Panáček v reality show

Farma 15: Střet generací XYZ

31. Srpen 2023 | napsal(a): | reality show: Farma 15 SK

farma 15

Patnáctá série Farmy startuje v pondělí 4.9. a bude ve znamení souboje tří generací. Slibuje jako každý rok nová pravidla, zvýšenou přísnost, ale tomu už asi málokdo uvěří. Základní změna se týká výhry. Jaká práce, taková odměna! Bude záležet na každém jednom farmáři, jak moc bude pracovat, podle toho bude konečná výhra. Konkrétní suma není stanovená, může to být ve finále jedna velká nula.
Změna v pravidlech se dotkne i duelů. V pátek proběhne tzv. boj o záchranu, v neděli samotný duel. Do něj letos může jít každý s každým, genderové pravidlo se ruší. Méně prostoru před duelem dostanou intriky, bude se dbát na soutěživost a chuť bojovat o výhru. Umělá inteligence má nabízet lákadla, která však mohou konečnou výhru rovněž i snížit. Alice bude daleko přísnější, nekompromisní a více zákeřná. Jaká bude pravda?

Změny se dočkáte i tady na Panáčkovi. Z toho, co zatím o patnáctce vím, netvrdím, že ji sledovat nebudu, ale končím s články na těchto stránkách. Vyhoření? Možná. Možná i úpadek diskusí a pocit marnosti. V neposlední řadě jsou to časové důvody.
Pokud má kdokoli chuť pokračovat, je vítaný. Ráda předám štafetu. V opačném případě nastává minimálně pauza u RS Farma.

Děkuji všem za přízeň a přeji pohodové sledování Farmy 15.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 15 SK

Nejnovější články

Diskuze k článku

Počet komentářů: 2
1
bobina
Reagovat

I když se Farma stále víc vzdaluje od původního scénáře, který se mi líbil, přesto ji stále sleduji a sledovat budu. Odchodu Ajdy je mi upřímně líto, i když chápu. Bez jejích postřehů bude Farma, alespoň pro mne, opět méně atraktivní.

2
LeslieRon
Reagovat

стеклоапакет

Мы специализируемся на производстве окон для различных типов помещений:

Source:

https://veramo.ru/

Přidat komentář

Přidat komentář