Panáček v reality show

Ano, šéfe 2018 online video

Kulinářský pořad Ano, šéfe! má svůj původ ve Velké Británii, kde se vysílal pod názvem Ramsay’s Kitchen Nightmares. Světoznámý kuchař a majitel několika michelinských hvězdiček Gordon Ramsay (v Česku jím bude Zdeněk Pohlreich z Café Imperial) v pořadu proměňuje neúspěšné restaurace, které mají mnohdy jen pár dní před uzavřením, v ty úspěšné a oblíbené. Reality show se dočkala velkého úspěchu i ve Spojených státech, kde ji stanice FOX vysílá pod názvem Kitchen Nightmares.

Formát Ano, šéfe se v České republice těší velké divácké popularitě a to především díky hlavnímu protagonistovi, kterým je Zdeněk Pohlreich. Diváci čekají vždy především na jeho peprné hlášky a zrnitě květnatou mluvu. Není tedy divu, že každý díl Ano, šéfe sleduje v průměru 700 000 diváků a na podzim roku 2012 se vysílá již 5., údajně poslední řada, která je někdy označována jako nové díly 4. řady.

Tato gastronomická reality show zaujala natolik, že na Slovensku začali vysílat reprízy české verze, aby se v roce 2010 pustili do natáčení vlastní mutace s názvem Áno, šéfe s kuchařem Jaroslavem Žídkem. Slovenská verze má zatím za sebou pouze 1 řadu.

Ano, šéfe 6. řada 2015 archiv

Epizoda č. 04 American Grill Bar Restaurant, Mohelnice
Epizoda č. 01 Bastila, Beroun

Ano, šéfe 5. řada 2012 archiv

Epizoda č. 01 Modrá stodola, Horoměřice
Epizoda č. 02 Hotel Květnice, Tišnov
Epizoda č. 03 Hotel Krajka, Vamberk
Epizoda č. 04 restaurace Excalibur, Moravská Třebová
Epizoda č. 05 restaurace Letem světem, Praha Petrovice

Ano, šéfe archiv 4. řady 2011

Epizoda č. 01 Scandinavia / Černá kočka, Svitavy
Epizoda č. 02 Bohéma, Brno
Epizoda č. 03 Sedmé nebe, Plzeň
Epizoda č. 04 U sv. Filipa a Jakuba, Praha – Smíchov
Epizoda č. 05 Pintovka, Tábor

Ano, šéfe archiv 3. řady 2010

Epizoda č. 01 Bluepoint Praha
Epizoda č. 02 Blue Note Kralupy nad Vltavou
Epizoda č. 03 Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou
Epizoda č. 04 Fantazie Benešov
Epizoda č. 05 Bohemia Dubí
Epizoda č. 06 Radniční restaurace Jihlava
Epizoda č. 07 Harmony Praha
Epizoda č. 08 Latrán Český Krumlov
Epizoda č. 09 U Apoštola Jevíčko
Epizoda č. 10 U Tlustých Lednice
Epizoda č. 11 Vlčárna Krásná Lípa
Epizoda č. 12 Kotelna Praha

Pořad Ano, šéfe online si můžete prohlédnout buď na Stream.cz nebo na oficiálním webu TV Prima, kde se nachází patřičný archiv.

Ano, šéfe 2018 video archiv

Ano, šéfe 2018 (10. 9.) burgrárna Mama’s Bistro, Ostrava (rekap)

15. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2018-mamas-bistro-ostrava-01

Třetí porce Ano, šéfe 2018 je za námi a my jsme tak v půlce 6 posledních dílů Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem. Tentokrát zavítal až do Ostravy, kam si jej pozvali bratři Kaňákovi, aby jim pomohl s jejich burgrárnou Mama’s Bistro. Jejich problém? Prý jim tam na jejich vyladěné burgery nechodí dost lidí a dokonce jsou dle jejich slov na tom hůře, než když jezdili s food truckem. Na konci rekapu najdete jednu zajímavost, že David Kaňak a jeho mamka nejsou televizí nepolíbení.

Ano, šéfe! 2018 (3.9.) – restaurace Vídeň – Luže (rekap)

8. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2018-restaurace-viden-luze-01
Tentokrát Zdeněk Pohlreich vyrazil do Luže do restaurace nazvané Vídeň, která je součástí stejnojmenného hotelu. Ano, ta pravá rakouská Vídeň je 250 kilometrů daleko, ale koho by to trápilo. Majitel hotelu je Čech, co se tam odstěhoval a tak si hotel včetně restaurace pojmenoval po Vídni. Lidé jsou různí. A o čem tedy Ano, šéfe bylo tentokrát?

Comments Off on Ano, šéfe! 2018 (3.9.) – restaurace Vídeň – Luže (rekap)

Ano, šéfe 2018 (27. 8.) bike bistro U Všech Andělů / Nové Město pod Smrkem

2. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2018-bike-bistro-u-vsech-andelu-nove-mesto-pod-smrkem

Zdenek Pohlreich se v prvním díle Ano, šéfe ze svých posledních šesti vydal na obhlídku Bike Bistra U Všech Andělů v Novém Městě pod Smrkem. Od pohledu jde o sympatický podnik, kde válčí majitel s majitelkou, jak zajistit přísun peněz i v rámci mimosezóny.

Ano, šéfe a opravdu posledních 6 dílů jde na TV Prima

26. Srpen 2018 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-posledni-dilyAno, už se ta informace během prázdnin k vám jistě dostala. Zdeněk Pohlreich to tentokrát opravdu a definitivně balí na TV Prima s reality show Ano, šéfe. Fanoušci tohoto pořadu si tak mohou vymezit 6 pondělních večerů od 21:30. V tomto čase bude TV Prima vysílat posledních 6 dílů.

Comments Off on Ano, šéfe a opravdu posledních 6 dílů jde na TV Prima

Ano, šéfe 2017 (11.9.): školní jídelna, Olomouc

11. Září 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-olomouc-skolni-jidelna

Dnešní díl Ano, šéfe z olomoucké školní jídelny již prosvištěl svého času i českými novinami. O co v něm jde? Parta studentů francouzské odnože Slovanského gymnázia v Olomouci vyhlásila stávku a přestali dočasně chodit do školní jídelny. Proč? Protože mají na výběr pouze 1 jídlo, které je podávané vlažné, často je ho málo a chuťově je to bída. Jídlo pro francouzskou sekci Slovanského gymnázia se totiž vaří v jídelně v olomoucké části Hejčín (vaří třeba i pro konkurenční gymnázium Hejčín) a přesouvá se teprve následně na Slovan. Vyřeší Zdeněk Pohlreich tuhle patovou situaci? 31 korun na porci včetně pití? To bude chtít hodně kouzel.

Ano, šéfe 2017 (4.9.) Hotel Bílý koníček, Třeboň (video)

4. Září 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-s07-e09-hotel-bily-konicek-trebon

Dnes to bude na televizních obrazovkách litý boj mezi Zdeňkem Pohlreichem, který závítá do hotelu Bílý koníček v Třeboni a českou fotbalovou reprezentací, která hraje o poslední jiskřičku naděje na postup. Pokud si ve 21:30 vyberete TV Prima (třeba již bude fotbal rozhodnutý, mrk mrk :-), tak se můžete těšit na zúřícího Zdeňka, který bude v dalším díle Ano, šéfe růst z majitele hotelu Bílý koníček v Třeboni. Majitel se jmenuje Ondřej Pech a kromě toho, že nejspíše svoji účast v reality show bere jako promo na případný prodej hotelu (nebude ani první, ani poslední), tak provozuje jedinou únikovou hru v Třeboni a jak jinak na vodnické téma. Vždyť je to Třeboň, tak rybníky, voda, ryby a vodníci jsou samozřejmost a nebo ne? Brekeke.

Ano, šéfe 2017 (28.8.) restaurace Tiebreak, Praha Štvanice (video)

28. Srpen 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-tiebreak-praha-stvanice

V prvním díle nové řady Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich vydá po Praze a to konkrétně na pražskou Štvanici. Tam však nevyrazí zahrát si tenisový zápas, ale do přilehlé restaurace Tiebreak. Tam se potká s majitelkou podniku Terezou Peterovou i kuchařem, kterému není příjemné natáčení této reality show a proto se skryje za červenou masku.

Comments Off on Ano, šéfe 2017 (28.8.) restaurace Tiebreak, Praha Štvanice (video)

Ano, šéfe 2017 (27.2.) Westy Restaurant, Hodonín (video)

27. Únor 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-westy-restaurant-hodonin
Z upoutávek se zdálo, že se tentokrát Zdeněk Pohlreich vydá v dalším díle Ano, šéfe opět za hranice a to do míst, kde se mluví německy, ale nebylo tomu tak. Tvůrci Ano, šéfe se Zdeňkem v čele se tentokrát vydali do moravského Hodonína, kde narazili na Westy Restaurant. Osamělý ostrůvek alpské gastronomie v tomto moravském městě, kde to už přes rok zkouší kuchař, který má za sebou 30 let praxe nedaleko Kutzbühelu. Proč se mu nedaří?

Ano, šéfe 2017 (20. 2.): Pod Lesem, Jílovište

21. Únor 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-pod-lesem-jilovisteVe včerejším díle sedmé série Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich v podstatě nikam nevydal, neb restaurace Pod Lesem, které byl věnovaný tento díl, byla na jeho domácím hřišti. Nachází se totiž na okraji Prahy v městečku Jíloviště, kde Zdeněk a i pár dalších významnějších osob českých žije. Co více, Zdeněk do restaurace Pod Lesem i sám sem tam zavítá. A jaký tedy bylo Ano, šéfe na hřišti samotného šéfa?

Ano, šéfe 2017 (13. 2.): U Kaštanů, Praha

13. Únor 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-restaurace-u-kastanu-praha
Dnes se Zdeněk Pohlreich v rámci Ano, šéfe navrátí do Prahy a to do restaurace U Kaštanů, kterou si otevřeli dva kamarádi a spolužáci z Vysočiny, Jirka a Pavel. Lze soudit, že když si pozvali pana Zdeňka, tak se jim zrovna nedaří dobýt Prahu svým gastro uměním.

1. stránka z celkem 14123...10...Poslední »