Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek 2017: Paulína vs. Andrea

1. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

titlVM

Jak si poradí Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi? Dokáže se Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchýní v domě? Skoro to od minulého dílu vypadá, že tvůrci pořadu přidávají tchýně jako bonus pro zvýšení sledovanosti.

Výměna manželek 2017: Míla vs. Alena

22. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

titl1

Jak si v novém díle Výměny manželek poradí Míla s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchýní, která se do všeho plete? Dokáže se Alena přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti s dospělými dětmi a pracovitým manželem?

Výměna manželek 2017: Helena vs. Johana

15. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

vm

Jak si poradí v premiérovém díle RS Výměna manželek zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu? Dokáže se mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády?

Výměna manželek 2017: Gábina vs. Veronika

1. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

VM1

Jak si poradí aktivní milovnice ručních prací Gábina v chaotické rodině? A jak se podaří mladé Veronice na druhé straně rozvířit stojaté vody a stereotyp poklidného domácího života? Na to nám odpoví premiérový díl reality show Výměna manželek.

Výměna manželek 2016: Lukáš vs. Stáňa

5. Říjen 2016 | napsal(a): Ajda

titl.VM

Homosexuální páry jsme už ve Výměně manželek viděli, to diváka nijak nepřekvapí. Tyto díly byly pohodové, žádný větší konflikt. V dnešním díle to možná bude vše jinak, protože jedním z páru je mediálně známý gay Lukáš. Do podvědomí diváků se zapsal svým hysterickým a arogantním chováním v konkurenčním Prostřenu. Ohání se svým těžkým životem, styky s celebritami, přitom je to labilní lhář a podle článků na internetu i podvodník. Už předem lituji jeho novou rodinu.

Výměna manželek 2016: Zdeňka vs. Aneta

28. Září 2016 | napsal(a): Ajda

vm

Reality show Výměna manželek má v plánu opět šokovat diváka, tentokrát domem plným pavouků. Nádražní dům versus hory, to je prostředí, kde se dnešní díl odehrává. Podle zdejší „mrtvé“ diskuse soudím, že tomuto formátu rapidně ubylo diváků, kteří jsou ochotni sledovat tuto frašku, protože nic jiného poslední díly nejsou.

Výměna manželek 2016: Sylvie vs. Monika

21. Září 2016 | napsal(a): Ajda

vm1a
Po kratší odmlce přichází TV Nova s premiérovou řadou reality show Výměna manželek. Minulá řada byla plná extrémů, často uměle vyhrocených situací a vypadá to, že ve stejném stylu pokračují tvůrci i v nadcházející sérii. Odměna bývala padesát tisíc a to mnohým stačilo, aby šli prát své doslova špinavé prádlo rovnou před kameru. Honorář se údajně zvýšil, to mělo přilákat nové účastníky. Hlásili se nám i zde na našich stránkách, zřejmě se máme na co těšit. Nebo nemáme? Přiznám se, že tyto Výměny asociálů mě dvakrát nenadchly. Nova dokonce slibuje naprosto šokující závěr tohoto dílu, nic podobného prý diváci zatím neviděli.
Sledujte každou středu od 20.20 na TV Nova.

Je Slepice na paprice dramaturgický záměr Výměny manželek?

10. Červenec 2016 | napsal(a): SUNíčko

martin-maly

Martin Malý, český publicista, který aktuálně píše pro vydavatelství Economia, sjíždí zpětně legendu českých reality show Výměna manželek a všiml si zajímavé věci.

Výměna manželek 2016 (9.3.) – Ingrid vs. Nina

9. Březen 2016 | napsal(a): Ajda

titl1a
Minulý týden mě šokovalo zjištění, že TV Nova zatoužila po sošce Českého lva a reality show Výměna manželek přihlásila do kategorie televizní dokument. Pominu fakt, že nejde o ryze český produkt, což nebyly ani jiné pořady, ale fascinuje mě ta odvaha, či snad drzost?! Z reality show tedy máme dokument. Ten nejnovější se dá charakterizovat jako luxus vs. nepořádek. Překvapí to ještě někoho? Vedle nepořádku domácnost ukrývá i kvanta prošlých potravin. Zvládne Ingrid rozmazlené děti? A udělá Nina v domě pořádek?
Premiérový díl sledujte ve středu 9. 3. na TV Nova od 20.20.

Výměna manželek 2016 (2.3.) – Katka vs. Katka

2. Březen 2016 | napsal(a): Ajda

titl1 VM
Bez vysvětlení byla minule pouhá repríza tři roky starého dílu RS Výměna manželek. Tentokrát v premiéře slibují chaos, křik, komandování i plno nadávek ze všech stran. Jako bonus bude punkový koncert přímo v jednom z bytů.
Sledujte ve středu 2. 3. od 20.20 na TV Nova.

1. stránka z celkem 15123...10...Poslední »