Panáček v reality show

Like House: VyVolení v novém hávu

26. Březen 2021 | napsal(a): | reality show: Like House

like house introTelevize Prima uvede od 6. dubna reality show Like House. V ní pod jednu střechu shromáždí 7 mladých českých internetových celebrit. Diváci pak budou prostřednictvím mobilní aplikace hlasovat o vítězi, který získá půl milionu.

Novinka na TV obrazovkách?

Pokud vám stejně jako mně jména účastníků níže nic neříkají, můžete si novou reality show opravdu představit jako normální VyVolené. Pod jednou střechou se sejde 7 excentrických bytostí, které spolu budou tři měsíce žít, a přitom je budou na každém kroku pronásledovat kamery.  Diváci budou sledovat jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Do vily budou také docházet hosté, kteří s sebou přinesou něco nového i další úkoly.

Většinu času stráví všichni pohromadě ve vile, čas od času se ale vydají i ven, kde na ně budou čekat různá zadání, od fyzicky náročné návštěvy lanového centra po skok padákem. Každá epizoda bude postavena na třech základních pilířích. Zaprvé, sledování každodenního běžného život účastníků. Zadruhé, sledování toho, jak se vypořádají s úkoly a výzvami, které mají odkrýt jejich pravý charakter. Zatřetí, boj o diváckou přízeň a výhru. Získat si přízeň diváků bude důležité v každé epizodě: v mobilní aplikaci pro to určené bude možné každý den udělit dva hlasy pro dva oblíbence a  jeden hlas proti. Ten či ta s nejvíce hlasy na konci odejde s výhrou půl milionu.

Účastníci

like house cast

Soutěže se zúčastní tiktokeři, instagrameři a youtubeři Tomáš Běhounek, Lada Horová, Adam Kajumi, Marie Rosecká, Barbora Střítelská, Jan Svěcený a Marek Valášek. Ti se nastěhují do vily u Berouna, kde budou mít k dispozici tři ložnice, dvě koupelny, terasu, posilovnu, saunu, bazén i vířivku. O romantické momenty se má postarat zahrada se spoustou zákoutí uprostřed křivoklátských lesů s výhledem na hrad Točník. Součástí vily bude i místnost nazvaná „zpovědnice“, ve které se účastníci svěří kameře, aniž by je slyšel kdokoli jiný.

Problém ještě před zahájením

like house vila

Původně mělo být ve vile lidí 8, devatenáctiletá Barbora Chvojková si ale svou účast na poslední chvíli rozmyslela a dá přednost škole a výpomoci v nemocnici. Jestli se ještě podaří najít náhradu zatím není vůbec jasné, dobrovolně se zavřít na 3 měsíce poté, co nás už přes rok s krátkými pauzami vláda drží doma moc lidí nejspíš neláká.

Pořad poběží na Primě od úterý 6. dubna každý den kolem 17:15. Reality show logicky cílí na mladé, podle televize by si ale měla najít publikum i v řadách rodičů, pro které má být sondou do současného světa mladých lidí, kde sociální sítě hrají prim.

Jaká máte od nové reality show očekávání a plánujete ji sledovat?

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Like House

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
88
Reagovat

Dam tomu sanci, ale velke ocekavani nemam. Formatu totiz chybi zakladni prvek kontejnerovych reality-show a to postupne vypadavani soutezicich z vily. Divak tak tedy nebude mit o sveho oblibence v podstate nikdy strach a bude chybet taktizovani.

Přidat komentář

Přidat komentář