Panáček v reality show

Big Brother online video

Nejznámější světová reality show pochází z Nizozemska, ve světě ji sledovaly víc než dvě miliardy diváků, stala se fenoménem televizního trhu. Stojí na motivu neustálého sledování. Nejméně 10 účastníků, kteří se na začátku neznají, žije po dobu 15 týdnů pod neustálým dohledem televizních kamer v uzavřeném prostoru společné vily a diváci prostřednictvím mobilních telefonů jednoho po druhém vyřazují. Očekává se až 100 dílů.

Big Brother video archiv

Big Brother CZ/SK 2023 – Datum premiéry a další informace (UPDATE)

30. Říjen 2023 | napsal(a): Nick Flyer

farma 15

V červnu spustila Nova a Markíza po 18 letech castingy do nové a moderní řady jedné z neznámějších reality show na světě Big Brother. Od té doby se slehla zem a v očekávaném podzimním termínu se žádný Big Brother nekonal. Teď konečně Nova s Markízou zveřejnily datum premiéry i výši výhry.

Chráněno: Big Brother: Nová řada po 18 letech na podzim (heslo: 1)

27. Červen 2023 | napsal(a): Lukša

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Panáček doporučuje: Letní nášup reality show (2): Zpěv, tanec, americký Bratr, Survivor ve středozemi a pekelné hotely! (video)

21. Červen 2014 | napsal(a): VojtaP

[singlepic id=9386 w=615]
Mrzí vás konec jarní sezóny a s ním spojená letní přestávka vašich oblíbených seriálů a pořadů a stále jste si nevybrali z letní nabídky zahraničních televizí? Máme pro vás opět pár tipů, jak si ukrátit dlouhé letní večery. V minulém díle jsme upozornili na pokračování úspěšných zahraničních formátů, tentokrát se v našem výběru objeví i pár zajímavých novinek. Tak co, budete koukat?

Panáček doporučuje: Letní nášup reality show (1) – Talenty všeho druhu a Velký britský bratr!

27. Květen 2014 | napsal(a): VojtaP

[singlepic id=9207 w=615]
Mrzí vás konec jarní sezóny a s ním spojená letní přestávka vašich oblíbených seriálů a pořadů? Máme pro vás pár tipů, jak si ukrátit dlouhé letní večery u kvalitní zábavy. Zahraniční televize totiž nelení a i přes inzertně slabou letní sezónu chystají atraktivní program, zejména pro milovníky různých reality show. Které velké show se chystají vystartovat v nejbližších dvou týdnech? To a další info se dozvíte v článku.

Britský Big Brother je zpět!

19. Srpen 2011 | napsal(a): TK

V loňském roce britská televize Channel4 odvysílala definitivně poslední jedenáctou řadu reality show Big Brother, ale fanoušci této kontejnerovky nemuseli dlouho smutnit. Po uvolněné licenci totiž okamžitě sáhla konkurenční stanice Channel5 a od Endemolu si za 200 miliónů liber koupila práva na nejbližší dva roky. Včera se tak Big Brother opět vrátil na televizní obrazovky, nejprve to bude celebritní verze (v pořadí už osmá), která poběží tři týdny, v září na ni plynule naváže běžná verze (s pořadovým číslem 12) se soutěžícími vybranými na castingu.

Americký Big Brother 13: Návrat známých tváří

6. Červenec 2011 | napsal(a): TK

Ve čtvrtek 7.července startuje na americké CBS už 13.ročník Big Brothera. Pro tento rok producenti hlavní twist pojmenovali Double Trouble, protože kromě 8 nových hráčů, kteří prošli řádným castingem, se do hry vrátí i několik notoricky známých dvojic hráčů z minulých ročníků, aby ještě jednou pořádně zamíchali kartami (takže stejný nápad jako byl Survivor Fans vs.Favorites). Konkrétní jména těchto slavných dvojiček budou odhalená až v den premiéry, fanouškům tak nezbývá zatím nic jiného, než si tipnout, kdo to asi bude.

Začal poslední britský Big Brother

11. Červen 2010 | napsal(a): TK

Ve středu ve Velké Británi odstartovala už jedenáctá a také definitivně poslední řada kontejnerové reality show Big Brother. Štáb televize Channel 4 se rozhodl s tímto formátem rozloučit ve velkém stylu a připravil si několik překvapení. Jedním z nich například je, že ihned po skončení této řady se vítěz vrátí do soutěžního domu na další dva týdny a bude soutěžit se 12 nejpopulárnějšími hráči z předchozích ročníků o titul Nejlepší hráč všech dob

Odstartoval poslední Celebrity Big Brother

5. Leden 2010 | napsal(a): TK

Vloni britská televize Channel 4 oznámila, že v roce 2010 bude naposledy vysílat reality show Big Brother a poté s tímto formátem definitivně končí. Platí to nejen pro klasickou verzi, která se vysílá v létě, ale rovněž i pro zimní verzi s celebritami, která za velkého zájmu diváků odstartovala v neděli 3.ledna. Na následujících 27 se do domu Velkého Bratra nastěhovaly celebrity, z nichž tou nejdražší (televizi to stálo 350.000 liber) je Vinnie Jones, bývalý profesionální fotbalista, nyní herec (Sbal prachy a vypadni,Podfu(c)k, 60 sekund, X-Men: Poslední vzdor).

Big Brother 10: Vesmírná monstra v centru Londýna

29. Srpen 2009 | napsal(a): TK

Britský Big Brother 10 se blíží ke svému závěru, už příští týden se vysílá velké finále. Na obyvatele domu tak čekala vůbec poslední tématická soutěž o týdenní rozpočet, která se tentokrát odehrávala ve sci-fi prostředí roku 2029. Charlie vzal na sebe roli astronauta, jeho úkolem bylo naučit se názvy 20 souhvězdí a odrecitovat je na rotujícím aerotrimu, zatímco spolubydlící jej bombardovali meteoritickým rojem (balónky naplněnými barvou).

Big Brother 10: To Bea or not to Bea

23. Srpen 2009 | napsal(a): TK

Tento týden se dům Velkého Bratra proměnil ve strašidelný zámek, na zahradě byly umístěny hroby se jmény všech soutěžících, všude byly rozvěšeny pavučiny. Předznamenalo to tak soutěžní úkol, v němž si soutěžící zahráli role vlkodlaků, bezhlavého rytíře, kostlivce, upírů a Dr.Frankensteina a jeho monstra.

1. stránka z celkem 37123...1020...Poslední »