Panáček v reality show

Máme rádi Česko IV. (13.2.) – 2. díl nové řady již dnes (promo)

13. Únor 2016 | napsal(a): | reality show: Máme rádi Česko

MRČ IV.rada -2

Dnes se od 20:15 hod. startuje na TV Prima další díl oblíbené zábavně-vědomostní show Máme rádi Česko (v originále I Love My Country).

Druhému letošnímu dílu bude konkurovat na ČT1 soutěž „Nejchytřejší Čech“, na ČT2 americká bondovka „V tajné službě Jejího Veličenstva“ a na Nově americký film „Letopisy Narnie: Princ Kaspian“.

Ve druhém díle se proti sobě postaví v tomto složení:
Tým červených – kapitán: Jakub Prachař
– moderátorka Sandra Parmová
– herec Jan Přeučil
– moderátor Michal Janotka

MRČ 2

Tým bílých – kapitán: Martin Dejdar
– herečka Dagmar Patrasová
– moderátorka Monika Leová
– herec Miroslav Šimůnek

MRČ 3

Těšit se můžete mimo jiné také na stálého moderátora Libora Boučka či hudební produkci pod taktovkou Boom!Bandu
J. Dvořáka.

Soutěžící budou muset pátrat ve znalostech z historie, zeměpisu, kultury, sportu, filmové i hudební branže, ale i všeobecného přehledu. Čeká je například poznávání filmových nebo hudebních ukázek, rozkrývání identity známých českých osobností, kreslení na průsvitnou tabuli, umísťování zeměpisných pojmů na slepou mapu, kolo štěstí se zajímavými informacemi o průměrném Čechovi a pochopitelně také hodně muziky.

Budete znovu sledovat tuto show? Bavily vás dosavadní díly? A jakou tipujete sledovanost druhého letošního dílu?

Bedy

Snažím se věnovat různým televizním reality-show a soutěžím dost svého času. Především se zajímám o pěvecké a talentové soutěže, zejména jsem velkým fandou X Factoru. Dále také o "kontejnerovky" typu Vyvolení apod. Stále mě nepřestávají překvapovat zahraniční verze jednotlivých formátů a pevně doufám, že se jim ty naše jednou dokáží celkově vyrovnat. :)

Máme rádi Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 2
1
Antonín
Reagovat

mám prosbu. Jak zněla přesně dnešní(27.2.2016) otázka v pořadu Máme rádi Česko? Má Ostrava orloj nebo hodinový orloj. Děkuji

2
Jarmila
Reagovat

Dobrý den.Pravidelně sledujeme s manželem váš pořad a musím říct,že pan Prachař by se měl nad sebou zamyslet,než něco řekne.Není jediný díl,kdy by se nehádal a je vidět na něm jak doslova zuří.On se tam vůbec nehodí.Nepoznat myš od krysy a slimáka od hlemýždě?Sledujeme ten samí pořad na Slovenské televizi a musím říct,že je to úplně jiná podívaná.Od začátku až do konce je samá legrace a oba týmy si pomáhají a ještě nikdy se tam nehádali a nic si nevyčítali.Myslela jsem,že jde o hru a o pobavení diváků,ale jak vidíme pana Prachaře,ten jeho urážlivý výraz,tak raději přepneme televizi.Je to škoda,protože ti ostatní jsou super.

Přidat komentář