Panáček v reality show

Nákupné maniačky (6.5. – 12.5.): Naštvi tchýni!

6. Květen 2017 | napsal(a): | reality show: Nákupné maniačky 2017

A

Nákupné maniačky budou tento týden mít příjemné, hlavně hodně variabilní téma – Naštvi tchýni. Outfit může být rebelský, přesně proti vkusu tchýně. Může být i velmi elegantní, aby záviděla. Stylistou týdne je Marián Hornyak a tajná poradkyně Alexandra Orviská.
První díl byl kvůli státnímu svátku už v pátek 5. května. V pondělí se nevysílájí a potom v novém vysílacím čase, tedy od 17. 50 na TV JOJ family.

Nákupné maniačky

1nm1

Tento týden nakupuje Karin (17), Mirkla (28), Romana (25) a Sára (21)

nm2

Pátek (pondělí) – Karin

Karinpondělí

22 bodů

Úterý – Mirka

mirkastředa
20 bodů

Středa – Romana

romanautery

15 bodů

Čtvrtek – Sára

saractvrtek

21 bodů

FINÁLE

finaltabulka1a

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Nákupné maniačky 2017

Diskuze k článku

Počet komentářů: 4
1
anapro
Reagovat

Ahoj, to jsem ráda, že se tu můžu zase setkávat… mám jen joj family a tak jsem viděla nákupní maniačky až minulý týden a netušila jsem, že tu bude otevřena diskuse… tak holky, kde jste?
Téma pohodové, jen jsem zjistila, že nemám vkus a tak se budu učit…. nelíbilo se mi jak ustřihla to tričko, jako že ho zničila, no jo, jsem zkrátka potenciální tchýně, takže dívka splnila na jedničku! První dívka velmi divná pro mne….

Reagovat

@anapro: Je tu mrtvo, úplně jsem zapomněla doplnit v pátek fotku. Teď tu přemýšlím, jestli dát šanci dalšímu týdnu?! Možná poslední a pokud se diskuse neobnoví, odpískám to :-(
První dívka na 17 let velmi podivná, tipla bych jí minimálně jednou tolik. Ale líbí se mi, že mohou volat stylistu, jen bohužel jeho rady neposlouchají :-(

3
Mali
Reagovat

@Ajda: zkus dát odkaz na diskusi do poslední diskuse Popelka – já jsem tu chodila jen na Tvou diskusi a velmi těžko se mi tu orientuje a když jsem zadala do lupy Nákupné maničky vyletěly jen starší články, teď u ž to umím najít- ale není vyloučeno že třeba někdo je stejné trdlo jako já.Navíc téma “ Naštvi tchýni“ mě tedea vůbec neoslovilo, bylo blbé- možná i proto je mrtvo.

Reagovat

@Mali: Zkusím to :)

Přidat komentář