Panáček v reality show

Ano, šéfe 2017 (13. 2.): U Kaštanů, Praha

13. Únor 2017 | napsal(a): | reality show: Ano, šéfe 2018

ano-sefe-2017-restaurace-u-kastanu-praha
Dnes se Zdeněk Pohlreich v rámci Ano, šéfe navrátí do Prahy a to do restaurace U Kaštanů, kterou si otevřeli dva kamarádi a spolužáci z Vysočiny, Jirka a Pavel. Lze soudit, že když si pozvali pana Zdeňka, tak se jim zrovna nedaří dobýt Prahu svým gastro uměním.

Restaurace U Kaštanů, co je vlastně zač

U Kaštanů je soudobá česká hospoda: čistá, s hezkým interiérem, bohužel jídlo pokulhává. Dle Zdeňka dokonce podprůměr v rámci hospod, které vypadají jako U Kaštanů. Během natáčení Ano, šéfe se postupně vyloupnou malé podvůdky a podrazy, které majitelé Jiří Háva a Pavel Anderle využívají ke zviditelnění své restaurace. Uvidíte sami dnes na TV Prima, kdo vlastně pracoval či nepracoval v pětihvězdičkovém hotelu na Novém Zélandu.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Ano, šéfe 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
JanaV
Reagovat

Podvody, nepodvody… tak špatné místo na Žižkově, to někdo fakt nedomyslel…

Přidat komentář