Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

ANKETA: Král a královna poroty SuperStar

31. Prosinec 2020 | napsal(a): | reality show: SuperStar 2020

superstar logo

Ani v této nelehké době nezapomínáme na tradice, které jsme dodržovali dříve. A jednou z těchto tradic je i silvestrovská anketa. A ta letošní přímo navazuje na tu loňskou, ve které jste zvolili krále a královnu SuperStar z řad soutěžících. Tentokrát přicházejí na řadu porotci.

Za dvanáct ročníků české, slovenské a federální SuperStar zasedlo v porotě třináct mužů a dvanáct žen. Třináctku mužů, kteří usilují o titul krále poroty, tvoří:

Ondřej Hejma, Ondřej Soukup, Milan Herman, Pavol Habera, Laco Lučenič, Juľo Viršík, Michal Horáček, Eduard Klezla, Rytmus, Ben Cristovao, Matěj Ruppert, Marián Čekovský a Leoš Mareš.

Dvanáctku růží mezi trním, ze které vzejde královna poroty SuperStar, tvoří:

Gábina Osvaldová, Lenka Slaná, Jana Hubinská, Ilona Csáková, Dara Rolins, Marta Jandová, Helena Zeťová, Ewa Farna, Klára Vytisková, Katarína Knechtová, Monika Bagárová a Patrície Pagáčová.

Bohužel stránky Weblight.cz, ze kterých jsem v minulosti vždy tvořil ankety, jsou již nefunkční. Proto jsem musel najít náhradu, která však je z technického trochu složitější, takže musíte kliknkout na níže uvedený odkaz.

HLASUJTE ZDE

Hlasovat můžete až do středy 6. ledna do půlnoci. Ve čtvrtek 7. ledna pak budou známa jména krále a královny poroty SuperStar. Proto neváhejte a HLASUJTE!!!

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz

SuperStar 2020

Diskuze k článku

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář