Panáček v reality show

MasterChef: Souboj nejlepších (1)

22. Únor 2021 | napsal(a): | reality show: MasterChef Česko

mch best1
Chybí vám MasterChef? Pokud ano, můžete se následující 4 středeční večery těšit na duely těch nejlepších kuchařů, kteří se objevili ve 3. a 4. řadě. První díl už 24. února od 21:30!

Jako první se proti sobě postaví Jan Vorel a Pavel Berky, Honza skončil ve 3. řadě druhý, Pavel loni bronzový. V dalších duelech proti sobě nastoupí vítězové Kristína NemčkováRoman Staša, bronzová Lea Skálová proti šesté Chili Ta Thuy a šestá Kateřina Kolbová proti bramborové Ivce Sarauerové. Z TOP 3 každé řady tak neuvidíme pouze Pavlínu Lubojatzky.

„Televize Nova se rozhodla, že divákům nejpopulárnější kulinární show připraví speciální podívanou. Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuze, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších,“ uvedla Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

V porotě zůstávají Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt, kteří se z předchozích dvou řad se soutěžícími dobře znají.

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

MasterChef Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 4
1
Monika
Reagovat

Na tenhle duel se nejvic tesim, oba dva byli moji favorite na vitezstvi ve svych radach. Jsem rada, ze jdou v prvnim dilu jako upoutavka.

2
Monika
Reagovat

Co se tyce Pavliny, myslim si, ze to odmitla sama. Nova by ji urco pro tu kontroverzi rada angazovala.

3
Lukša
Reagovat

@Monika: Všechny duely vypadají dobře. Dva kreativci na začátek, duel vítězů, dvě lehce naspídovaný holky a extra souboj cukrářek.

4
ina
Reagovat

myslím, že to bude zajímavá podívaná. Na Honzíka se těším, strašně jsem mu přála vítězství a jsem zvěavá co všichni vykouzlí za jídla. Že tam nebude Pavlína vítám. Pokud by tam vlezla, tak by pro mě byla ještě osobou s nulovou sebereflexi. A její touha po vítězství, v pořadu kde se vaří, až chorobná. A když jsme u toho vaření, musím zmínit dětského MCH, který jede na Déčku. To opravdu není možný co ty děcka předvádějí.

Přidat komentář

Přidat komentář