Panáček v reality show

Svatba na první pohled (3.díl): Vysoké nároky a zklamání z reality

11. Listopad 2020 | napsal(a): | reality show: Svatba na první pohled

titulek

Sociální experiment, to je nová reality show Svatba na první pohled. První pár tráví svatební cestu na Zanzibaru, ale žádná idylka tam nepanuje. Druzí novomanželé vyrazili do Atén. Od první chvíle působí jako sehraná dvojka, ale možná jen zdání klame. K oltáři se chystá další dvojice.

V pořadí třetí novomanželé

Petra (24) pracuje jako učitelka v mateřské škole a má na partnera velké nároky od první chvíle. Slibuje mu spoustu zážitků a nabízí životní oporu. Reného (28), který se živí jako fitness trenér, nebaví chodit na rande, pořád někoho poznávat. Proto se raději rovnou naslepo ožení.

3 parr

Nevěsta začíná o svém kroku pochybovat, když uvidí ženicha, neskrývá zklamání. Dokonce to vypadá, že z ní bude nevěsta na útěku. S výběrem protějšku není spokojená, něco jí na něm vadí, neumí si představit se s ním bavit. On je naopak spokojený.

Když v ráji zaprší

V Aténách si to pár užívá. Pomalu se začíná projevovat Štěpánčina dominance a tvrdohlavost.

ateny

Na Zanzibaru se pobyt krátí, neshoda střídá neshodu, v letadle cestou domů sedí každý jinde. Františka Natálie začíná pořádně štvát. A nenechává si to pro sebe. Dotkla se ho její hláška, že z představy, že by měla mezi nimi přeskočit jiskra, se jí chce zvracet.

letiste

Ona nechce nic hrát, být falešná, je od začátku upřímná a nepřetvařuje se. Nepotřebuje se nutit do kamarádské hry. Diví se, že výrok Frantu naštval. Začíná otáčet, že to byla sranda. On to vidí jinak, pokud chce, bude hrát stejnou hru jako ona. Opravdu?

Zdroj: Nova plus

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Svatba na první pohled

Diskuze k článku

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář