Panáček v reality show

Utajený šéf 2020: Hra na schovku

17. Listopad 2020 | napsal(a): | reality show: Utajený šéf / Undercover Boss

utajeny_sef_2020-2

Dnes večer se v pořadu Utajený šéf další hlava společnosti promění v řadového zaměstnance. Zdeněk Václavek je výkonným ředitelem společnosti M&M reality s obratem kolem jedné miliardy ročně. Nevystudoval žádnou manažerskou školu, nezískal žádný titul, v byznyse začínal od nuly. Zažil nečekané úspěchy i kruté pády. Jak ale zvládá řídit své podřízené?

Šéfa důvěrně znají diváci pořadu Mise nový domov, kde se často objevoval jako jeden z hlavních partnerů po boku Terezy Pergnerové. Tentokrát se ale vydá na misi za doprovodu štábu a kamer v přestrojení. Jako člověk v pořadu pro lidi hledající práci nakoukne pěkně zblízka pod ruce svým zaměstnancům. Celkem si vyzkouší čtyři pozice, bude se učit domy nejen prodávat, ale také je stavět.

Jako poslední zastávku zvolí tajnou návštěvu konference svých zaměstnanců – schová se do reklamního kuželu a nechá se odvézt hosteskami doprostřed konference. Co všechno se během svého dobrodružství dozví? Kolik zaměstnanců bude mít čirou náhodou po ruce nějaké to HLP, kolik snů se podaří naplnit, skončí někdo bez práce a odhalí někdo šéfa jako minulý týden? Uvidíme dnes od 20:20 na TV Nova.

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Utajený šéf / Undercover Boss

Diskuze k článku

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář