Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

SuperStar už za rok? I to je možné.

7. Červenec 2020 | napsal(a): | reality show: SuperStar 2020

superstar logo
Zatímco pro televizi se může jednat o zlatý důl, kde je potřeba kutat, dokud to jde, pro skalní fanoušky jde spíš o černou můru. TV Nova potvrdila hned po konci minulé řady SuperStar, že počítá s přípravou další. A podle důvěryhodných zdrojů není vyloučeno ani nasazení už v příštím roce. Dočkáme se totálního vysávání talentů, jako je tomu nyní třeba u ČSMT?

Důvod je jasný – zatímco 5. řada spíše stagnovala, 6. se vyšvihla na průměrnou sledovanost atakující 30 % v hlavní novácké cílovce, což o 5 % předčilo předchozí ročník. Soutěž například sledovala každá druhá dívka ve věku 15 až 24 let.

Připravují se ale i další soutěže. Po koronavirových problémech se znovu rozjely castingy na ČSMT, soutěž by se měla ještě stihnout vyrobit pro letošní podzim.

3. srpna se má začít točit 12. Farma, hotovo má být v půlce října, do televize se soutěž vypustí pravděpodobně ještě v srpnu.

Stále více se skloňuje další řada Tváře. Na Slovensku už je to skoro jistota, ani Česko ale nemusí být od zrodu 7. řady daleko.

Brzy se ale rozjedou i další stálice – Výměna manželek, O 10 let mladší, Mise nový domov, Malé lásky, MasterChef, Superšéf, Poklad z půdy, … Po stopce, kterou ekonomika v březnu dostala, je spoustu co dohánět.

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

SuperStar 2020

Diskuze k článku

Počet komentářů: 4
1
patrik
Reagovat

Tak jestli nechají porotu stejnou kromě Patrície ale ta už mě nějako na konci nevadila , Hlavně více finálových kol , a at dají porotě režiséří volnost ve vybraní talentů

2
Violete
Reagovat

Nevím, jestli by na Superstar příští rok nebylo příliš brzy, já bych to prostřídala spíše s Voice. Jinak koho by zajímalo, tady Tereza Mašková komentuje vítěze Superstar https://www.youtube.com/watch?v=_BHGIssnBRg

3
orchis
Reagovat

Hele, příští superstar se bude vysílat z Ruska? :-)))

4
Jaimie
Reagovat

Hello, just wanted to mention, I loved this blog
post. It was practical. Keep on posting!

Feel free to surf to my site :: lasertest

Přidat komentář