Panáček v reality show

ČeskoSlovensko má talent 2019 online video

Česko Slovensko má talent je společná talentová show české televize Prima TV a slovenské TV JOJ. První řadu formátu, který vychází z původně britské Got Talent odvysílali na podzim 2010. Již o rok později se Česko Slovensko má talent vrátilo zpět na české a slovenské obrazovky druhou řadou, aby se na podzim 2012 objevila v televizi řada třetí a o rok později, tedy v roce 2013 i řada čtvrtá.

Společnou federální verzi měla původně v plánu vysílat slovenská TV Markíza (ta má již za sebou jednu řadu Slovensko má talent) spolu s českou TV Nova. Ke své smůle však včas neuplatnili opci a tak formát Česko Slovensko má talent 2013 ukořistila konkurence.

V první řadě Československo má talent zasedl Jan Kraus, Lucie Bílá a Jaro Slávik. Pro druhou řadu, která se vysílá od září 2011 byl Jan Kraus nahrazen hercem Martinem Dejdarem. Třetí řada Česko Slovensko má talent, kterou diváci Prima Family a TV Joj mohli sledovat od 9. září 2012 zasedli v porotě Lucie Bílá, Martin Dejdar a Jaro Slávik. Ve čtvrté řadě ČeskoSlovensko má talent, která zahájí své tažení televizními obrazovkami 15. září 2013 zasedne opět Jaro Slávik i Lucie Bílá, ale Martina Dejdara nahradí v porotě Leoš Mareš.

Moderátory jsou ve všech dosavadních čtyřech řadách Česko Slovensko má talent Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch. Odměnou pro vítěze třeté řady z roku 2012 byla Cesta kolem světa za 80 dní, vítěz čtvté řady Talentu vyhraje možnost vystoupit před Simonem Cowellem.

V prvních divadelních kolech rozhoduje o postupujících porota, pomoci 3 bzučáků. Každý porotce má jeden. K postupu z divadelních kol stačí 2 souhlasné hlasy od porotců. V následujícím kole Česko Slovensko má talent 2013, Velkém třesku, je počet postupujících z castingu za dramatických okolností dále zredukován pro semifinálové soutěžní večery, kterých je celkem sedm. V nich vždy bojuje o hlasy diváků 8 soutěžících. Soutěžící s nejvíce SMS hlasy z daného semifinálového kola postupuje rovnou do finále. Druhého postupujícího vybírá porota a to ze soutěžících s 2. a 3. nejvyšším počtem SMS hlasů. Finále Československo má talent 2013 je již plně v režii diváků a jejich SMS hlasů.

ČeskoSlovensko má talent 2019 video archiv

Česko Slovensko má talent 2019: Finálová devítka a její prapodivný výběr

2. Prosinec 2019 | napsal(a): Lukša

čsmt_fin8

Vítězem 8. řady Česko Slovensko má talent se stala Margaréta Ondrejková. Nejžhavější adepti na vítězství kvůli zranění nevystoupili!

Možná si stěžujete, že v Superstar je málo živých přenosů. Že v The Voice byly jen 3. Že loňský Talent měl 2. Jojka s Primou ale posouvají žebříček ještě dále a v sobotu odvysílají 1. a jediný přímý přenos ČSMT. Ano, i tak hluboko se dál klesnout. Pojďme si toto celé ad absurdum zopakovat.

To nejlepší z prvních tří dílů ČSMT 2019

18. Září 2019 | napsal(a): Lukša

čsmt_8

Už po osmé se vydáváme hledat ty nejlepší talenty, které dorazí do Bratislavy na castingy. Připravme se na další nekonečnou dávku předtočených dílů a obrážečů talentových soutěží po celém světě. V následujícím seznamu nenajdete všechny postupující, protože porota posouvá dál téměř každého – včetně opravdu brutálních tragédů – takže to berte jen jako výběr těch vystoupení, ke kterým jsem se měl jak vyjádřit. 

Nikoleta Šurinová, 11letá bubenice vítězkou ČS má talent 2018

2. Prosinec 2018 | napsal(a): SUNíčko

vitezka-nikoleta-surinova

Poukaz na 50 000 eur si ve včerejším grandfinále Česko Slovensko má talent 2018 odnesla 11letá bubenice Nikoleta Šurinová, která za sebou na druhém místě nechala rapera Bokyho a nevidomou operní pěvkyni Růženu Kováčovou. Gratulujeme a držíme Niki palce, aby ji těch 50 000 euro a vítězství, nestouplo do hlavy.

ČSMT 2018 – semifinále aneb To tu ještě nebylo (glosa a postupující)

25. Listopad 2018 | napsal(a): Lukša

porota

Po 13 castingových dílech přišlo na řadu semifinále. První přímý přenos tohoto ročníku, první živák pro nové moderátory a první živák pro naše účinkující. Jak to celé dopadlo? Kdo postoupil a co za hrůzy se v tento sobotní večer dělo?

Kdo postoupil ve 3. castingovém díle ČSMT (14.9.)?

15. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

csmatalent-2018-ep-3-porota
Třetí castingový díl Česko Slovensko má talent doputoval po Slovensku i na české televizní obrazovky a tak je na čase si shrnout, kdo postoupil a jaké má zhruba šance v dalších fázích talentu. Můžeme vás uklidnit, zlatý buzzer se tentokrát žádný nekonal a tak si to postupující soutěžící budou muset ještě odpracovat v dalších kolech. Neztrácejme čas a pojďme na to.

ČSMT 2018 (4. 9.) druhý casting (postupující)

4. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2018-vykuleny-jaro
Slovenští diváci už mají za sebou druhou castingovou porci Česko Slovensko má talent, české obecenstvo si na ni musí počkat do pátku. Takže pokud nechcete přijít o nějaké překvapení a emoce, tak tento článek určitě nerozklikávejte a nečtěte. Proč? Obsahuje přehled všech postupujících z dalšího castingového dílu a bylo se tentokrát opravdu na co dívat i poslouchat.

ČSMT 2018 (31. 8.) první casting (postupující)

2. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2018-porota
Máme za sebou první castingový díl Česko Slovensko má talent s jednou novou porotkyní a zcela novým moderátorským párem. Kdo nám z něj postoupil? Komu porota Talentu řekla minimálně 3krát ano? Pojďte se podívat a do komentářů pak napsat svůj názor. Slovenští diváci tedy až dnes večer. Tak ať to nečtou, neb spoilery jsou v ceně :)

ČeskoSlovensko má talent 2018 startuje již dnes 31. 8.

31. Srpen 2018 | napsal(a): SUNíčko

cs-ma-talent-2018-porota-moderatori

Kdo postupil z prvního castingového dílu si můžete přečíst na jiném místě našeho webu.

Prázdniny končí a televizní podzim plný premiér začíná. Jednou z nich je již 7. řada reality show ČeskoSlovensko má talent. Nejspíše čtenáři Panáčka v reality show ví, ale proč to nezopakovat. Porota je tentokrát ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a nově také zpěvačka Marta Jandová.

Česko Slovensko má talent 2018: známe porotu i moderátory

3. Květen 2018 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2018-header
Ano, je to tak, Česko Slovensko má talent se po dvou letech vrací a dočká se již své 7. sezóny a vypadá to, že tentokrát půjdou jednotlivé díly nejen na TV Joj, ale i na TV Prima. Zatím si prozradíme, kdo bude sedět v porotě a kdo se ujme moderování. Ano, bude čistě nová, moderátorská československá dvojice. Muž z Česka a žena ze Slovenska.

6. sérii Česko Slovensko má talent vyhráli Act 4 Slovakia

28. Listopad 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2016-act-4-slovakia

Včera v tichosti, alespoň z pohledu většiny českých diváků, skončila v pořadí již 6. série Česko Slovensko má talent. Oproti tomu na Slovensku byla leaderem divácké sledovanosti, kdy finále pokořilo i v Čechách dobře známou Tvá tvář má známý hlas. Ve finále bylo k vidění celkem 10 různorodých vystoupení, kdy se o celkové vítězství nakonec mezi sebou utkali akrobatické cyklistky Act 4 Slovakia, skupina Tumar a zpěvák Martin Vetrák. Tumar skončili třetí, druhé místo obsadil Martin Vetrák a vítězkami se stalo kvarteto cyklistek Act 4 Slovakia. Sledovali jste tuto řadu ČSMT nebo alespoň finále?

1. stránka z celkem 27123...1020...Poslední »