Panáček v reality show

Tvoje tvář, 6. díl: 6 epizod, 6 vítězů

9. Říjen 2018 | napsal(a): | reality show: Tvoje tvář má známý hlas

ttmzh6

Show Tvoje tvář má známý hlas se dostává do poloviny. Zároveň se ale připravuje na klíčový souboj sezony. Příští týden půjde totiž proti silnému soupeři – StarDance. Jak ale dopadl tento díl? Kdo se ukázal, kdo zklamal a kdo nepřekvapil?

Vojtěch Drahokoupil jako Justin Timberlake „My Love“

Robert Jašków jako Will Smith „Gettin’ Jiggy With It“

České seriály: Nevím proč, ale přijde mi, že ho strašně podceňují. Na to,že je to JEN herec, tak podle mě podává fakt dobrý výkony na rozdíl třeba od Jitky, která je taky herečka, ale rozhodně toho tolik nepředvedla jako Robert. Tohle udejchat a zároveň zarapovat muselo bejt fakt těžký, a on za to dostane 1 bod, nechápu.

Jan Révai jako Jacek Koman & Ewan McGregor „El tango De Roxanne“

Eliška Šedinová: Myslím si ale že by mu měli dávat více bodů za všechna vystoupení!!!!! Myslím si že by si zasloužil postoupit do finálové čtyřky, protože je jeden z mála, kteří zpívají ty písničky opravdu velmi dobře!!!!!!!!!! Takže mu přeji HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eva Burešová & Jitka Boho jako Iggy Azalea & Rita Ora „Black Widow“

Jan Klika: Eva je jednoznačně nejlepší soutěžící v týhle řadě. :)

Michaela Badinková jako Aretha Franklin „Respect“

anna h.: Jak to mohla sakra vyhrát? další propadák

Jitka Schneiderová jako The Clash „Should I Stay Or Should I Go“

Hope: Ne, tohle ne. Tahle soutěž Jitce bohužel nejde…

Tereza Mašková jako Amy Winehouse „Rehab“

Dandy Lengyel: úžasný :) Sice to nezní jako Amy, ale tak je to úžasně zazpívaný. Připomíná mi hlas jedné zpěvačky, ale nemůžu si vzpomenout jaké. Škoda, že tak skvělá zpěvačka jako Amy zemřela kvůli drogám. Takový talent.

Patrik Děrgel jako Hana Hegerová „Kdyby tisíc klarinetů“

Gabriela Trun: Jsem na zemi. :D Fakt se to povedlo. Však Ondřej Ruml předtím řekl: ,,Jsem specialista na Matušku.“ Zpíval jsem ho hodně krát. A konečně nějaká pořádná česká písnička. Ne furt cizí. Jsme v Česku. Tohle bylo nejlepší vystoupení. Možná od začátku soutěže. Děrgel je komik!! Měli vyhrát!

Bodování

Takto hlasovala porota, v tabulce je rozdělení bodů Jakuba Koháka, Terezy Maxové, Janka Ledeckého a Aleše Hámy + případných 5 bodů, které přidělil někdo ze soutěžících.

Michaela Badinková  8 8 8 8   5 5 5

Eva Burešová               7 3 3 3

Patrik Děrgel               6 6 6 7   5 5 5

Vojta Drahokoupil     3 5 2 1

Robert Jašków            1 2 1 5

Tereza Mašková          5 1 4 2   5

Jan Révai                       4 7 7 6   5

Jitka Schneiderová    2 4 5 4

Soutěžící si následně rozdělili body takto. Vojta Tereze, Robert Míše, Jan Míše, Eva Patrikovi, Míša Honzovi, Jitka Patrikovi, Tereza Patrikovi, Patrik Míše.

Výsledky a zhodnocení

Šestý díl ovládla Michaela Badinková se 47 body, druhý Patrik Děrgel ztratil na první místo 7 bodů.

Co k tomuto dílu dodat? Jitka a Míša se zařadily mezi outsidery soutěže, ve skutečnosti jsou jejich výkony většinou horší než vystoupení otloukánka Jaškówa. A opět jsme se přesvědčily o zlatém pravidlu soutěže – každý musí vyhrát, tak porota tentokrát tlačila a tlačila, až Michaelu k prvnímu místu dotlačila.

Vítězství chybí ještě Patrikovi a Robertovi. Patrika čeká Rag’n’Bone Man, takže možný vítěz? Od příště ale až ze záznamu, dám přednost živým přenosům ze StarDance.

 

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Tvoje tvář má známý hlas

Diskuze k článku

Počet komentářů: 10
1
Bezík
Reagovat

No jak říkám, není to sice reálná soutěž ale mělo by to budit aspoň pocit jisté férovosti. Což se zrovna tentokrát hodně nepovedlo. Někteří musí taky někdy vyhrát (budiž), některé je potřeba srazit dolů aby moc bodově neunikali (trapné). Evička Burešová opět kralovala, hrozně se mi líbí její práce s detailem. Zatímco ostatní mnohdy stěží chytají rámec, ona se pižlí s každým pohybem. Musí jí to stát hroznýho času. Ano, od příště ze záznamu, Stardance má přednost.

2
Lady XL
Reagovat

Přestala jsem postupně sledovat, protože mi mimo jiné vadí to „férové“ vybírání, koho budou parodovat… Oni zmáčknou tlačítko a ksichty jedou a jedou, až se „náhle“ zastaví na tom, co chtěla režie… Pak mi také vadí to zjevné „každý musí vyhrát“… Takže mi stačí vaše rekapy. Díky

3
Tomáš
Reagovat

Nechápu co má za smysl že každý díl musí vyhrát někdo jiný? Proč to prostě nehodnotí podle toho kdo se jim skutečně líbí nejvíc a na tohle nekašlou? Pak by to aspoň bylo trochu normální. Snažit se vyjít vstříc každému soutěžícímu i když není nejlepší…nevidím důvod. Ale stejně je tahle show blbost takže se tím nezabývám.

4
Lukša
Reagovat

@Tomáš: Ono ani tak nejde o to, že každý díl musí vyhrát někdo jiný (to ani nepamatuji). Prostě je to rozděleno tak, aby každý minimálně jednou a maximálně třikrát vyhrál. Proč? Každý přece musí aspoň jednou odevzdat peníze své vybrané nadaci. Ať se nám to líbí nebo ne. Já všechno beru a rozumím tomu, jak tento pořad Nova vyrábí, ale vadí mi to chválení naprosto zbabraných čísel. Nebo by i minimum kritiky diváky odradilo?

5
Bezík
Reagovat

@Lukša: Diváky ne, ti by to možná i přivítali, ale další účastníky i „porotu“. Nikdo se nechce nechat veřejně kritizovat, na druhé straně ani kritizovat své kolegy. Tahle „shovívavost“ mi až tak nevadí, ale pak v tom bodovém hodnocení by měla být aspoň trochu jistá férovost. Jenže produkce s tím evidentně čaruje dle svých představ.

6
Aža
Reagovat

@Lady XL: Dlouho před zahájením soutěže jsou
připravované kostýmy, plánováno líčení a skladba přednesu.
Za pouhý týden by se vše nestihlo, vědělo se to od začátku, že vylosování není náhodné.
Mně spíš vadí ta ukecanost poroty, nebo také to, proč mají zrovna oni dělat třeba
pohybového poradce a pod.
Ze záznamu se ráda podívám na některé účinkující na Slovensku.

7
orchis
Reagovat

Díky za rekapy… ještě že sem dáváte ta videa, je to ještě lepší než přetáčet v tv :-)

Vzhledem k písničkám, které mě tentokrát spíše nezaujaly, bylo pro mě nejlepší vystoupení Jana Révaie. I když, Eva Burešová je pro mě pořád číslo 1!

8
orchis
Reagovat

Jinak, Tereza zazpívala parádně, ale je tak zoufale nepřirozená, škoda.

9
Bezík
Reagovat

@orchis: Tereza bohužel nedostala do vínku ani špetku hereckého talentu. Jako zpěvačce jí to vadit nebude, tam je sama za sebe, ale pro tuhle show to není moc šťastné.

10
orchis
Reagovat

@Bezík: mně přijde, že je pořád tak nějak v křeči, neuvolní se, pořád naučená maska…

Přidat komentář