Panáček v reality show

Výměna manželek XIII: Proč se bát zvířat, když pokousání hrozí jedině od dcery

13. Leden 2021 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

vmtitl

Výměna manželek slibuje tento týden klid zbraní. Žádný přehnaný úklid, jediný narušitel bude tříletá náhradní dcera a zvířata. Zvládne Adéla deset dní v rodině, kde vedou nudný život? Poradí si Hana s neposlušnou dcerou a velkým hospodářstvím?

Vyměněné rodiny

Břežany

břežanyy

Hana (33) má syna Honzu (13) z předchozího vztahu. Ten je důvodem hádek s novým partnerem Honzou (43). Ona je pedikérka a on řidič kamionu. Plánují svatbu a chtějí vyzkoušet, zda vydrží odloučení. Rodina bydlí v pronajatém domě. Peníze jsou zde na prvním místě, na zábavu není čas. Syn sedí celé dny u počítače, občas se věnuje městskému parkuru, trénuje na trampolíně.

Bedřichov

bedřichov

Adéla (25) má z předchozího vztahu dceru Štěpánku (3). S Marcelem (45) mají společnou osmi měsíční dcerku Vanesu. Marcel je traktorista a ani maminka na mateřské dovolené nezahálí. Ráno chodí na pár hodin do práce, zbytek dne věnuje dětem a velkému hospodářství. To si pořídila sama, partner o tolik druhů zvířat nestál. Bydlí v pronajatém domě, spíše malý statek na konci vesnice. Celý ho rekonstruují, později by ho rádi odkoupili. Do pořadu se přihlásili společně. Proč mají tolik zvířat? Adéla chtěla mít zdroj bio potravin. Je pracovitá, vše zvládá sama a podle svých představ. Jediný problém je Štěpánka. Nebyla zvyklá na pevný režim, je vzteklá a odmítá poslouchat.

pess

Deset dní v nové rodině

Adéla se bude v Břežanech nudit. Nejsou zvyklí nic dělat, otec se po práci válí na gauči, syn u počítače. Peče jim tchýně, uklízí podle potřeby jednou za čas. Honzu zvýšená starost o domácnost začne vytáčet. Peníze jsou pro rodinu středobodem bytí, alespoň podle řečí. Synovi však zaplatit vstupné na koupaliště je problém, žádná placená zábava nebude. Neomaleně se naváží i s kamarádem do Adély. Důvod? Odešla od malého dítěte. Asi zapomíná, že jeho Hana nechala syny několik let u otce a sama „honila“ peníze v Německu.
V Bedřichově maminka nezvládá vše, co by podle manuálu měla. Rozjívená dcera ji dá pořádně zabrat. Až tak moc, že nestíhá hospodářství. Budou i ztráty na životech. Často mele o smyslu svého života – penězích. Další dítě ani omylem. Marcel po práci s kamarádem maká na rekonstrukci. Nová maminka však pořád potřebuje jeho pomoc. Po změně režimu musí otec vždy všeho nechat a běžet vařit kafe, krmit zvířata…

Jak probíhalo deset dní v nových rodinách? Sledujte celou premiérovou epizodu ve středu 13.1.) na TV Nova od 20.20!

Zdroj: Nova plus, FB Výměna manž

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář