Panáček v reality show

Farma 12: Finále, zvonec a konec!

11. Prosinec 2020 | napsal(a): | reality show: Farma 12 SK

finale

Poslední týden proběhl ve znamení boje o účast v semifinále. Zbylo šest farmářů, postoupí jen pět. Pouze tři vyvolení zabojují ve finále. Fraška o hře na farmaření, to byla celá Farma 12. Podle toho vypadá i závěr. V semifinále někteří bojovali, jiní nepřemýšleli, faulovalo se, ale scénář byl zřejmě dávno napsaný. Hlavní rozhodování bylo na vypadlých farmářích, čas vyřídit si účty.

Boj o semifinále

souteže

Přímý postup do finále

Svým hlasováním určují prvního finalistu farmáři v aréně.

lukáš1

Kdo si finále nezaslouží

Čas vyřídit si účty? Splnit předepsaný scénář? Někdo Erika neměl rád, jiný ho bránil, podobně to měl i u diváků. Každý má jiné měřítko hodnot, ale ve finále je to hra o velké peníze, ne skautský tábor.

erik1

Semifinále

semifinále

Finále

Vítězkou Farmy 12 se stala Xenie.

xenie

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 12 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 46
2
anonym
Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=bZhaiUob2JQ

A je to, snad jsem zase nedala špatnej odkaz:-)

3
anonym
Reagovat

Prohihňat se až k vítězství, to je umění :-) A dívat se na to fakt že nedalo, hnus, velebnosti. Holka musí mít obrovskou radost, když ze všech stran slyší a čte, že je to jeden velký podvod:-)

4
Horalka
Reagovat

Finale des bes.. zcela v intencich cele farmy. Jedine postrehy : kladny hrdina luky ztracel svou tvar, sproste komentoval / to nechapu jak primem prenosu stihli vypipat??/, Heno po posledni prohre mel hubu jak kvasimodo, no a Xena predstirala nervy, a nakonec chybel jen ten svetovy mir.. tak mozna zas za rok, snad narkoza chytne novy dech, jinak nevim.

5
anonym
Reagovat

@Horalka: Neviděla jsem všechno, občas jsem to přepla, ale i to mi stačilo, hnus, nic víc, Lukáš mě taky zarazil, ale on se dokázal občas chovat podivně, muž dvou tváří. Xenie si došla po pěkně umetené cestičce pro vítězství, hihňáním, žraním a tanečkem se dá lehce proplout a vyhrát:-)) Byla i s matkou v Xtra, bylo to o uši, obě dvě mají stejný huhlavý smích:-))

6
JanaH
Reagovat

Jáááj, tak vraj vyhrála Xenka? :-D Super.
Borisům se přece jen povedlo protlačit svého koně. Měly jsme na toto téma debatu s Johanou už někdy v půlce… ;-)
Když vynechám omáčky, smrsknuté finále bude coby dup u konce. :-D Akorát bych nerada přeskočila ten glamour, folklór a adrenalin, to by mě vážně mrzelo. A jsem napnutá, jaký „derivát toho nejlepšího“ má Markýza v rukávu. ;-)
@Ajda: do paroma se zkratkama. :-D Chtěla jsem tím říct, že to nebyl nějaký dlouholetý „vytrvalec“.

7
Franz
Reagovat

Blahopřeji historicky třetí ženě k vítězství Farmy 12.
Komu se to nelíbí, tak nezoufejte, příště snad budete mít více štěstí ve výběru svého favorita. :-)
Za pár týdnů bude zapomenuto a život půjde dál. Ten se přece netočí kolem nějaké RS.

8
anonym
Reagovat

@Franz: Doufám, žes této úžasné ženě, která se zapsala svým obr výkonem do slovenské historie, již osobně alespoň na FB popřál:-)

9
Jája
Reagovat

@Franz: Já si teda zoufám a notně. Poslední dvě farmy jsem nenašla jediného fanouška. Doufám, že tenhle trend nebude pokračovat třináctkou a procento dosazených borisovských miláčků včetně procenta pomstychtivé, ješitné rádoby moderátorky v pubertálním oděvu účelově vyřazených klesne na nulu.

10
Franz
Reagovat

@anonym: Pokud máš potřebu někomu znepříjemňovat tuto předvánoční dobu, tak si najdi konečně jinou oběť. Já opravdu už nemám čas si číst nějaké fantasmagorické pindy. Buď hlavně zdravá a užij si v klidu konec roku.

11
JanaH
Reagovat

@Jája: fakt? A mně to takhle vlastně vyhovuje… bez nějakého toho echt zelí. Pak se mnou necloumají jakési zbytečné váchně. ;-) Jako naposled u Jožina, toho jsem silou vůle dotlačila aspoň na šesté místo. :-D Od té doby převažují spíš antifanoušové.

12
Franz
Reagovat

@Jája: Vloni vyhrál můj favorit a letos také.
Asi je potřeba se časem zamyslet zda fandíme tomu správnému. Já například nikdy nejdu ze stádem a nenechám ze ovlivnit nějakým místním trollem. Nebo je potom ještě jedno řešení a to úplně vypustit sledování této RS. Přeji ti pěkné a zdravé vánoce.

13
anonym
Reagovat

@Jája: Tys nefandila Xénii? Špatné máš srdíško:-)))

@Franz: Di ty, spálila jsem ti linecký? Že vyhrávají tví fanoušci je fajn, alespoň máš radost. Není to tak dávno, co si pindal, že Xenie tě nebere:-) Franc, lidi jsou různí, chápeš tohle nebo jsi opravdu bedna? To, že ty se začumíš Xénii do výstřihu ještě neznamená, že jsi dobrej člověk a ostatní je póvl. S tím trollováním jsi už směšněj, kdo ti nesedne a nemele s tebou stejnou kaši je troll. Jinej názor než tvůj je špatný. Číst mě nemusíš, jak ty sám doporučuješ, přeskakuj. Já si tě přečtu ráda,

14
Jája
Reagovat

@Franz: Anebo se zamyslet, proč máš z předloženého výběru takových „hodnotných“ účastníků nějaké fanoušky a já žádného. Nebude to tím, že máš zcela jiné životní hodnoty než já stará konzerva?

15
Fixa
Reagovat

Tak a je konec. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem diskutujícím za příjemný prožitek na panáčku během letošního podzimu. Bylo mně ctí s vámi sdílet všechny postřehy. Přeji hezké Vánoce a vše nejlepší v příštím roce.

16
Jája
Reagovat

@anonym: He he he

17
dejna
Reagovat

Franz 141 11.12.2020
…“ A kdo by měl vyhrát? Mně je to jedno. Xénia by byla historicky teprve třetí ženou vítězkou, Heňo by ty peníze nejvíce potřeboval a Lukáš si to zaslouží za svoji až velkou poctivost. Tedy ať to vyhraje ten nejlepší…“
Franz 12, 12.12.2020
“ Vloni vyhrál můj favorit a letos také…“

Aký ty si prefíkaný! ;DD Příští rok nepůjdu se stádem a nenechám se ovlivnit místním trollem, ale naopak označím všechny farmáře jako favority a po finále si budu moci hladit ego, jakou jsem měla pravdu.
;DD

18
dejna
Reagovat

Zkoukla jsem dnes jen disciplíny – útržkovitě – byly docela drsné. Až mě to překvapilo. Na té dráze s balóny, trampolínami, atd. byl podle mě Lukáš znevýhodněn tím, že šel jako první. Mezitím ti dva mohli nakoukat chyby a vyhnout se jim.
A Popoluška byla podle mě fail – dřív se za špatné vytřídění vyřazovalo, ne?
No, aspoň ti dva chlapci mají o čem přemýšlet. Lukáš mi připadl jak manžel před rozvodem, Heňa podle mě poškodili.

19
Johana
Reagovat

Tak jsem zkoukla bez reklam, farmářských retrospektiv, blábolů a exhibic Evelyn a musím říct, že jsem se tak dlouho nebavila…na tom, jak jde bezostyšně, v přímém přenosu zmanipulovat soutěže a domačkat předem vybraného vítěze ke zdárnému konci:)))
JanoH, vzpomněla jsem si, mělas pravdu. Já byla přesvědčena. že Lukáš a ona ta vyvolená byla Xenka. 16 tisíc diváckých hlasů, to je štáb, rodina a kamarádi Xenky a jejich příbuzní a známí:))
Tento rok jsem Farmu pojala jinak, žádní fanoušci a antifanoušci a byla to zábava. Příště to udělám zas, bo jinak to nejde. Užírat se nespravedlností ze zásahů štábu je zbytečná ztráta energie. Bude mě zajímat, jestli jde v této borisovské disciplíně překonat vysoko nastavenou laťku dvanáctky.
Všem diskutérům děkuji za milou a zábavnou společnost a těším se na další zhůvěřilosti Farmy13.

20
Dominik
Reagovat

Finále F8 bylo poslední, které bylo decentní a líbilo se mi. Co dodat k tomuhle. Neslo se to v duchu minulého roku. Technotronický, blikající a nesynchronizovaný chaos. Disciplíny většinou mimo téma. Nechápali je finalisté a ani samotná Evelyn, u ní by to ani tak nevadilo, ale nějaký kloudný vysvětlení z ní nevypadne. A vlastně proč, když si je produkce a štáb nakonec ohnou jak potřebují, ale to je škoda řešit, plýtvání energie. O nějaké interakci moderátora a soutěžících nemluvě. Zvukař byl nejspíš taky chvílemi mimo. Ex-farmáři povětšinou fungovali jen jako kulisa, ne že by jinak pronesli něco hodnotného, ale aspoň bych se zasmál. Podle mimiky by většina z nich byla stejně raději někde jinde, což naprosto chápu :D Nakonec to nebyl zlatý kůň, ale zlatá klisna :) Bez ironie a sarkasmu Xénii gratuluju k vítězství. Bez ohledu na to jak moc měla/neměla cestičku vymetenou, ať si to holka užije ;) A po dlouhé době je aspoň vítězkou žena. Lukáš byl „chutnej“ :D nejspíš i vlivem adrenalinu a nervů odvrhl masku diplomata a taky asi chlapec neumí prohrávat.
Taky poděkuju za diskuzi, bylo to fajn :) Uvidíme zda F13 půjde ještě do většího bahna, jsem spíš pesimista a na zázraky nevěřím, tudíž si myslím že určitě ano.

21
Jája
Reagovat

Tak jsem konečně přelouskala komentáře, videjka, články a na závěr i finálové disciplíny. Přiznám se, že jsem se soustředila více na akce podle komentářů a vyšlo mi z toho všeho něco hnusně smradlavého. Po tzv. „spravedlivém rozsudku smrti“ pro Erika mělo finále velké pokračování v lividaci Lukáše a v závěru ještě jako rána ze soucitu padla na Heňa. Neměnilo se pořadí začínajících finalistů, zmatené vysvětlování pravidel – jasně vidět u agility, kdy nebylo řečeno, že na poslední bedně musí zůstat stát, jen že na poslední bedně končí a po seskoku vesele nabíhaly trestné body. Poslední soutěžící měl výhodu u všech disciplín – vyvarovat se chyb dvou pokusných králíků. Závěr Popoluška – absolutně nesmyslný rozstřel , podle pravidel duelů na Farmě vyhrává nepřihlášený, pokud nebylo roztřídění správně a ejhle najednou velká změna.
Z diskuse Fb mně zaujal jeden příspěvek a přiznám se, že stejný pocit jsem měla i já :DD

Nepřipadalo vám, že ta rádoby hvězda v červeném byla pod vlivem? To věčné funění, mlaskání, olizování zubů, třes těla, nesouvislá řeč …

22
dejna
Reagovat

@Jája: Připadá. :D
Mě ještě napadlo, že si spodním rtem čistí zuby od rtěnky – tedy ne, že by je měla od rtěnky, ale jako by si to myslela. :D
Ale co mě dostalo, bylo její mávání pokrčenýma rukama (víc levou) – jako by měla křídla a chtěla se vznést. :D Nedělala to od počátku, ale před agility disciplínou už určitě cca (0:42 – 0:42:52, potom pokaždé, když něco musela říct z hlavy). :D
Dominik – souhlas. :)
Snad se dočkáme Farmy 13 a ve zdraví se tu všichni sejdeme. :)
A klidné svátky všem. :)

23
dejna
Reagovat

ještě mi to nedá: Luky s Heňom ve farmě Xtra už nebudou?

24
Jája
Reagovat

@dejna: Budou dneska. Včera byla mhehehe.

25
dejna
Reagovat

@Jája: Díky. :)

26
Lenka
Reagovat

@Jája: Já měla pocit, že ani hospodár se nevmestil do kože.

27
Jája
Reagovat

@Lenka: Máš pravdu, taky tam funěl jak sentinel a jazyk se mu zauzlinkoval. Ale ono je problém snažit se za každou cenu zfalšovat soutěž „nenápadně“ jako americké volby až se jim v „přímém“ přenosu bouří dva soutěžící a třetímu chtějí vypadnout oči. Jak se mi to uleželo, taky bych na jejich místě udělala nějakou tu lajnu a spláchla to desinfekcí. :DD :DD

28
JanaH
Reagovat

@Johana: první odstavec můžu bez výhrad podepsat. Holt derivát toho nejlepšího, Samko kupodivu nekecal ani nepřeháněl. :-)
Zapomněla jsem prve napsat, že jsem ráda, že právě Xenka vyhrála.
Ale protože je ta radost škodolibá, píšu to neviditelným inkoustem. ;-)
Ke druhému asi tolik: už tehdy bylo zřetelné „pěstování“ Erika k pozdějšímu použití jako protipólu k „dobrotě“. Tys vypustila balónek s Lukym, já s Xenkou… oba dva se velice hezky ujaly a srandy z toho byl kopec. :-D
Antifanoušům se asi nikdy nevyhnu, Norko s Evinečkou jsou pro mě zas derivátem toho nejhoršího, tentokrát beze srandy. A na tu laťku jsem taky zvědavá. :-)

29
anonym
Reagovat

https://farma.markiza.sk/aktualne/2015495_heno-isiel-konecne-s-pravdou-von-na-farme-vacsinu-veci-iba-hral?fbclid=IwAR1IIqsL5nwyp13kmQLB2iFTX_nGp8WaW7Yg-BeXRoL0cikZ5WnAg7Ail7k

Herec Heňo by mohl jít do Nebezpečných vztahů, vydržet ze sebe dělat ze 70% hňupa a to 3 měsíce je opravdu umění.

30
Jája
Reagovat

@anonym: No, hlavně to všechno hrál, když byl věčně namol, což byla většina farmy. Musel si najít nějakou výmluvu, kdo by chtěl takového vymetače , lháře a podrazáka za partnera. Zvláště teď s tím thymolinovým úsměvem vypadá jako klasický sňatkový podvodník. Já být Lukášem, tak s ním do té jižní Ameriky raději nejedu.

31
Lady XL
Reagovat

Ahojtě farmári :-D :-D – tak už nám to skončilo. Konečně jsem se prokousala záznamem finále (bez reklam), pročetla, co se dalo…. No řeknu vám, že ječák naší Evelýny mne bude strašit ještě dlouho! Finále, jak většinou píšete, bylo jeden velký zmatek, nervozita ze všech stran a hlavně – disciplíny naprosto mimo farmu, když pominu rekvizity jako jsou vajíčka, pila a řetěz…. Nechápu, proč např. musí dělat Martin rozhodčího, proč na to nemají někoho jiného, proč tam nebyl notář/ka, když jde o takovou výhru. Prostě selé slé… Kdyby tam nebyli ex-farmáři, nic by se nestalo. Mohli tam dát jen jejich fotky :-). Ta překážková dráha byla docela nebezpečná, ještěže se nedostal do finále Vladko, měla bych strach o jeho zdraví. Pochopitelně všem dávám za pravdu – celé to bylo nespravedlivé. Vždy začínal (pokud nebyla soutěž hromadná) Lukáš, pak Heňo a nakonec Xenie, místo aby je prostřídávali. Popelka – jasný podraz na třetího. Zajímalo by mne, kdyby měl Lukáš v misce 2 čočky místo jedné, tak to by byl jako druhý?? …. Přitom zadání znělo – žádná jiná luštěnina….= nesplněný úkol. Překážková dráha lehce nahrávala Xenii – coby cvičící žena zná ty velké balony a umí s nimi manipulovat, takže by je zvládla, i kdyby šla jako první – prostě se po nich svézt…, coby tanečnice má lepší stabilitu a tak spíš ovládne ty – no teď mi to vypadlo…- poloviční míče a navíc určitě umí provaz. Zkrátka celé to bylo jako vesnická načančaná soutěž, kdy musí vyhrát starostovic dcerka :-D

32
Lady XL
Reagovat

No však to Heňo hrál :-D :-D – ale až tak po vypadnutí Rebeky, kdy mu došlo, že mohl vypadnout. Do té doby to pro něj byla šou a byl sám za sebe – chlast, jídlo, holky, srandičky a kašlat na vše. Pak se začal kontrolovat, protože tam chvíli byl bez nějakého objektu svého zájmu (Sára už neměla zájem, Xenka ještě zájem neměla). Pak zjistil, že je dobré se spojit s Lukášem, s holkama jen lehce špásovat a hlavně se snažit vyhnout dalšímu duelu za pomoci Lukyho či Xenie.
Tak pořád přemýšlím, jak by se vše vyvíjelo dál, kdyby tehdy Andulu nedal Erik za služku, když si tak naběhla….,ale dal by tu Katarínu. Mohl být duel Lukáš-Heňo, nebo taky Katarína versus Andula… Ale na to, že mohla být přeci jen služkou, ta Kačena zapomínala…
Zkrátka, teď se každý přiznává, že intrikoval, „taktikoval“, akorát u Erika to bylo špatně…

33
anonym
Reagovat

@Jája: Asi tak. Teď se mu i blbě mluví, to nehraje. 70% času na farmě prochlastal a proválel, mně to přišlo jako jeho běžný život, a on to jen hrál. Herecký výkon bylo i Domino, Pád ze židle a Osel táhne osla, jediné tři slušné věci, které se Heníkovi vyvedly:-)

Lukáš v Xtra vypadal jako malý trpaslíček, koulel očkama, vytáčky vpravo vlevo, Trochu moula. Na toho se Heník rád přilepí a i něco zahraje. Lukáš byl sám sebou, takový, jako je v reálu, akorát se na farmě naučil plakat. Och bože a s Xenií se ještě uvidí jak to bude dál:-) Hotový lidový vypravěč.

@Lady XL: Najednou taktikovali všichni? Mlátit můžou hubou co chtějí, o to je to horší:-) Starostovic dcerka je šťastná jako blecha, mamička taky, že to nebylo úplně fér nevadí, holka na co sáhne, to dokáže:-) Ona si tu hubu taky jednou nabije a čím dřív tím líp, aby nebyla později z toho upadnutí na nervy.

Xtra s Vladem a Erikem docela dobrý, žádný vytáčky nebyly.

Evelýnu a Martina raději nekomentovat, dva šašci, jeden dokonce v červeném. Jen mě tak napadlo, jestli si holka nenechala napíchat rtíky, že dělala grimasy jakoby tam měla bebínko.

34
Jája
Reagovat

@anonym: I kdyby si nechala rtíky napíchat, tak by se to v tom množství organické hmoty gesichtu ztratilo, jak šošovica v závěji. Ale fakt je, že byla s mimikou nějak zamrzlá. :D

35
dejna
Reagovat

Život phttps://videoarchiv.markiza.sk/video/zivot-po-farme/epizoda/43708-zivot-po-farme-ii-1-epizoda?utm_source=farma.markiza.sk&utm_medium=video&utm_campaign=article2videoo Farmě

37
anonym
Reagovat

@dejna: Manželata bojují o přízeň Heníka? :-)

38
dejna
Reagovat

@anonym: Já ti nevím. :)
Připadalo mi, že je Lukáš v nenáladě, a protože ve Farmě X-tra naznačil, že ke Xence cítí něco víc, přičetla jsem jeho nenáladu tomu, že Xenka se viditelně nechytá. Ale má jet s Heňem do Kolumbie, měl by být šťastný. ;))

39
anonym
Reagovat

@dejna: Nejsou to jen jeho řeči zase o ničem? Jestli necítí něco víc k Heníkovi.

40
Lady XL
Reagovat

Já si nemyslím, že něco víc cítí ke Xenii… To jsou jen řeči…, když si neuvědomí, že ho zabírá kamera, tak je občas vidět, jak ho vůbec nebere jako holka, že ho nechává naprosto klidným, chladným, že ona vedle žertuje s Heňom. Kdyby u něj byla špetka zájmu, tak se ji bude snažit víc zaujmout a rozhodně v době, kdy to dělá Heňo. Nechává mu vysloveně volné pole a jen pro kamery něco občas zahraje. Ale Xenie mi v tuto chvíli připadá jako Sára na začátku farmy – má o Heňa zájem (neříkám že až tak moc vážný, ale stojí o jeho pozornost) a Heňovi to je celkem jedno, ten v tom srdce nemá, jen toho prostě využívá, tak jak je zvyklý – bere si, když se mu něco nabízí…

41
Jája
Reagovat

To je dobře, že Farmu u některých lidí pořádně prostříhali. Zkončila bych velmi brzo se sledováním. Viz hvězdná pěchota – závěrečná trojka.
https://videoarchiv.markiza.sk/video/zivot-po-farme/epizoda/43747-zivot-po-farme-ii-2-epizoda

42
Jája
Reagovat

Diváci známkovali. Jakou známku dostala Evelyn za „přímý přenos“ finále?

https://www.youtube.com/watch?v=obKZ4XRixpw&feature=youtu.be

44
Lady XL
Reagovat

@Jája: Pěkná síla ta hvězdná pěchota… :-(. Ještěže tak brzy vypadli… Nechutní…

45
anonym
Reagovat

@Lady XL: Nechutní, souhlas, dělalo se mi z nich kách:-)

Všem, kdo tady se mnou vydržel, hezké vánoční svátky.

46
Lady XL
Reagovat

Taky přeji všem hezké svátky, díky za trpělivost se mnou a za reporty, když jsem nebyla na netu!! Ahoj všem.

Přidat komentář