Panáček v reality show

Výměna manželek XIII: Dětem pizzu z mrazáku a pro manželku čtyři litry piva

10. Únor 2021 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

VM TITL

Tato Výměna manželek bude opravdu „výživná“. Ani jedna z žen neumí pořádně vařit, i když si myslí přesný opak. Divoká dvojčata a líný otec přežívají na mražené pizze, Marie jede na pivní pohon. Dáši není v nové rodině od první minuty nic po chuti, povyšuje se, přitom má doma minimum zařízení. Tvrdí, že nesnáší zbytečnosti. Její náhradní manžel za deset dní ani nestihne vystřízlivět.

Vyměněné rodiny

Rudník

rudník

Marie – Máša (39) zrovna kladný vztah k vedení domácnosti nemá. Bydlí v menším domku. Pracuje jako noční recepční v Jánských lázních a obchodní zástupkyně nebankovní společnosti. Její manžel Lukáš (28) je řidič mezinárodní přepravy. Doma nebývá i deset dní. Když má volno, pije jako duha. To vadí jeho nevlastní dceři Karolíně (12). Ta chodí na gymnázium a je to pořádné číslo. Ve škole má absence, padala slova o šikaně. Během natáčení její matka zjistí, že jí ukradla z účtu 6 500 Kč. Potřebovala je na hry. Na to, že je jí teprve dvanáct je pořádně drzá. Očividně se předvádí.
Do pořadu je přihlásila Marie. Pořád se hádají, ona nejde pro ránu daleko. Má pocit, že je doma nedoceněná, že místo manžela má jen dvě děti. Je zvědavá, zda změnu zvládnou.

Praha – Horní Měcholupy

hm

Druhá rodina žije v pronajatém 2+kk. Dáša (31) má občasné brigády a doma dvojčata Jožka a Juraje (4). Oba kluci jsou totálně nezvladatelní, nechodí do školky, v puse dudel, ale běda, jak není po jejich. Pepa (31) pracuje v pneuservisu. Jinak je neskutečně líný, nic doma nedělá, nechce se mu, vše je starost ženy. Kouří, kouká na televizi, klukům povolí vše, hlavně aby byl klid. Klid ale není, děcka se nudí, neumí si hrát, nikdo se jim nevěnuje, klidně buší do otce, tomu je to fuk. Pepa deset let abstinuje, protože když se napije, je agresivní. Musela proti němu zakročit i zásahovka. Dášu ale nemlátí, tvrdí ona.
Do pořadu je přihlásila ona. Je doma za služku, kuchařku, vychovatelku (?), milenku. Chce vidět, jak to bez ní zvládne.

Deset dní

hm

Marie bude mít v nové rodině za zadkem Dášinu matku. Ta sežrala všechnu moudrost, vše dělá ona a její dcera nejlépe. Na nové manželce jí vadí úplně vše. Pepa vždy prvně čichne k jídlu, zkritizuje, děcka to vidí a nechtějí jíst. Končí to pizzou z mrazáku. Nová manželka neudělá nic správně. Když začne své povinnosti ignorovat, línému tlusťochovi nezbude nic jiného, než zvednout zadek ze sedačky a začít se starat. Pro Marii je důležité, že večer má zásobu milovaného piva.

Výbava čtyřletých dvojčat
dudle

To Dáša kritizovala vše, ještě nevystoupila z auta. Zapřisáhlá abstinentka se kvůli zimě i napije. Problémy s dcerou nezvládá bohužel ani nevlastní otec. Její kulinářské schopnosti rodina neocení, jsou zvyklí na polotovary. Celkově deset dní jen na všechno brblá a kritizuje. Hysterický výlev předvede Dáša mezi osmi očima. Co šlo oběma rodinám nejlépe, to bylo kouření. Počet cigaret vysoko převyšoval jejich IQ.

8oci

Zdroj: Nova plus, Voyo

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 6
2
Monika
Reagovat

To byla dneska particka. Tolik jekotu, ze neumi varit (no neumela)….rikala Romka co taky neumela varit…..decka vsechna nevychovana….neuklizeno v obou rodinach..ten romsky holobyt byl strasnej, chudaci kluci nemeli v pokojicku ani zadne hracky, to nebyl ani pokojicek…no nemeli si co vycitat

3
Mila
Reagovat

Ještě hůře na mne působila Dáša a její povedená rodinka. Neustále kritizovala, vymýšlela si, přitom nedělala nic, jen kouřila. Její partner vulgární lenoch, kluci nezvladatelní- není divu, co měli dělat v holobytě. A matka : Dášenka je moc hezká, všechno umí….příležitostně čorkla zeťovi pětistovku. A ten závěr u stolu, to bylo opravdu ubohé, jak oba slovně napadali Mášu.
Máša byla o něco inteligentnější, klidnější. Lhostejný přístup k domácnosti, klukům se taky vůbec nevěnovala. Její dcera drzá. Partner chlastal první ligu, ale nebyl vulgární, vadilo mi, že se u stolu mezi 8 očima vůbec nesnažil zastavit Dášu. Přitom při „lepším vedení“ by se z něj mohl být celkem normální chlap.
A nejlepší hláška Dášina „chlapáka“ : Nemáme zuby, nepotřebujeme kartáčky.
Co vyroste z dětí v obou rodinách?! Je mi z toho smutno.

4
Lady XL
Reagovat

Tak Maruška je už rozvedená. A ta povedená dcera se prý ani pořádně na vysílání nedívala. Já klasicky viděla až závěr, tak nemohu moc komentovat. Ale to jak zdrhla neznámo kam a vrátila se domů pozdě, tak to by schytala doma výprask. A že ukradne peníze z účtu ve 12-ti letech?? No měla by se Marie teď zaměřit na její výchovu, když už nemá doma toho alkoholika. Mimochodem, nevěřím, že ten alkoholik zvládal jezdit celou služební jízdu bez alkoholu! Takže doufám, že ho nikde nepotkám….
Matka z druhé rodiny – nejlepší obrana je útok a to tohle etnikum zvládá skvěle. Jak začala ječet u stolu, tak jsem se probrala :-). A ve čtyřech letech děti s dudlíkem??? To s ním půjdou i do školy?

5
Kanárek
Reagovat

Co to zas bylo za lidi? Oni snad za těch 10 dní nevylezli z těch čtyř stěn…nebo je to jen pro kamery nezajímavé? Ta malá děcka by měla být každý den venku, byť by se muselo vařit večer, není divu, že tak vyváděli, ani si tam nemeli s čím hrát…a hlavně s kým… když „otec“ se jen válí na gauči. Ten kulomet na konci byl typický…a hlavně se nestihlo mluvit o panákování …s polomakarónem, nebo jak toho malého alkoholika princezna černovláska nazvala.

6
Kanárek
Reagovat

Dcerka vypadala na míň let, ale byla to totální puberta nebrzděná úctou k rodičům, bodejť, chlast nikomu na úctyhodnosti nepřidal. A kdoví, co jí ta náhradní ženská povídala, že jí zdrhla. Pokud se matka naučila taky pravidelně pít, k ničemu dobrému to nemůže vést.
No, tentokrát ani nedošlo na žádné výlety nebo dárečky na rozloučenou…nebo jsem to jen nepostřehla?

Přidat komentář