Panáček v reality show

Prostřeno (10. týden 2011) po Hané se jde do Ostravy

8. Březen 2011 | napsal(a): | reality show: Nezařazeno

[singlepic id=1397 w=420]
Po nedělně pondělní reality show článků je konečně čas i na publikování článků k méně diskutovaným reality show jako je Prostřeno, co na tom, že už máme 2 díly z tohoto týdne za sebou. V Prostřeno se tento týden vydáme do Ostravy a jejího okolí, kdy se diváci opět přesvědčí, že riskovat před kamerami s nevyzkoušeným receptem se povětšinou nevyplácí.

Pondělí: hospodyně Eva (36)

Jako invalidní důchodkyně tráví Eva nejvíce času ve svém domě. První večeři proto pojme v domácím stylu. Lehkou rukou upeče králíka na smetaně s kynutými knedlíky a rovnou do omáčky naservíruje i zelný salát. Nebude to vadit Andree, která miluje zeleninu, ale nemusí králíka? Dětská hra a ořechová bábovka s kávou a vaječným likérem partičku stmelí.

Úterý: nešťastnice Kateřina (24)

Mladá maminka Kateřina se plácla přes kapsu. Udělá minutková kachní prsa na pomerančích. Ostatní přílohy jsou ale tradiční. Červené zelí mají podle plánu doplnit knedlíky z řidšího těsta podle nevyzkoušeného receptu. Kateřina je vaří na páře a hrubě se nepovedou. Vypomůže sousedka s hotovým knedlíkem? Možná to spasí zábava!

Středa: trémistka Andrea (34)

Sympatická, ale trochu zakřiknutá trojnásobná maminka Andrea uvaří ve svém úhledném bytečku špízy a upeče dort zvaný Krtkův. Sama jí jako ptáček, porce ale roznáší pořádné. Chce, aby všechno klaplo na jedničku a hosté se u ní cítili co nejlépe. Překoná trému a ostych?

Čtvrtek: záhadný Martyn (24)

Mladík mnoha zájmů a profesí se o gastronomii a stolování evidentně zajímá. Hosté zatím netuší, co se skrývá pod jeho menu, nikdo si nemůže předem naladit chuťové buňky. Prozradíme, že Martyn umí nejenom šít, ale i vařit. Např. pod torerem se skrývá carpaccio z červené řepy s treskou a pršutem. Na své si přijdou milovníci zeleniny, stejně jako estéti a vyznavači klidnější zábavy.

Pátek: živel Pavla alias Karolína (38)

Suverénka Pavlína, která si říká Karolína, táhne celý týden. Energická maminka dvojčat ochotně předvede svůj příbytek s klavírem a nabídne večeři s telecím na hříbkách a závěrečným štrúdlem se zmrzlinou. Andrea telecí ještě nikdy nejedla a Eva ho nepozře, protože kdysi pracovala na jatkách. Jak dámy pobaví svérázná slepá bába v Martyho podobě?

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Nezařazeno

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
Antonín
Reagovat

Dvorní kuchař,krejčíř ostravského Hradu taky kejklíř ,bednář nemá nouzi o pohodu,
radost z něj jen číší neutápí rozum v číši ,
stádo krav má stále maso suché ,bučí přežvykují v stádu .
Asijští makakové nanarušili žití lidem počítači,elektronikou televizí mobili hrabivosti mnohých kvůli cetkám z asie a japonska ,
ovšem stačí jedna tektonická vlna a ostrovy Makaků zmizí z povrchu,
jak šťastný člověk ten co má práci pro zábavu ,není škodolibí,žeby vyčítal jídlo lidem,když většina lidí na planetě hladuje kvůli ropným válkám ,drogám mexických a kolumbijských milionářů co namísto soji obilí sadí makovice koky .
Němkdy jsou ve vašem pořadu hosté hloupí jako troky.
Dvorní sluha Mártin zasloužil by písen odsrdce Ostravačky Stanislavi Dufkové,neb ovládá i nářečí jak Nohavica

Antonín

2
koc
Reagovat

mmuze mi nekdo vysvetlit jako reci vlastne Martyn mluvi ? .. to se neda poslouchat :(

3
LADENANOVA
Reagovat

MOc se mi to líbilo,je vidět,že když se sejde v partě 5 lidí vetšina inteligentních je to docela oduševnělá zábava.Závist tam zableskla jen na chvilku a ta lepší polovina pětice tu druhou polovinu ukáznila.Minulé pořady z Ostravska byly na úplně jiné bázy, tam závist a zloba čišela i z talířů .Je prostě vidět,že všechno je o lidech a když jsou lidé na sebe hodní jsou spokojení i diváci a třeba se zase na prostřeno podívají.Kateřina a Karolína byly dbré víly pořadu a zase Vám zpravili reputaci.

4
Monika
Reagovat

Pořad „Prostřeno“ pravidelně sleduji. S touto skvělou partičkou se mi pořad líbil zatím asi nejvíc. Karolína byla úžasná a tím, že rozdělila svou výhru mezi ostatní, mě skutečně dostala:-) Zdravím Ostraváky!!!!!

5
Petra
Reagovat

Před paní Karolínou smekám,takovéhle gesto se v dnešní dravé době nevidí,moc mě to zahřálo u srdíčka…Hlavně po tom posledním díle….Na Prostřeno se dívám a vždycky mě potěší dobrá parta…Petra

Přidat komentář