Panáček v reality show

MasterChef 2022 (19–⁠20): Trocha alchymie a návratovka se šťastným koncem

1. Listopad 2022 | napsal(a): | reality show: MasterChef Česko

mch2022 1920

V úterním dílu se soutěžící budou muset popasovat s netradiční výzvou – připravit takové jídlo, které bude ladit s nealko drinkem. A nebude to ledajaké pití, obsahovat totiž bude třeba chleba, zelí nebo rebarboru. Ve vyřazovací výzvě bude připravena Forejtova MasterClass, soutěžící budou muset dokonale napodobit dezert z řasy. A jestli vám bude po vyřazení dalšího soutěžící smutno, tak nezoufejte, ve středu se všech 8 dosud vyřazených vrátí opět zabojovat o návrat. Vrátí se letos 1, 2 nebo snad hned 3? A koho jejich návrat nakrkne?

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

MasterChef Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 13
1
Iv. Sa.
Reagovat

Bylo zvláštní poslouchat a sledovat Ada, jak si hoví s tématem mořských řas a vědět viz spoiler pod minulým článkem, že na tom vypadne ;-)
Ani nevychladl a bude bojovat o návrat.
Kdopak se nám asi vrátí?
Palce držím dvěma kandidátům, genderově vyváženě ;-)

2
Lady XL
Reagovat

@Iv. Sa.: Taky jsem na to v ten moment myslela :-). A ještě, doteď mne ještě tolik ta dvojice nes…, ale teď už fakt ale silně! Jen doufám, že uberou záběrů na ně. Jenže to bych asi chtěla moc co? Navíc je to už natočené a tak nemohou reagovat na kritiky diváků…, leda tak nějakým střihem, pokud to jde. Jo a taky jsem si všimla toho kapajícího potu Aca….:-(, uff.

3
Prochor
Reagovat

Vrátí se Terka a konec diskuse. Bez ní to není ono.

4
Iv. Sa.
Reagovat

@Prochor:
3
To bych si moc přála, Terku nejvíc 👍

5
libena
Reagovat

moje přání je tereza ale i robin, hlavně ne milan!

6
Lukša
Reagovat

@Prochor: @Iv. Sa.: Však už v titulku jsem nenápadně naznačoval, že se blíží šťastný konec ;-)

7
Iv. Sa.
Reagovat

Hurá! 😁
Přála bych to i Robinovi, ale spokojenost 👍

8
libena
Reagovat

@Iv. Sa.: já taky, klidně bych vzala na balkon všechny tři kromě milana.
a hurá! už mám zase komu fandit :-)

9
Iv. Sa.
Reagovat

Jsem tak ráda za tu Terku, rozená šěfkuchařka ;-)
Taky baštím Martinovy přípodotky :-D
Ovšem ohoz Přemka – váhala jsem, jestli mi je z něho šoufl nebo se mám jen přiblble usmívat :-)

10
Lady XL
Reagovat

No, upřímně,mě se nezamlouvá, že z toho dělají porotci divadlo. Tohle ať si nechají do Souboje…, tady mi to docela vadí. A nutit soutěžící (což tedy dělá režie) do rekvizit – klobouky atp…. Už to přehání. Je to přeci o vaření. To je můj názor. Včera byli všichni tři pánové už přes čáru…
Jinak Terka fakt válela coby kapitán a hlavně taky ostatní prostě poslouchali a nesnažili se do toho vložit svoje ego. Jen škoda – Aco se zase svezl na balkon…. No a jinak – hurá, máme po párečku, skončilo to slzami, líbačkou a už je fuč. Držím palce Terce, té Slovence a ještě někomu, jméno mi vypadlo :-D.

11
JanaH
Reagovat

@Lady XL: moje řeč.
Kvůli těm jejich opičkám jsem dávno vzdala Souboj. A hřešila jsem na totéž už u „děsně vtipných“ kostýmů v halloweenském kole. :-/
Já bych se raději rozloučila s ubrečenou Bětkou… I když uznávám, že je asi lepší než Vojta. Ale chyběla by mi míň, Pavlínka č. 2…

12
Prochor
Reagovat

Bral bych raději Sofi než Aca. Sofi je roztomilá osůbka i když se někdy tváří jako vrah. Kdyby jí viděla Agatha Christie, tak by vznikl nový román na téma vraždící „zlatíčko“.

13
Iv. Sa.
Reagovat

Ad 12 Prochor 👍😁
Jinak – holky, připravte se na fešáka ve 26. dílu 😉😊

Přidat komentář