Panáček v reality show

Farma 12: Začíná nová kapitola

13. Listopad 2020 | napsal(a): | reality show: Farma 12 SK

slepice

Po údajném nastavování zrcadel zavládnou nová pravidla, alespoň to tvrdí Evelyn. Asi se jich nechtěla dožít slepice, proto raději neznámým způsobem pošla. Vypadá jako vylisovaná v almanachu, Michal a Lukáš ji vyprovodí na poslední cestě. Erik má hádavou, rýpe do Nora, svatá Anka raději mlčí, i když nesouhlasí. Michal se distancuje ode všech.

Všem je jasné, že za farmáře týdne holky určí Nora, i ten je o tom přesvědčen. Erik tuší, že bude sluhou a s ním i Sára, takže jeden z nich se duelu nevyhne. Jediná záchrana je imunita. Jeho taktika, opít soupeře před hrou mu nevyjde. O imunitu se hraje ve stupidním kvízu o lásce. Rozhodovalo se mezi Sárou a Michalem. Ta měla víc štěstí, než rozum, druhý bod je její a s ním i imunita. Norovi tím zkazili veškeré plány.
Ano, FT je Noro, sluhové Erik a Sára. Nová kapitola spočívá hlavně v tom, že se nám objevují ve hře staré známé mince. Budou moci rozhodovat volby duelantů, ale i se za ně dá nakoupit. S pojízdnou prodejnou bude jezdit Martin.

Erik má nervy z duelu. Odmítá imunitu od Sáry, chce ji chránit. Ta mu chce zlepšit náladu a konečně dojde na sex. Ráno je na Erik hnusný, zase má ty své stavy. Sára poletuje po farmě a každému na potkání oznamuje, že mu „dala“ a on je teď odporný. No co už, je to Erik.

Martinovy sranda úkoly

1/ Stavba udírny – studený kouř
2/ Světový rekord ve velikosti placky. Míry v metrech a tvar srdce
3/ 200 ks vánočních oplatek
4/ Tři prasátka musí zvládat agility
5/ Volba Miss u obou pohlaví. Bude promenáda v plavkách, předvedou se ve volné disciplíně a musí to celé být prudce elegantní. Vyrobí šerpy a korunky.

Sponzor Gambrinus

Dlouho jsme neslyšeli jméno populární pivní značky. Farmářský fotbal a koš plechovek jako výhra, to už je pořádná motivace. Vyhrává Lukášův tým.
Volí se duelant a Sára si imunitu ponechává pro sebe. Erik váhá. Vyzvat Katku? Xenii? Nejraději by Nora, to nejde. Žádné překvapení, volí Michala. Erik se snaží intrikovat i v Domě pravdy. Ale to si neměl vybrat Michala. Ten se nechytá, pomlouvat nikoho nebude, natož před Erikem. Michal je pro svatého erika zákeřný, jeho „pravda“ mu nevoní. Nastavování zrcadel na farmě vázne od začátku.

placka

V kuchyni se dodělávají poslední úkoly. Recepty a mega placka. Její výroba je náročná. Fyzická dřina při zadělávání těsta, mozek se málem zavařil, když z ní hráli puzzle. Aktivně jim asistovaly mouchy.

Nejdřív Eva, nyní Erik. Dostává do duelantské boudy balík od rodičů. Poučen z minula, alkoholu se před duelem ani nedotkne. Balík je menší a chybí dopis. Evelyn mu už dříve pustila video s pozdravem od rodičů. Emoce neprojevil, kdo ví, co se tam děje.

Pokračování po duelu.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 12 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
Lady XL
Reagovat

Zdravím účinkující 😁 Mohla by mi nějaká dobrá duše zprostředkovat, co se děje a co naši fanoušci? Jsem bez pc a budu u něj až ve středu 😣. Děkuji moooc 🙌

2
Olga
Reagovat

Nedeje se nic mimoradneho.Michal vypadl,prohral 3_0 prakticky to vzdal.A vsichni clapi jsou podle mne ozrali.Takze pohoda klidek panacek.

3
bobina
Reagovat

@Lady XL: Z Vlada udělala farma „nového člověka“, v budce oznámil manželce, že se domů nevrátí, všem řekl, že se rozvádí a nabídl Xenii, aby
s ním odjela do Ameriky / chudák – vstřícné chování od žen na farmě si vysvětluje tak, že
je pro ně atraktivní – to bude tvrdý náraz v realitě /. Při volbě miss byl opravdu nechutný…
brr… Na závěr je Erik opět všechny řádně opil se záměrem oslabení při soutěži o imunitu a z ukázky na pondělí je vidět, že asi bude trma vrma – agresivní opilý Vlado?!

5
Lady XL
Reagovat

Moc děkuji obětavcům bobině a Olze!!!Fakt diky😁. Jsem docela ráda, že Erik vyhrál (aspoň zatím). Bude to tam vířit… Noro to přestál ve zdraví 🤣🤣.

Přidat komentář

Přidat komentář