Panáček v reality show

Tvoja tvár 6: Bára Piešová nebo Evelyn – hvězdy nové Tváre

7. Únor 2021 | napsal(a): | reality show: Tvoje tvář má známý hlas

tvojatvár6

Tvoja tvár vstoupí na Slovensku už po šesté na televizní obrazovky. Stejně jako loni Nova i Markíza tentokrát pořádně zatočila se sestavou. Na co se od března máme těšit?

Nova letos na jaře vsadila na recyklaci a nasadí předchozí účastníky. Podle bulváru se tak na místo činu vrátí Petr Rychlý, Jitka Boho Válková, Iva Pazderková, Hana Holišová, Berenika Kohoutová nebo Marek Lambora. Jistě zatím víme jen to, že experiment s novým moderátorem se nepovedl a Vladimíra Polívku tak nahradí opět Ondřej Sokol, který nově bude moderovat ve dvojici s Alešem Hámou. Pánové tak opustili porotu a čekáme na jejich náhradníky. Teď už ale opravdu zamiřme k našim sousedům na východ.

Účastníci

Samozřejmě tu musíme začít poslední vítězkou SuperStar, kterou je Barbora Piešová. Vítězové těchto pěveckých soutěží mají účast prakticky povinnou, což potvrdí třeba Emma Drobná nebo Tereza Mašková. Další dobře známou tváří pro čtenáře Panáčka je Eva Evelyn Kramerová, kterou (k nelibosti mnohých) znají Češi především z markízácké Farmy. Další ženou bude moderátorka a podnikatelka Zuzana Belohorcová a výběr uzavírá herečka ze Sestřiček Kristína Madarová. Pány letos zastupují komik František „Fero Joke“ Košarišťan, herec ze seriálu Pán profesor Martin Klinčúch, herec ze seriálu Červené pásky Dušan Cinkota a herec rovněž ze Sestřiček Braňo Mosný.

Porota a moderátor

tvojatvár6 porota

V šesté řadě porotcovský post opustí Dano Dangl a Zuzana Fialová, kteří byli s touto show pevně spjatí od samého začátku. Z původní sestavy tak zůstal pouze Mário “Kuly” Kollár, kterého doplní Zuzana Kubovčíková Šebová a Lujza Garajová Schrameková, kterou Markíza přetáhla z Jojky, je tak otázkou, jestli jí bude umožněno moderovat letošní Talent. Moderátorem zůstává Martin Nikodým, který v minulé řadě nahradil Martina „Pyco“ Rausche, který se naopak přestěhoval na stanici JOJ, aby se stal součástí propadáku s názvem Zlatá maska.

Obě Tváře začínají v neděli 7. března, na Nově ve 20:20, na Markíze o 10 minut později. Těšíte se na některého z účastníků?

 

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Tvoje tvář má známý hlas

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
1
Bezík
Reagovat

Chudák Barborka … ta na tohle není stavěná.

2
Inbezka
Reagovat

@Bezík: Na Barboru bych se aspoň těšila. Ale co se chystá provést Nova, se mi nelíbí. Recyklace? na tomhle pořadu se mi líbily momenty překvapení. Např. Holišová mi vyrazila dech, Válková taky, i Pazderková a mnozí jiní. Ale podruhé už na ně zvědavá nejsem, takže další pořad na Nově, který s klidem oželím.

3
Bezík
Reagovat

@Inbezka: To mě se myšlenka jakéhosi all stars docela líbí. Radši se koukám na ty, co v tom jsou dobří než na ty, co moc neuměj.

Přidat komentář