Panáček v reality show

Farma 12: Slepičí serenáda, prasečí balet a zpackaná zabíjačka

20. Listopad 2020 | napsal(a): | reality show: Farma 12 SK

titl

Zvířata mají být vždy na prvním místě. To tvrdí hospodář v každé řadě Farmy. Jak si potom vysvětlit jeho stupidní úkoly? Slepice hrající na xylofon a prasata baletící po lavičce, to fakt jen tak nevymyslíš.

Vlado se opil, agresivně napadal Lukáše. Ráno se omlouvá, nestalo se mu to poprvé. Kdo má uši, ten si musí vyslechnout Sářino chlubení dalším sexem s Erikem.

Farmářkou týdne se stává Xenie. Evelyn si zahrála na psychologa a rozebírá stav Lukášovy duše po útoku Potěmkina. Hra o imunitu jsou šipky. Výhrou je pivo Gambrinus + přívěšek imunity. Štěstí měla Katka. Erik okamžitě intrikuje a pomlouvá Nora, že bude po Katce chtít imunitu pro sebe. „Co řeknu já, je pravda, „tvrdí Erik.
Za sluhy jsou zvoleni Noro a Katka.

Úkoly od Martina

Tím hlavním úkolem je zabíjačka. Prase je částečně rozbourané. Musí ho naporcovat, vyrobit klobásy, paštiku, škvarky, sádlo, sulc…
Dalším úkolem je postavit indiánskou saunu, vycvičit tři prasátka a ochočit pomocí bublifuku bojácného mývala. Slepice zahrají serenádu na xylofon. Na klapky jim namalují černé body, budou si prý myslet, že je to zrní. Nafotí farmářský kalendář. Další úkol je naučit se získat a udržet si fanoušky. Outfity si ušijí na šicím stroji. S ním dorazil i koš látek a doplňků. K tomu recepty a vyrobit deset litrů švestkového vína.

Všichni chlapci se na zabíjačce pořádně opili. Podle toho vypadají výsledky. Vlado přesolil škvarky, spálil sádlo a to následně vylil. A to se kasal, že on vše umí, pracoval v masokombinátu. Lukáš a Heňo udí klobásy. Ochutnávání nebere konce. Paštiku dali do sklenic, ale zavařili ji? Peče se maso, Erik chce ale steaky. Zase důvod se hádat.

Do duelu jde Noro a Erik. Druhý jmenovaný hned obviní Anku, že ona navedla Nora, aby si vzal jeho. Ano, Noro celou dobu tvrdil, jak chce vyhodit Erika, Anka mu to připomenula. Před odchodem do duelantské boudy se Erik odmítl s Ankou rozloučit. V domě pravdy dva duelanti spolu nepromluvili ani slovo.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 12 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 10
1
Wally
Reagovat

Co je tedy slovensky sádlo?

2
dejna
Reagovat

@Wally: Sádlo…ale co je to masť? :D

4
Wally
Reagovat

@dejna: Masť je naše sádlo. Ale co je jejich sádlo? :D))

5
dejna
Reagovat

@Wally:
:DD Já se spolehla na gůglův překladač, teď jsi mě dostala. :D

6
Wally
Reagovat

tak překladač hovorí toto:

sádlo n
(vyškvařené, vepřové) masť f, (živočišný tuk) sadlo n

to i chápu, ale co chtěl tedy vysvětlovat Martin, to mi hlava nebere. To si myslel, že tam je to sádlo v té sklenici syrové?

7
JanaH
Reagovat

Tady: https://slovniky.lingea.cz/slovensko-cesky/s%C3%A1dlo
Ale na podrobnější výklad budete muset počkat na odborníka na ošípané. :-DD

8
Lady XL
Reagovat

@Wally: možná to byl jen chyták a měla Xena prostě říct, že je to to samé….😁

9
JanaH
Reagovat

@Lady XL: tomu ver! :-D

10
Wally
Reagovat

Jo, Erik právě vyhrál 3:0 :D))))

Přidat komentář

Přidat komentář