Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek X: Kristýna vs Věra (5.9.)

5. Září 2018 | napsal(a): Ajda

vm2
Reality show Výměna manželek odstartovala minulý týden premiérovou, již desátou řadu. Kristýna touží po změně, a když ji má, začne brečet chvilku po příchodu do náhradní domácnosti. Zvládne rodinu zvyklou žít v nepořádku a manžela, holdujícího alkoholu? A co Věra, jak ta se podřídí rodince, kde je na úklid běžná věc?

Výměna manželek (18.4.): Jana vs Žaneta

18. Duben 2018 | napsal(a): Ajda

titl.

Ve Výměně manželek nebude ani tentokrát, vlastně jako vždy, o konflikty nouze. Jeden vyvrcholí fyzickým napadením náhradní manželky a zasáhnout bude muset na její obranu i štáb. Jak zvládnou Jana a Žaneta deset dní v novém prostředí? Sledujte premiérový díl, pokud tedy ještě na ty věčné hádky máte náladu a žaludek!

Výměna manželek (11.4.): Naďa vs Jana

11. Duben 2018 | napsal(a): Ajda

titulka

Desátá řada Výměny manželek si opět libuje v extrémech. Senzace za každou cenu, jen je otázka, jestli to u diváků zabírá. Naďu jsme mohli vidět v Prostřenu, žádný zázrak to nebyl. Bude ve Výměně za hvězdu? Zvládne Jana novou, ne rodinu, ale přímo komunitu dvanácti lidí? A co Naďa, poradí si s odlišnou výchovou v náhradní rodině.

Výměna manželek (4.4.): Zdena vs Simona

4. Duben 2018 | napsal(a): Ajda

vm1

Reality show Výměna manželek v novém díle představí opět dvě rozdílné rodiny. Tentokrát se budou řešit i psi, konkrétně jejich klec. Tu už jsme kdysi dávno ve Výměně manželek viděli, tehdy do ní zavírali velkého labradora a dokonce později zasahovali i ochránci zvířat. Nyní jde o dva pejsky podstatně menšího plemene, důvody nám rodina určitě objasní.
Jak si poradí Simona v rodině, kde je tatínek nenapravitelný lenoch? Uvědomí si Zdena během deseti dnů, zda chce i nadále zůstat se svým partnerem?

Výměna manželek (28.3.): Míša vs Irina

28. Březen 2018 | napsal(a): Ajda

titul

Nový díl Výměny manželek je plný malých dětí. Kolem nich se bude vše točit, jeden malý uzurpátor dokonce řídí chod celé rodiny. Nebude nouze o křik a hádky, ve finále pak jeden z mužů ani nedorazí s náhradní manželkou na rozhovor mezi osmi očima. Jak si poradí Míša v rodině, kde se vše řídí podle nálady dvouletého dítěte? Dokáže se Irina přizpůsobit rodině se třemi dětmi, kde jsou úlohy muže a ženy striktně rozděleny?

Výměna manželek (21.3.): Marcela vs Helena

21. Březen 2018 | napsal(a): Ajda

VM 2

Čím větší extrém, tím větší šance, že se objeví v RS Výměna manželek. Jedna z dnešních rodin má celkem šestnáct dětí, tak hlásají titulky bulváru i oficiálních stránek pořadu. Pět kousků má otec z prvního manželství, sedm si pořídila matka a čtyři jsou jejich společné. My uvidíme jen šest z nich, zbytek už opustil pronajatý dům rodiny. Zvládne Marcela pobyt v početné rodině, kde dcery prochází pubertou a jsou pořádně protivné? Přizpůsobí se Helena v rodině, kde je otec v domácnosti?

Výměna manželek (14.3.): Věra vs Iveta

14. Březen 2018 | napsal(a): Ajda

vera iveta

Dnešní Výměna manželek přinese dvě naprosto odlišná prostředí. Moderní dům vs samota u lesa. Pohodlná domácnost, ve které vše voní novotou a zpustlá samota, kde panují šílené podmínky, včetně těch hygienických. Zvládne Iveta deset dní ve skromném domečku? A co Věra, bude se jí líbit návrat do civilizace?

Výměna manželek (7.3.): Denisa vs Lucie

7. Březen 2018 | napsal(a): Ajda

VM titl.

Další díl Výměny manželek opět slibuje vypjaté chvíle v obou rodinách. Je otázkou, jak moc jsou prezentované ukázky jen nafouknutou bublinou. Zvládne citlivá Denisa deset dní s despotickým a podstatně starším manželem? Lucie by měla být spokojená, její náhradní partner je pohodář. Ona však tápe co s dalším životem, přijde na to v nové rodině?

Výměna manželek (28.2.): Aneta vs Nadia

28. Únor 2018 | napsal(a): Ajda

VMm

V novém díle Výměny manželek snad konečně bude jednou klid od hádek, uklízení a alkoholu. Nebo se pletu? Jak zvládne Aneta život ve stísněném zahradním domku? A co Nadia, která je pořádně panovačná, zároveň i pěkně lenošná? Veškerou péči o vlastní domácnost delegovala na manžela, zvládne deset dní v rodině, kde je na prvním místě dítě?

Výměna manželek (21.2.): Mirka vs Martina

21. Únor 2018 | napsal(a): Ajda

titulVM

Křik, hádky, alkohol, to bude hlavní téma nového dílu reality show Výměna manželek. Zvládne Martina deset dní s alkoholikem, který umí pro vše jen křičet a nadávat? Užije si Mirka klidu a pohody v náhradní rodině?

1. stránka z celkem 18123...10...Poslední »