Panáček v reality show

Farma 12: Poslední farmářský týden

4. Prosinec 2020 | napsal(a): | reality show: Farma 12 SK

drak11

Poslední týden farmářského hospodaření zakončí duel a konec, zvonec. Zbylo nám sedm statečných, či spíše přeživších a všehoschopných soutěžících. Jednomu po duelu zhasne šance na finále, které bude už za týden.

Farmářem týdne je podle očekávání a z rozhodnutí Sáry Erik.
Hra o imunitu – kdo déle vydrží viset na trámu. Vlado měl natrénováno, získal ji za muže pro sebe. Z žen se nejdéle udržela na trámu Xenie.
Sluhové jsou Lukáš a Anka. Erik zvolil Katku, Anča si seděla na vedení, přihlásila se aktivně o kuchyni a nakonec je z ní služka. To asi nečekala, no co už, jen si může zase poplakat.

Úkoly, to je opět hlavně zábava. Video ze svatby + fotoalbum, balíčky pro rodiny, farmářský totem. Dalším úkolem je „monitor“, zkouška práce se zvířaty. Vyrobit draky. Komu vyletí nejvýše, získá lekci na Martinově traktoru. Štiky se Vladovi dál smějí v jezeře, proto má náhradní úkol. 12 pagod dřeva pro Martina na zimu. Recepty od diváků.

Erik se prý po návratu změnil k lepšímu, ale je to jen optický klam. Je ještě horší, hraje, taktizuje. Jeho cílem je dokonat pomstu, vyřadit Heňa. Nesnáší ho, doufal, že si ho Lukáš vezme do duelu. Nedal ho za sluhu, protože se bál, že by si vzal do duelu ženu. Katka všechny jeho plány překopala. Díky jejím mincím se prvním duelantem stává. Ta si překvapivě za soupeře bere Heňa.
Čeká nás smíšený duel Anka vs. Henrich.
Celou dobu po návratu mluvil Erik o pomstě, u stolu vše zapřel.

vlado11

Hodnocení úkolů

Totem má mělkou díru, musí ji prohloubit. I ke zbytku úloh měl drobné připomínky. Vladkovy pagody se mu líbily, ale protože mají na farmě zimu a málo dřeva, věnoval jim je jako dárek. Do klobouku nasypal 49 mincí. Poslední dostanou večer, pokud bude na farmě vzorný pořádek. Nebyl, mají další šanci.
V obchodě je vyhlášen Black Friday, vše za půlku plus ponožky pro Xenii zadarmo. Dostala dva páry, ponožky chtěla i Katka, ale hospodář drží od začátku na modelínu. Snad se holky podělí.

Duelová aréna

1/ Překážkový běh
2/ Vystřílej si
3/ Udrž kuličku
4/ Pozor na prsty
5/ Vědomostní kvíz

Pořadí disciplín vybíral druhý duelant Henrich. Ten také zvítězil 3:0!

duel11

Protože pořád řádí covid a za týden je finále, Anka i když prohrála, zůstává na farmě. Už je ale mimo hru o 75 tisíc euro.
Poslední týden si povinnosti na farmě rozdělí. Do semifinále postoupí pouze pět z nich. Denně budou disciplíny, celkem tři, body se sčítají a určí dalšího odpadlíka. Semifinále se odehraje v aréně, kde je bude čekat i velké překvapení.
Závěrečný úkol od hospodáře je vyrobit vánoční ozdoby a těmi ozdobit vánoční stromeček, který jim dovezl.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 12 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 54
Reagovat

Už se dá zatopit novou značkou dřeva :D

2
JanaH
Reagovat

@Ajda: jj, velice výživný matriál. :-) Ponechám stranou pošahané naschvály kolem kolového nápoje a dohadování o „zmiznuté pomaranče“ i marné Potěmkinovo snažení o domluvu.
Soutěž výborná, připouštím, že kapku nefér, ale přesto výborná. Kačena se předvede v celé své kráse, šikovnosti a kondici. :-DD No a vítěz málem duši vypustil, ale takto se bojuje o body. ;-)

3
anonym
Reagovat

Pondělní díl je moc pěkný, jestli někdo umí zabrat jako bejk tak je to Xénie, se divím, že nedojila Malinu každý den ona, jednou rukou by ji udržela.
Heníčkovi zapálila hlavinka a vyslovil moudrost, že terazky už hrá každý sám za seba, za koho hrál víc než dva měsíce sice nevím, ale zřejmě to bude mít opět spojitost se srdcom a rozumom:-)

4
Johana
Reagovat

@anonym: no, má to Heníček těžké, obojí měl v kalhotách a teď to musí vylovit a umístit na správné místo, což není jen tak:)

5
JanaH
Reagovat

@Johana: hlavně, jestli si nenakřápl. :-)
A nemuset Xenka opravovat, byla jasná jednička ona. Ta část potrápila skoro všechny. Ani dochtor nebyl třeba. Polievočka musela být přešťastná, že se jí ten masakr netýká. :-))

6
Johana
Reagovat

@JanaH: to by byl prů.er :-D
S jeho IQ bych spíš očekávala, že nebude vědět kam co patří.

7
Franz
Reagovat

Ďalšia zmena k horšiemu? Erikovi podľa farmárov znova totálne preplo!
https://farma.markiza.sk/aktualne/2014747_dalsia-zmena-k-horsiemu-erikovi-podla-farmarov-znova-totalne-preplo

Eriček má po duelu opět ty svoje démony. Chocholoušek zase volá. Sám sebe asi zvolil farmářem posledního týdne a nemíní opustit luxusní ložnici. Jaká podoba s Donaldem Trumpem. Teď už žádnou taktiku nevymyslí. Snad nebude ostatním jen škodit. Stačí, že tam neustále něco krade. Prý sebral kuličku z poslední včerejší disciplíny.

Ten Voloďa je mistr ukecávání. On toho více namluví, než udělá. Když ho vidím tak si vždy vzpomenu na písničku Těžkého Pokondru – Dřou fest. V jeho případě na něho, ale moc nesedí.
A líbil se mně jeden příspěvek z akademické dizkuze k Farmě – „Neviete preco Vlado sa tomu Erikovi tolko napchava do riti“. :-)

8
anonym
Reagovat

@Franz: Eriček kuličku sebral pro tebe, prý ti jedna chybí. Poslouchej, tomu ty říkáš luxusní ložnice, no nic proti. Teď tam na jednoho připadnou 3 postele, ale je fakt, že mohl kamrlík přenechat Xénii a Heníčkovi, už se na to oba třepou a soukromí žádné, Eriček se tam v klidu vyvaluje, sobec jeden nevychovaný, rozmazlený. Přitom on měl možnost mít jen pro sebe tak často sluhovnu a teď pochopení nemá. Nemohl bys sepsat, co všechno tam ten hajzlík ukradl? Třeba se mu to hodí do rodinného byznysu, to by se mělo taky vyšetřit.

Na pomstu Anči polievočky se moc těším, bude od srdiečka.

Těžký Pokondr, no nic, někdo rád vdolky, jiný holky :-)

@Johana: Snad si ty svoje tělesné orgány nějak usadí, pokud mu je zase neposune na jiné místo nějaká hvězda.

9
Dominik
Reagovat

Jak Leklou rybu nesnáším, tak jsem si pondělní díl užil do posledního momentu :) Je to ode mě nejspíš malinko škodolibé, ale jednou se do té poslední šestky procpala, tak ať si to vyžere se vším všudy ;) Stejně nemá oproti ostatním šanci, možná jen v případě, že by museli péct koláče a buchty.

Konečně museli trochu vypotit krev a duši. I Minulý rok byly eliminační disciplíny dobré :)

10
dejna
Reagovat

@anonym:
Já se z tebe picnu! :DD Jako bych četla sebe. :DD

11
Jája
Reagovat

@anonym: A proč by taky přenechával, však sluhovna je volná a v dome pravdy je taky místo. Další volné prostory, které se už neužívají jsou duelantské kontejnerové garsonky.
A jestli čorknul kuličku, tak určitě je pro Kazišuka, aby jí alespoň něco většího obíhalo v hlavě, ta jedna uštěkaná buňka je opravdu ale opravdu málo.

12
Jája
Reagovat

Polievočku taky mohli zkušebně vypustit na dráhu jen tak jednou tam a zpět, aby jí nebylo líto a trošku se po tom dlouhém čekání zahřála. To by mi ale už došly nosočistopleny. :D

13
dejna
Reagovat

@Jája:
Já bych vypustila Evelyn. Jako předskokana.
Protože když jsem ji slyšela, jak „odborně“ radí Katce, styděla jsem se za ni. Souhlasím s Dominikem, přesto jsem tak trochu soucítila s Katkou – toto by dala jenom jako bývalá gymnastka.
Líbila se mi Xenie – mám ráda toho dravečka v ní, který se probouzí v soutěžích. Všimla jsem si toho už při fotbale. Docela by mě zajímalo, jestli předtím dělala nějaké sporty.

14
Wally
Reagovat

Ale na tom hotelu, kde jsou teď v karanténě před finále musí být veselo. :D))) Dala bych jim povinně sledovat každý večer Farmu.

15
anonym
Reagovat

@Jája: No dyť, já bych se z té luxusní ložnice taky nehnula a just bych se chodila ukazovat ven s tím luxusním nápojem. Jakoby tam neměli co chlastat, ostatně Xenia by si ho mohla i odpustit, už tak je celá napuchlá.

Evelýna měla udělat první ukázkové kolo, předskokan :-), nápad dobrej, ale zjevně by se nechytil. Kačena neměla šanci, měří metr padesát, mohla to leda podběhnout, ale bojovala fest. Snad i další úkoly budou zábavné, už se těším :-)

Xenie je rváčka, sice jinak líná jako veš, ale když o něco jde, tak zabere. Předvedla svoje kvality i v požírání smradlavých hnusů, Kdyby byla soutěž kdo víc do sebe nastrká jídla na kila, tak nemá konkurenci, museli by jí přidat.

16
Johana
Reagovat

@Dominik: naprostý souhlas, když už se do té šestky ,,probojovala“, ať si tu hořkost vypije až do dna.
Přiznávám, že je to taky má osobní averze vůči ní, protože v koutku duše musím připustit, že je velký rozdíl, jestli tu překážku musí překonat 190cm chlap, nebo 160cm žena.

17
Franz
Reagovat

@anonym: moc to nežer, potom jsi protivná jako Erik.

18
anonym
Reagovat

@Johana: Moje řeč, celou dobu odpočívala, hihňala se jako sjetá, od srdička likvidovala svoje údajně nejbližší, ať si to hezky vyžere. Visela na kládě jako pavouk, moc pěkné:-) Poprve se na farmě trochu unavila.

19
anonym
Reagovat

@Franz: Jestli někdo z nás dvou žere farmu jako osel seno, já to nejsem :-) Napiš, prosím tě, seznam, co všechno Eriček čórkl, já to přesně nesleduju a určitě mi něco uniklo.

20
Jája
Reagovat

@anonym: A k tomu seznam, co čorkli ostatní. Zvláště je třeba ocenit ty, co nečorkli vůbec nic. :D

21
anonym
Reagovat

@Jája: Kdo ještě nic nečórkl, vyřadit ze soutěže :-)

22
Franz
Reagovat

anonym – nejlepší by bylo, kdyby jsi přestala na mně už reagovat. Pokud to bylo takové škádlení o soutěžících Farmy, tak jsem si z toho nic nedělal. Ale ty poslední dobou zbytečně útočíš nevhodně přímo na mně a to mně vadí. Takže prosím, dej si pohov a raději mně úplně ignoruj. Děkuji.

23
anonym
Reagovat

@Franz: Nic ve zlém, ale já se s tebou nikdy neškádlila. Každý může mít jiný názor, pro mě ta ložnice prostě luxusní není, ale přesto je to lepší než hromadná a tudíž bych tam taky zůstala. A co by bylo z mé strany nejlepší nechej na mně. Nemám pocit, že bych útočila na tebe, diskuze se netočí kolem tebe, ale kolem těch sedmi, zkus si to pročíst znova. Také děkuji :-)

24
Franz
Reagovat

Ty si po sobě přečti co píšeš! Nevím jestli jsi zvyklá svého manžela (pokud ho máš), také tak urážet, ale je to tvoje věc. Prosím tě naposled slušně, nereaguj na mně a moje příspěvky přeskakuj. Nazdar.

25
anonym
Reagovat

@Franz: Proč tady pleteš mého muže, máš s ním nějaký problém? Nebude lepší, když ty budeš přeskakovat moje příspěvky? A neřeš tady svoje osobní problémy, je to mimo Farmu :-)

26
Ajda
Reagovat

Od prvního dne jsem měla antipatie k Erikovi a velmi rychle i k Vladovi. Vydrželo mi to až do konce. Ani Vlada hlášky to nezměnili. Jeden jako druhý, pořádně falešní hajzlíci. Vlado snad ještě větší, protože jeden den tě miluje, druhý ti vrazí nůž do zad. Odporná, sebestředná povaha. Vlastně oba.

27
Jája
Reagovat

Mí potencionální adepti na fanouška se z té ubohé prezentace nějak letos ani nevykrystalizovali. Takže za dvanáctku je mým fanouškem vytrvalkyně, působící již 10 let, Malina. A protože je rok od roku lepší a udržuje farmáře v tělesné kondici včetně ovládání vyměšování snad se ještě s ní setkáme. :)

28
anonym
Reagovat

Žádné antipatie k nikomu necítím, z nikoho jsem amok nechytala, zas takový hajzl tam nikdo nebyl. Jsou tací, co mě pobavili, Domino, Osel táhne osla, Heník a jeho židle:-) Za Malinu bych byla už proto, že je to soutěžící stálice v disciplíně „Koho víc nakopnout“. Proč dělat z prdu kuličku, když se to stejně nepodaří.
Kdo mě hodně nebavil byly poslední tři sedřené farmářky , jejich zvonivý smích by měli vypípávat, ale zase to braly od srdíčka, což se jim velice všem třem povedlo :-D

29
anonym
Reagovat

Kudla do zad, to mi hodně sedí, ale spíš na ty tři Grácie. Jeden den Norkováníčko, druhý den hybaj do duelu, tomu říkám kudla do zad a to je chtěl Norko podržať až do samého konca. Zapomněl podotknout, že svého :-)

30
Horalka
Reagovat

@anonym: musim ti napsat, ze s tvymi nazory dlouhodobe souznim. Emoce v mirnem stupni jen epizoda od epizody.. vyrazny favorit nikde, neni kde brat. Jen je mi fakt neprijemna trojka gracii, ktere si nevidi na spicku nosa. Postupne s placem rozhodly o odchodu vsech kamaratu :) ale zato srdickom a s polievockou, az si to anka zkusila, jake to je.. mozna to ani nepochopila doted. Ani nekoukam na epizody dopredu, tak me to nejak nebere.

31
Johana
Reagovat

Já první čtyři Farmy neviděla, tak se k tomu nemůžu vyjádřit.
Pořád ale u mě platí, že jsem měla fanouše z pětky Lenuš a z osmičky Mirce. U těch jsem si byla pár týdnů před koncem jista, že jim vítězství přeji.
V ostatních Farmách se ty sympatie a antipatie k soutěžícím do posledka mění a přelévají, takže nakonec je mi šumafuk jak to dopadne.
Letos to platí snad dvojnásobně, krom Kačeny ( za to nemůžu, prostě silná alergie na přeslazené hni hni hni ) mi nebude jako vítěz vadit ani jeden z nich.

32
anonym
Reagovat

@Horalka: Přesně tak, není kde brát, v každé farmě jsem měla + i -, tady nic. Tři Grácie nemají chybu, hledaly se, až se našly a bohužel i v hihňání, slzení a srdíčkování, Že by Anča polievočka něco pochopila nemyslím, všechny podrázky si zdůvodní srdíčkem a rozumem, který ale někde zapomněla.

Kačenu si vůbec nevyčitej, to je úkaz přírody, já se zahojila při lezení na tu kládu, to nemělo chybu, jak ta chtěla alespoň něco uhrát a nic, však se potom ani moc nesmála :-) A tak to mělo být od začátku, holky měly makat a ne vysedávat a drbat, smích by je přešel jedna dvě:-)

33
Johana
Reagovat

@anonym: a to večerní třískání do hřebíkového srdíška bylo taky boží, měla jsem u toho živé alegorické představy koho v tom prkně vidí :))

34
Fixa
Reagovat

Na zítřek je proč se těšit. Katarina se projeví. 2x byla v duelu, 1. prohrála, ale osazenstvo ji chtělo zpět, ve 2. duelu ji celý čas táhla Xena, ale ta pondělní soutěž to je něco, tam jede sama za sebe a taky to tak dopadne.

35
anonym
Reagovat

@Johana: Rivalku Xénii a šlo jí to hezky od srdíška :-) Chudák Vlado, spát nemohl :-)

37
JanaH
Reagovat

@Jája: jáááj, to se musí mocinky líbit! :-D Missí střevo co nezvládne napočítat do tří vraj s vizáží mangalice. :-D
Dobrá práce.
Takže hejtrům zvednu náladu, tlak a rosný bod ještě víc ze stejného plátku:
https://precitaj.si/zije-si-ako-v-bavlnke-farmarka-anicka-vlastni-apartmany-v-oblubenej-destinacii-slovenska/

38
JanaH
Reagovat

Sím, původní 37 smazat, jsem si to opravila. Díky vřelé. :-D

@Franz: pche, takový chabý trollí atomový záchvat by tě vyvedl z míry? Stačí nekrmit a poslat do baracky. ;-) Je nad slunce jasnější kdo se chytí na první našlápnutí.
Předpisově s ním předpažili čuprstáristi, to jsou jinačí machři. Po 14 dnech odtáhl jak zpráskaný pes s ocasem mezi nohama. :-D

39
Lady XL
Reagovat

Tak jsem si zkoukla dnešek a jak píšete, Kačena tedy… no až mi jí bylo chvilku i líto, jak to nedávala. Upřímně – bylo to fakt vysoko, byl to zápřah i pro chlapy, zejména ty menší postavy. A taky jen lituji, že tam nemohla být i Polievočka. Je sice vyšší než Kačena, ale všechna kola by nedala… A disciplína byla fakt těžká, škoda že to tak nebylo častěji! Jo při pohledu na ten přelez se mi vybavil pionýrák, kdy jsme museli zdolávat taky při orientačním běhu i překážky včetně dřevěné stěny vysoké určitě přes 2 metry. Šílela jsem, že to nedám hlavně před klukama :-), nejsem právě sportovně zdatná… Ale stud mi dodal nadlidské síly a já se tam nějak vyšplhala a překulila na druhou stranu :-D, to samé při šplhu na tyč…
Jo a ty pomeranče – Kačena je už trapná a neuzná, že se mýlila a neuzná. Akce – limča cola – klidně se do mne pusťte, ale jestli si ji Erik koupil za své peníze, tak si s ní mohl dělat, co chtěl. I když já bych jim aspoň půlku odlila…. Ale ohledně balíku od Sáry to přeháněl, ten fakt byl pro všechny! A zase – oni mohli udělat gesto a dát mu něco z Mikuláše, když nic nedostal (i když vlastní vinou)
A štve mi tam Andula, kvůli Covidu ji tam nechali a ona do všeho kafrá…

40
anonym
Reagovat

@Lady XL: Šplh na tyči jsem nemilovala, někomu to jde ráz naráz, i jinde, alpinisti se nezapřou. Jen když se zavděčí :-)
Kačenu jsem nelitovala, jen ať si taky něco užije, proplouvala jako ukňourané děcko a jak je vidět, na víc nemá. Fakt je, že to bylo vysoko, Erik to bral s rozběhem, jen silačka Xénie to měla vcelku na pohodu. Erikova limča se dostala do popředí jako atomová bomba:-) Pomeranče se schovaly aniž by Kačena něco o tom věděla, zřejmě taky neví, že kamery vidí i jednu minci, natož kilo pomerančů.
Napjatě očekávám zítřek.
Ještě mě zarazilo, jak Lukáš měl coby návštěvu svého nej kamaráda, kluk neví, kam patří, ale gay určitě nebude :-) Ostatně to už ukázal při válení se v posteli s Máriem na Chalúpce.

41
anonym
Reagovat

Ještě malý dodateček, jestli má Erikův otec firmu, Xénie údajně žije v přepychu a Anča polievočka vyváří polievočky někde pro návštěvníky apartmánu mně osobně je u řiti, každý má to, na co stačí a že někdo na to nemá je mi taky fuk :-) kdo má s tímto problém jeho věc, ale za infa děkuji, ráda si počtu, jak se žije na Slovači :-D Nemá někdo taky dluhy? To jsem se nikde nedočetla:-)

43
anonym
Reagovat

@Jája: Pomlouvání je moje parketa:-) Ale někdy mám pocit, že je to tvrdý fakt a ne pomlouvání:-)

https://www.facebook.com/MarkizaFarma/photos/a.843755665659349/3821436674557885/

44
anonym
Reagovat

Nejsou holky roztomile k sežrání? :-D

45
Lady XL
Reagovat

@anonym: Litování Kačeny přišlo až ke konci snažení. Bylo na ní vidět, že by to chtěla vzdát už po pár pokusech…. To víš, že jsem si ale na začátku říkala, jen se holka ukaž…., ale přeci jenom ve mě trochu zvítězilo to, že jsem si představila sebe na jejím místě… Ono si dost lidí diví, jak je Xenie silná, ale oni tanečníci jsou dost vytrénovaní, mají fyzičku a to právě v rukách i nohách. V jedné Farmě (snad v jedničce) vyhrál duel jeden z celebrit – tanečník – a bylo jasně vidět při soubojích, jakou má sílu v nohách. Byla bych zvědavá tady i na Sáru, Je taky menší postavy jako Xenie, obávám se, že by ji Xenie porazila.
Ten šplh na tyči jsem dala jedinkrát na základce. Předtím jsem si to zkoušela u paneláku na klepadle na koberce, kdy jsem se snažila udržet na tyči (dál to nešlo, byly nízké) co nejdéle. No a pak nastal den D a my měli zkoušku ze šplhu. Netušíc, co ve mě je, jsem naskočila na tyč a jako datel lezla po kousíčkách po tyči vzhůru ale kolem dokola… Učitelka tehdy vůbec nečekala, že se dostanu výš jak metr nad zem a tak mne vůbec nesledovala…:-) až ji pak upozornily spolužačky. Vylezla jsem až ke stropu, dole otevřené pusy dokořán. Jenže já pak nemohla dolů! Zůstala jsem tam a řvala, co mám dělat, Prostě jsem byla v křeči a bála se zase postupovat dolů. No nakonec jsem to dala, ale nohy jsem měla spálené…. Naštěstí už mne nikdy nikdo z toho nezkoušel… :-D.
– Myslím, že Kačena má slušnou alergii na Erika a kdyby mohla, tak i tu svou prohru svede na něj… :-D :-D.

46
anonym
Reagovat

@anonym: :-))) v poho, ne každý má fyzičku jako Xenie a je jí přáno.
Ale tak to je, disciplíny jsou vybrány podle toho, kdo to zvládne, někdo vyletět musel.
Těším se na další den a určitě se zase pobavím:-)
Na Erika se tady svádí všechno, kdyby se pos..ral, tak velká radost. Ale já se těším, že se snad pos..ere i někdo jiný, ať není sám ve vyřazení, což bude a konečně se tady jeden z diskutujících dostane do formy a nebude chtít probírat mého manžela, což je tedy už fakt poslední psycho nálož:-) Nějak jsem netušila, že nějaká RS někoho dostane do formy nemocné poruchy :-D Je mi to líto ale současně jsem ráda, že jsem tak daleko ještě nedošla :-D,

47
Jája
Reagovat

@anonym: I kdybych byla z kmene kanibalů, ty dvě bych obešla obloukem. Hrozba infekce vlivem omítkových chemikálií a duševního klobásového jedu.

48
JanaH
Reagovat

@Jája: škoda přeškoda, že na fotočce s koulema chybí Andula. U ní by navíc po požití hrozil diabetes a otrava silikonem. ;-)

49
anonym
Reagovat

@Jája: Jsi zlá :-D Kam na tohle chodíš? Já si myslím, že nikdy nebudu muset s hihňalkama komunikovat, naštěstí. S ostatníma taky ne :-)

Ukázka koulí na stromeček, paráda, ještě víc svíčiček.

50
Jája
Reagovat

@anonym: Polievočka by nám taky mohla ukázat svoje nazdobené umělé koule. Stejně, sotva vyleze, si nechá udělat nové. Tak jako všechny celevriti, co prolezly Farmou.

51
JanaH
Reagovat

@Jája: ty už má. Plus chrouny a pery. Inu hérečka.
Z FB: „a teraz si predstavte že tam stojí pri prvom súboji Beata s Máriom lebo božie cesty sú nevyspytatelné a ked sa to podarilo Kačenke aj oni tam mohli stát pri tom brvne“
To bych taky moc ráda viděla. :-D

53
Jája
Reagovat

@JanaH: Ono by stačila i Stará vražda se Zeleným mozkem. :D

54
JanaH
Reagovat

@Jája: jasan platan. Celý ten harém hrůzy by byl jistě velmi úspěšný v jakékoli soutěži. V čele s šiditelem. Jó, to kdyby se hrálo o body v drbání a piklení, neměli by konkurenci! :-D

Přidat komentář

Přidat komentář