raději druhý den umřelo.

Farma 12: Kdo chce kam, jde tam!

23. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

farma

Také vám začaly dny na Farmě splývat do jedné velké šedi, i když svítí sluníčko? Neustálé hádky o ničem, řešení vztahů a k tomu pokuřování, spousta alkoholu, intriky a povalování.
Klíčenku za výrok týdne získává EriK:„Na Lukáše nemám nervy, protože je stejný jako já. A sjednotit je (farmáře) se podařilo mně, ne Lukášovi.“ Ano, souhlas, sjednotil je minulý týden proti sobě.

Farma 12: Zlo se oplácí zlem (rekap)

16. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

tit farma

Tento týden byl ve znamení vlády Erika, protože vyřazené farmářky mu z pomstychtivosti a vděčnosti přidělily funkci velitele farmy. Morální oporou by mu měla být Sára, která je na něho už nějakou dobu přisátá jako klíště. Na Farmu se vrátila trojice z Chalúpky, což velice těžce nese Matúš.

Farma 12: Díky omylům, farma plná romantiky

9. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

malování

Víc než práce se tento týden na farmě provozuje tulení. Nikola je minulost, konečně může Heňo dovádět s Rebekou. Úplně na začátku zblbnul Sáru, jenže potom omylem skončil v posteli s Nikolou. Má empatii, jak tvrdí, proto ji nedokázal přiznat, že šlo o omyl a on od začátku touží po krásných očích a úsměvu Rebeky. To se mu po odchodu Nikoly splnilo, ona se nebrání ničemu. A pomýlených dvojic tam bylo víc. A asi ještě bude.

Farma 12: První smíšený duel a bourání hranic (rekap)

2. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

farma titl

Další týden hádek, intrik a bujarých večírků. K tomu nějaká práce, vrtění pod peřinou, povalování a to pořád dokola. Jindy by Martin vyskočil z kůže, teď občas kritizuje, ale asi aby měl klid, štědře rozdává mince jako žádný jiný rok.

Farma 12: Sex, alkohol a …

25. Září 2020 | napsal(a): Ajda

f12

Na Farmě to jiskří, v ložnici bylo opět veselo pod peřinou. Vesničan Henrich se dál sbližuje s Nikolou z města. Chaloupka se plní poraženými duelanty, je potřeba řešit spaní. Mária je vítaná posila. Farmáři mají za sebou pomalu první měsíc, ale vstávat se nenaučili. Noro je první na nohou a dělá servis zvířatům. Eva se rozkoukává a zbytek sladce spí.

Farma 12: Pomluvy, omluvy, intriky a hádky (rekap)

18. Září 2020 | napsal(a): Ajda

farma 12

Hlavní událostí tohoto týdne byl sex a prasata. Docela to k sobě sedí. Někteří farmáři se opili jako prasata, pod peřinami se děli věci, že zbytek jen zíral. Opilecké řádění způsobilo porušování pravidel na obou stranách a díky tomu jsou na útěku i čtyři prasátka. Pravidlo kus za kus některé nechává v klidu, jiné děsí hned po vystřízlivění.

Farma 12: První uprchlík a z přinucení přeběhlík (rekap)

11. Září 2020 | napsal(a): Ajda

titulka

Z duelu vypadl rozhodnutím vlastního týmu Michal, který však má šanci se vrátit. Zatím ho štáb uklidil ne do Chaloupky na kuří nožce, ale do čehosi s jednou stěnou. Komfort je zaručený, pokud bude hezké počasí. Přibývat budou další odpadlíci, kolik a jak dlouho zde budou ukrytí, to zatím nevíme.

Farma 12: První duel a zřejmě žádné vyřazování (rekap)

4. Září 2020 | napsal(a): Ajda

sluhové

Dvanáctá Farma začíná jak jinak než příjezdem farmářů. Vesničané na valníku, měšťané luxusním autobusem. První společné setkání je u tabule, které uprostřed vévodí Evelyn. Jídlo je přizpůsobeno jednotlivým statusům, trapné seznamování začíná. Kdyby Evelyn proháněla vodní lyže, budou ji muset na jezeře ostatní následovat. Naštěstí pouze tančí u tyče, takže Sára a Xenie se nám po jejím vzoru zavlní u tyče, dva farmáři předvedou pokus o zedničinu a dva si zahrají na fotbalisty.

1. stránka z celkem 212