Panáček v reality show

MasterChef 2022 (31): Tři náročné výzvy, tři finalisté

13. Prosinec 2022 | napsal(a): | reality show: MasterChef Česko

mch 2022 31
29. díl letošní řady skončil překvapením. V náročné masterclass totiž uspěli Terka i Ondra brilantně, a nakonec tedy nikdo nevypadl. To samé se už ale dnes nestane. Semifinálový boj bude mít tři kola a po každém jen jeden soutěžící vystoupá na balkón.

V prvním kole čekají na soutěžící tajemné bedýnky. V té první bude několik surovin, soutěžící budou muset využít aspoň 4 z nich. Tím to ale nekončí, po 20 minutách budou muset do svého jídla zakomponovat ingredienci z menší bedýnky, a po 20 minutách ještě jednou z nejmenší tajemné bedýnky.

Tři neúspěšní se budou muset poprat s kombinací ohně a ledu. Jen jeden postoupí na balkón, v závěrečném rozstřelu se bude připravovat pečená Aljaška.

Betty, Terka, Ondra, Martin. Kdo z této čtveřice vypadne před branami finále?

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

MasterChef Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
Iv. Sa.
Reagovat

Koukám na finále a tento rok nemám teď na konci jednoznačného favorita, možná se vyloupne během vaření, možná ani to ne. Mými oblíbenými soutěžícími byli Ondra a Terka a jsem ráda, že vydrželi tak dlouho. Takže už teď spokojenost. Za vítěze příjmu kohokoliv z poslední trojice, když vystřelí porotu z trenek 😉

Přidat komentář