Panáček v reality show

Jste to, co jíte se vrací s novou řadou a bez Kateřiny Cajthamlové

5. Březen 2017 | napsal(a): | reality show: Jste to, co jíte

jste-to-co-jite-header
Člověk si už říkal, že tahle reality show to má v českých luzích a hájích spočítané, ale ejhle. Po pěti letech se Jste to, co jíte vrací 6. března 2017 ve 21:30 zpět na obrazovky TV Prima s novou řadou. V té již neuvidíte Kateřinu Cajthamlovou. Petr Havlíček zůstává a s hubnutím nových účastníků show mu budou pomáhat psycholožka Laura Janáčková, fitness trenérka Hana Kynychová a lékařka Alice Hauptová. Je otázkou, co od nové řady Jste to, co jíte čekat. Jestli i nějaké nové inovace nebo vše zůstane při starém. Uvidíme již v pondělí, kdy se představí manželé Máchovi, Michaela (31 let – 129 kg) a Patrik (38 let – 131 kg).

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Jste to, co jíte

Diskuze k článku

Počet komentářů: 8
Reagovat

Vypadá to, že linie pořadu zůstala podle ukázky stejná. Já mám problém s Kynychovou a Janáčkovou. Teď je najednou všude tolik výživových poradců, tolik odlišných doporučení, názorů co, kdy a jak jíst, že jsem zvědavá, jestli posun nastal i u Havlíčka.

2
Ajvngou
Reagovat

Já budu čučet určitě. Některé díly byly velmi výživné!

3
ifa
Reagovat

Dávají to v čase, kdy bylo Ano, šéfe. Nevíte, jestli už ta nová řada úplně skončila? Přišla mi nějaká krátká…

4
Radek aka SUNíčko
Reagovat

@ifa: Dle jejich FB by ještě další díly být měli, ale nejspíše až na podzim či těsně před létem.

5
Marketa
Reagovat

Prosím je možno někde najít kontakt na pana Havlíčka, nebo na poradnu,která je
zaštítěná jeho jménem?
Ráda bych,kdyby mi poradil,pochopitelně bych za konzultaci zaplatila a přijela tam kde a v jakém čase by určil.Pokud teda pořádá nějaká setkání s lidmi,kteří by s radosti využili jeho rady ohledně stravování.
Děkuji za odpověď. Marketa

7
Marketa
Reagovat

@Wally: moc děkuji

8
Lucie
Reagovat

Kde se dá prosím přihlásit? Děkuji Lucie 23 let

Přidat komentář